Balea

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Testápolók
Kiszerelés:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrtípus:   Normál
Lelőhely:   DM   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet és az összetevőket feltöltötte: ribizli, Módosítva: 2015. február 9.

Kategória:   Testápolók
Bőrtípus:   Normál
Bőrprobléma:   Vízhiány

Rendszeres használata mellett a bőr 3-4 héten belül rugalmasabbá válik. A hatékony Q10 formula feszesebbé teszi a bőrt, erősíti, és jelentősen növeli ellenálló képességét. A krém könnyen és gyorsan felszívódik, emulzióban gazdag. Bőrgyógyászatilag tesztelt.

efdorina

2013. szeptember 8.

Valóban, ahogy az utolsó hozzászóló is írta, alig lehet kenni. Azért vettem meg, mert itt csupa jót olvastam róla, de ezek szerint, az előző változata már nem kapható. Lehet, hogy így jobban feszesít (bár még nem érzékeltem), de nagyon bosszantó, hogy alig tudom elkenni. Ilyet még soha nem tapasztaltam. Nem ajánlom senkinek, és én se veszek többet ilyet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. szeptember 8.

ildi74

2013. augusztus 6.

Lejártam érte a lábam tegnapelőtt, de sajnos már eltűnt a polcokról. Írtam egy email-t a DM ügyfélszolgálatnak, hogy hol lehet még kapni, és megkaptam a választ, hogy már sehol. Helyette van a bodymilk (ami nem szívódik be, és alig kenhető).

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2013. augusztus 6.

kincs121

2013. május 31.

Tényleg feszesít, gyorsan beszívódik az illata is kellemes. Megéri az árát :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. május 31.

Tényleg feszesít, gyorsan beszívódik az illata is kellemes. Megéri az árát :)

vwrita

2013. március 25.

Én tekercseléshez is használom úgy is nagyon hatásos :) Jó kis termék és olcsó :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. március 25.

Kittikataa

2013. március 19.

akciósan vettem 360 forintért, egyszerűen szuper :D

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. március 19.

akciósan vettem 360 forintért, egyszerűen szuper :D

Hertha

2013. január 20.

Tényleg feszesített! Nyáron használtam és jó volt!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. január 20.

Tényleg feszesített! Nyáron használtam és jó volt!

noxibaba

2012. július 27.

Ár-űrtartalom arányban nagyon jó. Kellemes illata van, gyorsan felszívódik és nem hagy ragacsos érzést. Esténként kenem be vele magam, 24 órán keresztül érzem a hidratáltságot. Illata is kellemes. A bőröm hidratált tőle, így "feszesebb" is.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. július 27.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Tocopherol, Ubiquinone
Gyulladáscsökkentők: Allantoin
Hidratálók: Sorbitol
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Tocopherol

Sorbitol h 1 1

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Parabének családjába tartozó tartósítószer.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.