Balea

Ár:   999 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Kiszerelés:   50 ml   Bőrtípus:   Normál, Kombinált
Lelőhely:   DM   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet feltöltötte: Kitsyke, az összetevőket feltöltötte: silver, Módosítva: 2019. február 26.

Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrtípus:   Normál, Kombinált
Bőrprobléma:   Bőröregedés

A Balea Q10 ránctalanító nappali arckrém omega-komplex hatóanyaggal feszesíti és erősíti a bőrt. FF15 fényvédő faktora extra védelmet nyújt az UV-sugarak ellen. Q10 összetevője új energiát ad a bőrnek, elősegíti a bőr regenerálódását. B5-provitamin tartalma intenzíven hidratálja, az E-vitamin pedig óvja a bőrt a szabadgyökökkel szemben.

Ftunde900111

2021. január 23.

Szerintem nagyon rossz termék, Nehéz, sűrű, elnehezíti az arcomat és zsíros lesz a bőröm tőle. Sőt, még büdös is. Sminkelni sem jo rá. Jó lesz kézkrémnek. Nem ajánlom. Bár ha belegondolunk egy 900ftos krémről nem szabad sokat várni. Sőt nem is kellene használni. Inkább árt, mint használ.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. január 23.

xXMariann91Xx

2021. január 13.

Nekem teljesen bevált, megfelelően hidratál, hamar beszívódik. A fényvédő egy nagyon jó plusz benne. Kedvező ár, és tényleg sokáig elég.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. január 13.

zsuz23

2020. november 10.

Nehéz, "vastag" krém, akármilyen véknyan is próbáltam kenni. Kézkrémnek ebben a hűvösebb időben el használom. De esélytelen, hogy valaha is újra vegyem.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. november 10.

Anitacska01

2020. szeptember 26.

Nem szeretem. Mini kiszerelésbe vettem hàl'isten. Jól hidratàl szép bőrt kapok, de màsnapra begyülik az összes pórusom és alig győzöm pucolni az arcom... Borzalmas. Nekem nem vàlt be.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. szeptember 26.

Dori975

2020. szeptember 24.

Elégedett vagyok vele, megfelelően hidratál, könnyű eldolgozni (tényleg kevés kell belőle). Nálam nem okozott pattanásokat.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. szeptember 24.

Kitsyke

2020. július 26.

Kicsit zsiros krem, keves kell belole. Sajnos kipattogok tole.Sajnos nalam kuka...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 26.

szamantaturi

2020. július 26.

Nehezen szívódik be, Nehéz rá sminkelni. Pattanásokat okoz.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 26.

Nehezen szívódik be, Nehéz rá sminkelni. Pattanásokat okoz.

lenochka

2020. július 5.

Jelenleg ezt használom. Nagyon kellemes, lágy érzés, gyors felszívódás, nincs zsíros érzés, hidratál és nem okoz irritációt. Árfekvése kedvező.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 5.

nikii33

2019. június 11.

Pár hónapja használom smink alá. Nagyon kis mennyiség elég belőle így sokaig elég. Nem zsírosítja a bőröm, de megfelelően hidratálja. Van benne egy kis fényvédő is igy ez is plusz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 11.

aalexaa

2019. március 2.

Kipróbálásképpen vettem meg a pici verziót, a rossmann hasonló saját márkás kréméről jókat olvastam, gondoltam kipróbálom, hátha ez is van olyan jó. Örülök, hogy csak a kis kiszerelést vettem meg. Zsíros bőröm van, de én nem érzem túl soknak, szépen beszívódik, jól hidratál. Eddig nem is lenne semmi baj, de annyira elviselhetetlenül büdös számomra, hogy az valami borzalom. Ráadásul tartósan megmarad a szag, egész nap meg-megcsap. Azt a kis tégelyt elhasználom itthonra (ilyen szagúan biztos nem megyek emberek közé) és utána jó nagy ívben elkerülöm a jövőben.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 2.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Ubiquinone, Ascorbyl Tetraisopalmitate
Hidratálók: Glycerin, Caprylyl Glycol