Balea

Ár:   999 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Kiszerelés:   50 ml   Bőrtípus:   Normál, Kombinált
Lelőhely:   DM   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet feltöltötte: Kitsyke, az összetevőket feltöltötte: silver, Módosítva: 2022. május 19.

Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrtípus:   Normál, Kombinált
Bőrprobléma:   Bőröregedés

A Balea Q10 ránctalanító nappali arckrém omega-komplex hatóanyaggal feszesíti és erősíti a bőrt. FF15 fényvédő faktora extra védelmet nyújt az UV-sugarak ellen. Q10 összetevője új energiát ad a bőrnek, elősegíti a bőr regenerálódását. B5-provitamin tartalma intenzíven hidratálja, az E-vitamin pedig óvja a bőrt a szabadgyökökkel szemben.

RoseJ

2022. március 21.

Számomra zsíros volt, de anyukám azt mondta, hogy újra is veszi. Nem vagyunk egyformák. :)
Kellemes illata volt, kicsit tömény és (nekem) zsíros textúrája.
Akinek bejön, annak ár-érték arányban szerintem megéri.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. március 21.

Kellemes illata volt, kicsit tömény és (nekem) zsíros textúrája.
Akinek bejön, annak ár-érték arányban szerintem megéri.

Ffanni92

2022. január 29.

Az első doboz mini kiszerelést ajándékba kaptam, azóta vásároltam még belőle a normál kiszerelésben.
Nekem a téli időszakban bevált. Nagyon kis mennyiségben viszem fel, mert bár jól terül, könnyű elkenni és jól hidratál, de elég zsíros krém. Az ára nagyon kedvező. Egy csillagot levonok az illata miatt.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. január 29.

Boginyuszi

2022. január 12.

Jó az ára, és tetszett nekem, hogy van benne fényvédő, de sajnos nekem ez nagyon nehéz, zsíros krém. Szerintem szárazabb bőrűeknek ideális lenne, nekem sajnos patikat okozott. Kézkrémnek fogom elhasználni szerintem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. január 12.

szavitrii

2021. november 19.

Nagyon nehéz, zsíros krém, nehezen szívódik be. Sajnos nyáron kezdtem használni és a kánikulában gyakorlatilag leolvad az arcomról. Ha nagyon keveset teszek fel, úgy elviselhető. Hátha hűvösebb időben jobban bejön.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. november 19.

oroszmelinda

2021. október 26.

A legrosszabb krém amivel eddig találkoztam. Nagyon nehéz, zsíros, nem is szívodik be. Kézkrémnek használtam, max arra jó.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. október 26.

Evadel

2021. június 7.

Télen kezdtem használni. Gyors utánpótlásra volt szükségem vegán fényvédős arckrém terén, ezt találtam a drogériában. Az illata nekem se jön be, konkrétan nekem az autó illatósító jutott eszembe róla. Más problémám egylőre nincs vele, valóban elég testes, ez télen a foltokban száraz arcomra bejön, de lehet nyárra már kicsit sok lesz...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. június 7.

Pipex77

2021. március 13.

Nehéz, büdös és totálisan zéró hatás. Nemhogy nem ránctalanít, de nem is hidratál.. amint a fehér krémet végre sikerül eltűntetnem az arcomról rá egy órára, mintha semmit sem kentem volna fel..

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2021. március 13.

Ftunde900111

2021. január 23.

Szerintem nagyon rossz termék, Nehéz, sűrű, elnehezíti az arcomat és zsíros lesz a bőröm tőle. Sőt, még büdös is. Sminkelni sem jo rá. Jó lesz kézkrémnek. Nem ajánlom. Bár ha belegondolunk egy 900ftos krémről nem szabad sokat várni. Sőt nem is kellene használni. Inkább árt, mint használ.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. január 23.

xXMariann91Xx

2021. január 13.

Nekem teljesen bevált, megfelelően hidratál, hamar beszívódik. A fényvédő egy nagyon jó plusz benne. Kedvező ár, és tényleg sokáig elég.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. január 13.

zsuz23

2020. november 10.

Nehéz, "vastag" krém, akármilyen véknyan is próbáltam kenni. Kézkrémnek ebben a hűvösebb időben el használom. De esélytelen, hogy valaha is újra vegyem.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. november 10.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Ubiquinone, Ascorbyl Tetraisopalmitate
Hidratálók: Glycerin, Caprylyl Glycol