Balea

Ár:   699 Ft   Kategória:   Testápolás

A krémet és az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2020. szeptember 22.

Kategória:   Testápolás

"Frissítő, akárcsak egy nyári zápor: az édes-nyárias illatú Balea testpermet igazi hidratáló felfrissülést nyújt a testnek. Kellemesen hűsítő hatású – ideális forró napokra. Nem hagy kellemetlen filmes bevonatot a bőrön."

lucisunderground

2019. május 17.

Nekem bejön az illata. Az ára nagyon jó.És eléggé tartós is.És egy napon keresztül végig éreztem az illatát.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. május 17.

ziza27

2019. február 26.

Erős, fojtogatóan édes szaga van, és még a bőröm is ragacsos marad tőle. Nem éri meg sajnos.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 26.

hdori23

2019. február 7.

Borzasztó ... :( Számomra wc illatosító szaga van magamon elviselhetetlen pedig imádom a márkát. Nekem abszolút pénzkidobás volt :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 7.

Verena

2019. február 4.

Ajándékba kaptam. Imádom a baleás termékeket, ezért izgatott voltam, hogy kipróbálhassam. Édes illata van, de számomra fojtogató, hányingerkeltő. Nagyon szerettem volna szeretni, de csalódnom kellett. Nem az én világom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 4.

Csutak

2019. január 12.

Meglepően jó, sőt, jobb. :) Vak vásárlás volt, mert nem vettem még dm-ből meg máshonnan testpermetet, csak az avonból, de nem bántam meg. Édes-gyümölcsös illata van, ami ráadásul tartós is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 12.

AnnaR

2018. október 8.

Meguntam az Avon erőszakos illatú testpermeteit, megvettem ezt. Tetszik, de nem ez a tökéletes illat a számomra. Tartósságáról nem vagyok meggyőződve, nem éreztem sokáig az illatát, de a meleg napokon kellemesen felfrissített. Egyszer tapasztaltam azt, hogy ragadós érzetet hagyott a bőrömön. Ezzel együtt is nekem tetszik a termék, sok van benne, a fújóka is jó minőségű, és bár nem tökéletes a számomra, de benne van a ,,jó" kategóriában.

update: Útközben rájöttem, hogy ez a mennyiség egy életre elég lesz : D Ráadásul így ősszel valahogy szívesebben nyúlok ezért, mint a parfümjeimhez. Azt hiszem mehet az 5 csillag, mert összeszoktunk és tényleg nincs a termékre panaszom

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 8.

cseri88

2018. augusztus 28.

Nyár elején vettem, mondom, jó lesz a nyárra és tényleg így van. Szeretem az illatát. Fújója köp egyet és néha bőrömön nem szórja szét a permetet, de ez nem gond számomra. Illata, nagyon finom, viszont nem egy tartós illat :D

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 28.

Parfuwoman

2018. augusztus 14.

Imádom !!! Egy utolsó darab üldögélt a DM polcain akciósan és elhoztam ,gondoltam legfeljebb a mosdóban elfújkodom,ha nagyon nem jön be. De isteni finom illata van,az én bőrömön kibír 2 órát kb ,ami 600 Ft-ért teljesen rendben van szerintem,sok magát parfümnek nevező illat se bir többet . A rebarbara és vanília fogott meg az Aurában is,persze ott sokkal komplexebb az összhatás ,ez szimplán isteni édeskés finomság illat,nagyon örülnék neki,ha valaki készítene egy ilyen illatú parfümöt . Nővérem rendes volt,meglepett egy tartalékkal,imádom ,5* :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. augusztus 14.

Gyalogkakukk

2018. július 19.

Kellemes illat, de az én bőrömön hamar változik és el is illan viszonylag rövid idő alatt.
Nagyon ragacsos tapintású lesz, amint megszárad. Ez meglehetősen kellemetlenné teszi a "viselését".

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. július 19.

Babakalacs

2018. július 18.

Anyukámnak vettem, de neki az én Avonosom jobban bejött így cseréltünk. Végülis nem bántam meg. Nagyon kellemes édes nyári illata van, egész tartós is testpermethez képest. Nagy mennyiség jó áron. Tetszik és meggyőzött, hogy kipróbáljam a másik két verziót is.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 18.

Antioxidánsok: Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Allantoin