Best of Beauty 2019

Balea

Ár:   200 Ft   Kategória:   Tusfürdők

A krémet feltöltötte: kincsö, az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2017. április 1.

Kategória:   Tusfürdők

Csillagocska ės felhőcske illattal

pilleriin

2019. május 29.

A Playdoh-ra emlékeztetett az illata, ezt a terméket is a csomagolás adta el, az biztos. Ár-érték arányban jó volt.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 29.

Loona

2018. november 4.

Alaptalanul ítéltem el flakonból szaglászás után ezt a tusit. Annak idején, 2 éve, ősszel a cuki csomagolása miatt vásároltam meg (duh...), de az illata már a boltban sem volt szimpatikus: tipikus cukros-édes illatnak tűnt, én pedig az édes (és főleg a vaníliás) dolgokat fürdőtermékben ki nem állhatom... Ennyi idő kellett ahhoz, hogy végre rászánjam magam arra, hogy a kamrából a fürdőszobába kerüljön és használni kezdjem, és most se kedvet kaptam hozzá, hanem nem akartam, hogy rám romoljon...

Lehet, hogy az én orrom is változik a korral, de szerintem szimplán csak kellemes kivétel-meglepetés: használat közben már nagyon tetszik az illata, olyan, mint valami habos-cukros-kókusztejes édességé, valami konkrétra emlékeztet is, de hetek alatt se sikerült rájönnöm, mire. A fehér színe csak ráerősít a párhuzamra. Ha süti lenne, megkóstolnám :3 Kapott emiatt sok hideget, nálam viszont kifejezetten plusz csillagot jelent, hogy az illata tényleg nagyon enyhe: még fürdés közben is csak lehelletnyit érezni, utána, a bőrön viszont már egyáltalán nem. Gyanítom, hogy ha erősebb lenne, már kevésbé jönne be az én orromnak. Az állaga kicsit fura, ruganyos-géles, de a használatot ez nem befolyásolja hátrányosan. Minden másban hozza a Baleától megszokott tusi-minőséget: jól tisztít, nem szárít. Ez a flakon tuti ki fog tartani ezen a télen, de ha kapható lenne még, a téli hónapokra jövőre is szívesen újravenném - egyszer már visszahozták némiképp megváltozott formában (bár pont intenzívebb illattal, lehet, hogy annak az illata már tűl erős lett volna nekem), hátha lesz harmadik kör :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. november 4.

Emese2020

2018. augusztus 17.

Hazudnék ha az mondanám, hogy nem a flakon miatt került be a kosaramba, de na .. :D nőből vagyok..
Jó az illata de nem tisztít szépen.. ára kedvező volt.. de nem venném újra..

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 17.

Jó az illata de nem tisztít szépen.. ára kedvező volt.. de nem venném újra..

lilbenike

2018. március 3.

Ultracukiiii

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 3.

Ultracukiiii

pepszi

2csillag az írtóédes dobozkája miatt
sajnos az illata nekem is nagyon mű, olyan furcsa.... és egy pillanat alatt elillan a bőrömön .. :(
....még pálmaolajat is tartalmaz :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. január 28.

2csillag az írtóédes dobozkája miatt
....még pálmaolajat is tartalmaz :(

SzL

Természetesen énis megvettem nylvan csak a csomagolás miatt :D
Nekem is kicsit kókuszos illatra emlékeztetett, ami nekem nem igazán nagy kedvenc.
Átlagos Balea tusfürdő. Csak a külcsíny mindenkit megfogott érthető módon :D

Természetesen énis megvettem nylvan csak a csomagolás miatt :D
Átlagos Balea tusfürdő. Csak a külcsíny mindenkit megfogott érthető módon :D

allthemakeup

A cukiságáért vettem meg, de őszintén, ki nem? :D
Finom az illata, enyhén kókuszosnak érzem, bár lehetne erőteljesebb is. Sima balea tusi, nincs benne semmi különleges a csomagolásán kívül.

A cukiságáért vettem meg, de őszintén, ki nem? :D

PinkMcFreeze

2017. október 12.

Az egyik legkedvesebb tusfürdőm, több flakont használat után is azt tudom mondani, hogy még mindig nagyon imádom (: Aki szereti az édeskés-sütis illatot annak bátran ajánlom! Fürdés után puha a bőröm és érezni egy kis ideig még ezt a csodás illatot lefekvés előtt. Ár-érték arányt tekintve jó terméknek tartom. Plusz krémes állagú, személy szerint az ilyen tusfürdőkért vagyok oda. A minta, az számomra még egy pici plusz, mert imádom az ilyen színes matricákat, mindig jókedvere derít ha használom!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 12.

Abbie182

2017. október 3.

Nagyon édes a csomagolása, de sajnos ennél többet nem tud. Az illata nem jó és nagyon szárítja a bőrömet, sajnos elhasználni sem tudtam, annyira rossz volt tőle a helyzet.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. október 3.

BerryAnNa

2017. szeptember 21.

Imádtam! <3 Igaz, nem ilyen illatot képzeltem el, de nagyon cukiság <3

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 21.

Imádtam! <3 Igaz, nem ilyen illatot képzeltem el, de nagyon cukiság <3

Antioxidánsok: Tocopherol