Balea

Ár:   299 Ft   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Kiszerelés:   8 ml   Bőrtípus:   Száraz

A krémet és az összetevőket feltöltötte: lovecreams, Módosítva: 2020. szeptember 22.

Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Bőrtípus:   Száraz

Limitált kiadás

Tápláló éjszakai arcmaszk avokádó olajjal és hialuronsavval. Serkenti a sejtmegújulást, nyugtatja és erősíti a bőrt.

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Kispitypang

2019. április 18.

Ez egy nagyon jó termék! Szépen hidratál és nem zsírosít. Egy kis tégely nekem meglepően sok alkalomra elég volt.
Tavaly kaptam egyet (talán Mikulás csomagban, igen, nekem nem csak csokit hoz a Mikulás :) és emlékszem, hogy amikor elkezdtem használni, utána égre földre kerestem az összes DM-ben, sajnos már nem nagyon találtam :(

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. április 18.

domjandora11

2018. június 24.

Már felkenéskor is hidratálja a bőröm. Én nagyon szerettem ezeket a pakolásokat. Kár, hogy limitált volt és nem táraztam be jobban.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 24.

Nicu

2017. december 26.

Kiárusításon vettem. Hamar beszívódik, alig hagy ragacsos érzetet. Másnapra szépen kisimul az arcom, rugalmasabb tőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 26.

lovecreams

2017. december 19.

A rózsáshoz hasonlóan ez is nagyon bejött. Kellemes, de alig érezhető illata van, gyorsan beszívódik, feltölt és hidratál. Most 200 Ft-ért vesztegetik őket, vegyétek, mert nagyon jók ez a maszkok!:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. december 19.

Josie91

2017. november 19.

Elōször kipróbáltam rendeltetésszerū használattal: úgy sem volt rossz, de semmi kiemelkedō. Éjszakai krémként viszont zseniális, remekül hidratálta a száraz bōröm, finom az illata, táplál, ráadásul nagyon sokáig elég volt... 300 ft-ért nekem már-már a csoda kategóriába sorolható, nagyon újravevōs! :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 19.

csill87

2017. november 11.

Jó kis téli termék, nem bánnám, ha maradna még egy darabig a termékkínálatban :) Egyébként a teásat akartam megvenni, nem ezt, de annyira hasonlítanak, hogy mellényúltam. Én nem éjszakára használtam, hanem mikor befeküdtem a kádba relaxálni felvittem az arcomra a nyakamra és a dekoltázsomra, majd 20 perc után leöblítettem. Még így is, hogy nem leírás szerint használtam, nagyon puha, hidratált lett tőle a bőröm,pont amire ilyenkor vágyunk. Kicsit meglepődtem rajta, mert a géles állagtól nem vártam, hogy hidratálni fog, de tévedtem. Biztos hogy veszek még belőle, csak legközelebb a teásat fogom kipróbálni:)
Egyébként örülök, hogy végre már csináltak hidratáló maszkokat is, mert szinte az összes arcmaszkban agyag vagy iszap van, télen pedig inkább hidratálnék. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 11.

nicky965274

2017. november 9.

Mind a négy félét megvásároltam, elsőre ezt próbáltam ki.
Nekem olló kellett a kinyitásához (úgy mint a kávétejszínt kell, úgy nem sikerült). Bőven kentem az arcomra és a nyakamra, így is 2 napra bőven elég volt, ha dekoltázsom is bekentem volna úgy is elég lett volna.
Lefekvés előtt egy 20-30 percem kentem fel, ez az idő elég, hogy beszívja és ne kenjen össze semmit. Reggel sima vízzel mosom átöblítem az arcom és ennyi. Nagyon puha lett a bőröm tőle, a sima éjszakai hidratálótól nem lesz ilyen. Jó termék, biztosan veszek még belőle.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 9.

Mind a négy félét megvásároltam, elsőre ezt próbáltam ki.

Gyulladáscsökkentők: Allantoin
Hidratálók: Glycerin, Hyaluronic Acid, Persea Gratissima (Avocado) Oil

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak