Balea

Ár:   399 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Kiszerelés:   25 db   Bőrtípus:   Normál, Kombinált

A krémet és az összetevőket feltöltötte: lovecreams, Módosítva: 2017. szeptember 16.

Kiszerelés:   25 db
Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrtípus:   Normál, Kombinált

Limitált kiadás

Az aktívszenet tartalmazó arctisztító kendő egy lépésben három folyamatot egyesít: eltávolítja a sminket, tisztítja és üdévé varázsolja a bőrt. A fekete színű kendőket aktívszénnel dúsított micellás vízzel itatták át. Az olajmentes, könnyed formula kellemes, friss bőrérzetet ad - erős dörzsölés nélkül is. Vízálló sminkhez is használható.

Nem tartalmaz alkoholt (etanolt). Vegán termék.

hadri

2019. szeptember 14.

Zsíros, pattanásos bőrömre nagyon jó volt, nem csípte a szememet, szépen leszedte a sminket, de nagyon durva a kendő anyaga, ezért nem volt túl kellemes a használata.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 14.

nycsicsi

2018. december 5.

Sajnos ez a termék egyáltalán nem vált be. Túl vastag a kendő, nagyon durván dörzsölte az arcom és a sminket sem távolította el maradéktalanul. Csak néhány napig használtam utazás alatt, de az a pár nap is elég volt, hogy többet ne akarjam használni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 5.

Tothxheni

2018. november 30.

Hozta amit kellett, szépen tisztította az arcot, de nekem nagyon dörzsölte az arcom, használat után mindig piros volt az arcbőröm, szóval érzékeny bőrűeknek nem feltétlen ajánlanám.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 30.

manokaa

2018. október 26.

Tényleg nagyon durva az anyaga és hagy maga után egy réteget a bőrön ami számomra nagyon zavaró, mintha zsíros lenne a bőröm. A sminket se távolítja el teljesen. Nem is használtam el..

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. október 26.

Sharklady87

2018. szeptember 27.

Évekig használtam Balea lemosó kendőket és egy idő után mindegyikre kialakult nálam érzékenység, kivéve a micellásat, azt szerintem olyan kevés ideig lehetett kapni, hogy nem volt ideje ilyesmire, de az meg nem volt jó lemosásra, olyan kis gyengus volt. Ez a szenes verzió ötvözte az összes rossz tulajdonságát a Balea kendőknek, nem bírkózik meg a sminklemosással, irritálja a bőröm és még az anyaga is durva. Emiatt is váltottam át a balzsamos lemosókra, mert az évekig tartó kendőhasználat teljesen kicsinálta a bőrömet. De ez azért túlzás, nagyon durva az anyaga, szinte horzsolja a bőrt, senkinek nem ajánlom. Ami maradt belőle azt arra használom el, hogy sminkelés közben ami az ujjaimra ragad smink a végén lemossam, erre tök jó, de ezt egy melegvizes rongy is tudja. Two thumbs down.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 27.

Tündérvirág

2018. szeptember 23.

Borzalmas. Ennyire durva törlőkendővel még nem találkoztam. Utána sem éreztem tisztának, frissnek a bőröm, olyan volt, mintha egész nap dörzsöltem volna.
Két csillag csak a dizájn kedvéért...

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 23.

Két csillag csak a dizájn kedvéért...

mihalyagi

2018. július 29.

Természetesen engem is a fekete színnel vettek meg, 2 csomaggal gyorsan be is raktároztam. A kendő anyaga tényleg elég vastag, de nem szakadt és foszlott szét egy agyagos maszk leszedésénél sem. Utazáshoz tökéletes.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 29.

reirasama

2018. július 24.

Első arclemosó kendőm volt. Bevallom, mikor megláttam hogy a kendő fekete, egyből a kosaramba landolt. Sajnos a színén kívül nem nagyon jött be, a sminkemet nagyon nyögvenyelősen szedi csak le, a szemem környékén irritál is, ahogy próbálom levakarni a sminket, és fura karcoló érzést hagy maga után. Felfrissíti a bőröm, bár a zsírosságot, és a pattanásokat nem szünteti meg, sőt van olyan is, hogy utána rosszabb (bár ez nem 100%ig biztos, hogy ettől van). Elhasználom ugyan, arcfrissítésre, de nem hinném, hogy újra veszem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 24.

Brndtt

2018. július 16.

Kedvenc Baleas termékeim közé tartozik. Négy csomaggal használtam el belőle. Sajnos már nem lehet kapni pedig vettem volna még. Én a micellás víz használata után használtam ezt a kendőt. Leszedte azt amit a víz nem tudott. A bőröm puhább lett tőle. Az elején kicsit furcsa volt, hogy olyan érdes a kendő de meglehet szokni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 16.

zsofien

2018. június 11.

Már a felét elhasználtam, úgy éreztem ideje véleményt alkotni. Szerintem ez egy szuper termék, teljesen el vagyok ájulva tőle. Még a szempillaspirálomat is maradék nélkül leszedi, és erre még egyetlen micellás víz se kendő nem volt képes.Ahogy olvasgattam a véleményeket, láttam hogy tényleg, hát ez nem túl környezetbarát. De elég vastagnak tartom a kendőket ahhoz, hogy el lehessen rakni és újra felhasználni. A kendőket kimosom használat után, majd hagyom megszáradni. Ha elfogytak, beszerzem az aktív szenes micellás vizet és átitatom azzal. Teljesen meg vagyok vele elégedve, jár az 5*

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. június 11.

Hidratálók: Glycerin, Propylene Glycol

Uborka kivonat, uboka lé. Lásd uborka kivonat.

Foszforsav. A kozmetikumokban pH stabilizáló anyagként használatos összetevő.