Balea

Ár:   269 Ft   Kategória:   Tusfürdők

A krémet és az összetevőket feltöltötte: andrej, Módosítva: 2015. november 21.

Kategória:   Tusfürdők

Nyugtató, hidratáló tusfürdő.

AppleMaple

2018. december 10.

Ez a kedvenc illatú tusfürdőm, 2013-14 -ben vettem, azóta is tartogatom a flakonját és évente néhányszor beleszagolok, hogy felidézzem az akkori emlékeket. Az illat és a nosztalgia miatt jár az 5*. Amikor megtudtam, hogy kivonták, eszeveszetten kerestem a neten, hátha sikerül rendeljek valahonnan, akár még a dupláját is kifizetném érte csakhogy megszerezzem és feltankoljak belőle. Ha tudomásotok van róla, hogy valahonnan beszerezhető, kérlet irjátok meg.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 10.

Ella

2017. április 24.

Nem ez volt a kedvenc illatú Balea tusfürdőm, de tényleg egy stresszes nap után jól esett szaglászni magamon. Nem volt tartós az illata, de icipicit oldotta a feszültséget.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 24.

Misty

2016. november 29.

Azt, hogy hidratálna, nem igazán vettem észre, bár ez lehet, hogy bőrtípustól is függ nagyban. Mindenesetre nem ezért szoktam Balea tusfürdőket használni, hanem a nagy illatválaszték és a jó ár-érték arányuk miatt. Ennek a változatnak is isteni az illata, viszonylag hosszan érezhető, mindenképpen hozta azt, amiért vásároltam :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 29.

nicolebunny

2016. június 3.

Update: Nem hiszem el, hogy kivonták... :( A világ legjobb illatú tusija volt!! :( Van még az egyik flakonom alján pár csepp, csak az illata miatt tartottam meg... :(

Imádom az illatát, egy az egyben meggyes maoam... :)
Egyetlen problémám vele, hogy hamar elillan az illata :(

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 3.

Imádom az illatát, egy az egyben meggyes maoam... :)
Egyetlen problémám vele, hogy hamar elillan az illata :(

r0606

2016. március 17.

Imádom, de sajnos sehol sem találom már. Valaki esetleg tudna tippet adni, vagy kivonták végleg a forgalomból? :(

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. március 17.

Nyufika

2016. január 28.

Anyukám kapott egy tubussal még hónapokkal ezelőtt, de lepasszolta nekem. Illata isteni, még később is érezni a bőrön, és nem is szárít. Ár-érték arányban tökéletes tusfürdő, kár hogy már nem gyártják.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 28.

Amphitrite

2015. október 3.

Finom az illata, sokáig érezni. Újravenni nem fogom, mert szeretek mindig újakat kipróbálni, de egyébként szerettem. Ápolást nem vettem észre a bőrömön, de nemis szárította, átlagos hatású, ennyi pénzért főleg megéri. Szeretem a baleás tusfürdőket.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. október 3.

bolyhosnyuszi85

2015. szeptember 4.

Finom cseresznye illatú, kedvező árú és kíméletes a bőrrel. Szerettem!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. szeptember 4.

Finom cseresznye illatú, kedvező árú és kíméletes a bőrrel. Szerettem!

domnora

2015. augusztus 29.

Télen használtam a tusfürdőt. Csodálatos,nyugtató illata van. Rendkívül romantikus és hosszan tartó. Kedvenc lett.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. augusztus 29.

TakácsBogica

2015. augusztus 7.

Finom, melengető illata van, tipikusan hideg időre való:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. augusztus 7.

Finom, melengető illata van, tipikusan hideg időre való:)

Gyulladáscsökkentők: Oenothera Biennis (Evening Primrose) Oil