Balea

Ár:   899 Ft   Kategória:   Szemkrémek
Kiszerelés:   15 ml   Bőrtípus:   Normál
Lelőhely:   DM   Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

A krémet és az összetevőket feltöltötte: andrej, Módosítva: 2016. június 21.

Kategória:   Szemkrémek
Bőrtípus:   Normál
Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

Lótuszvirág, aloe vera, panthenol, jojobaolaj, édes mandula olaj, koffein, C-vitamin, és E-vitamin kivonattal, valamint UV-védelemmel ragyogó bőrt biztosít, csökkenti a szem alatti sötét karikákat és duzzanatokat.

jkm

2018. november 26.

Nem tetszik se a szaga (ne nevessetek, de engem a tócsnira emlékeztet :D), sem az állaga. De lehet, csak azért, mert a gél állagú szemkörnyékápolókhoz vagyok szokva. Ez nem frissít, amikor felkenem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. november 26.

Nemlin

2016. augusztus 12.

Szem alatti duzzanat eltüntetésére vettem. Nem kellett sokszor használnom szerencsére, de tökéletesen bevált.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. augusztus 12.

MissKB

2016. június 16.

Nem egy csodaszer ez a krém, sőt... igazából nem történik semmi, akkor sem ha használom és akkor sem ha nem. Elég gyakran karikás, táskás a szemem, de semmit nem segít a problémán. A hidratáló hatása is csak átlagos. Elhasználom, de nem fogom újravenni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 16.

doorika8

2016. május 9.

Sajnos nekem is csak "hidratálgat" a szemem alatt, mást nem nagyon csinál. Elhasználom, de nem veszem újra.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 9.

telelle

2016. április 28.

Nem is tudtam, hogy ekkora szükségem van erre... kentem már hidratálóval meg olajjal is a szemem környékét, de más is kellett a hidratáláson kívül. Ez megnyugtatja a bőrt a karikáimon (el nem tünteti őket, mert szerintem nekem nem pufi hanem beesett karikáim vannak, azt meg hiába lohasztja, bár változik az árnyalata használat után :) és helyrerakja a szemhéjamat is, ha puffadt szemekkel ébredek, napi két használattal is alig fogy, gyorsan beszívódik, és az összetevői is barátságosak, hasznos kis cucc ez.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 28.

TaBePa

2016. április 18.

Kellemes a textúrája és az illata, azonban semmit nem ér. Hidratál, de a karikákat nem csökkenti. Nem venném újra, de legalább hidratál.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 18.

Nyuszoka

2016. április 7.

Akiknek csak egy szimpla szemkörnyékápolóra van szükségük azoknak tökéletes lehet. Hamar beszívódik és jól hidratál, azonban nekem nem csökkentette a szem alatti karikákat, duzzanatokat. Ár-érték arányban szerintem nagyon jó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. április 7.

bymboo

2016. március 22.

Semmi extra.Akciósan vettem,elhasználom,majd kipróbálok egy másikat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. március 22.

Semmi extra.Akciósan vettem,elhasználom,majd kipróbálok egy másikat.

zsofifi95

2016. március 18.

Nem egy nagy szám ez a krém. Én plusz hidratálást nem veszek észre. Az tetszik benne, hogy nem egy agyonillatosított krém. Egyelőre nem tervezem újravenni, inkább kipróbálok helyette valami mást.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. március 18.

Viks

2016. március 11.

Ez a krém olyan...felesleges vagy nem is tudom. Nem árt, de nem is használ. Nem lett kevésbé karikás a szemem, száraz eddig se volt az a terület, meg ráncos se (még :D)...Újravenni nem fogom, bár az is igaz, hogy alternatívát sem tudok helyette egyelőre...Igazából fogalmam sincs, miért vásároltam meg anno...No mindegy, kap két csillagot, mert legalább nem okozott semmi gondot (komolyan már ezt is meg kell becsülni.....)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. március 11.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Ethyl Ascorbic Acid, Ascorbyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Juice, Ascorbyl Palmitate
Hidratálók: Glycerin, Simmondsia Chinensis (Jojoba) Oil, Pantolactone
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Panthenol, Ethyl Ascorbic Acid, Ascorbyl Palmitate

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

A tiszta C vitamin stabilizált változata, melynek molekula súlya (más származékokkal ellentétben) alig nagyobb, mint a tiszta C vitaminnak, így hasonlóan hatékonyan tud a bőrbe szívódni. A gyártó szerint a hatása megegyezik a tiszta C vitaminnal, azaz antioxidáns, pigmentfolt elleni és kollagén termelést serkentő tulajdonsága is van. Sőt, a gyártó mérései szerint a stabilitás okozta jobb felszívódás (amelyet nem ront le a nagyobb molekulaméret) következtében a tesztekben magasabb bőrfehérítő és kollagénvédő hatást mutat a sima C vitaminhoz képest. Lásd még tiszta C vitamin.

A százszorszép virágának a kivonata. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint bőr kondícionáló hatású összetevő. Paula Begoun szerint viszont eddig még semmilyen tudományos kutatás nem utalt arra, hogy hasznos lenne a bőrnek.

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0