Balea

Ár:   300 Ft   Kategória:   Hajápolók
Kiszerelés:   50 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   DM   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Hettii, Módosítva: 2018. március 5.

Kategória:   Hajápolók
Bőrtípus:   Száraz
Bőrprobléma:   Vízhiány

A Balea ribizlit és búzaproteint tartalmazó hajvégápoló ápolja, erősíti és kiegyenesíti a sprőd, töredezett havégeket hidratáló összetevőivel és egy speciális búzaprotein kivonat segítségével.

Bőrsemlegesség: Bőrgyógyászatilag igazolt, pH-bőrsemleges

x1342x

2013. szeptember 14.

Igazán szerettem amikor használtam, kellemes illata van, de tartósat nem alkotott...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. szeptember 14.

morning_glory

2013. április 2.

Használtam egy időben, a pillanatnyi hatása jó volt, de csatlakozom az előttem szólóhoz, tartósan nem hidratált. Sőt, nedves időben tök jó vattahajat csinált... :(
Én is olcsón vettem, de annyit is ért.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. április 2.

Én is olcsón vettem, de annyit is ért.

Hettii

2012. december 29.

Szerettem ezt a hajvégápolót. Kellemes illata van, de nem hidratál tartósan. 300 Ft körül vettem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. december 29.

Hidratálók: Glycerin, Dimethiconol, Hydrolyzed Wheat Gluten

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Parabének családjába tartozó tartósítószer.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

A fekete ribiszke gyümölcsének a kivonata. GLA-t (gamma linolén-sav, többszörösen telítetlen zsírsav) tartalmaz, ami bőrápoló, antioxidáns, sejtszabályozó hatású. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint összehúzó, lágyító, bőrkondícionáló hatású összetevő és illatanyag. Az összetevő segíti az egészséges bőr növekedését, gyulladáscsökkentő hatású, arra vonatkozóan viszont nincs adat, hogy a GLA hatékony lenne a ráncok kezelésében.