Balea

Ár:   599 Ft   Kategória:   Fürdőtermékek

A krémet feltöltötte: siss, az összetevőket feltöltötte: Hecate, Módosítva: 2019. december 18.

Kategória:   Fürdőtermékek

Krémes habfürdő rózsa és kókusztej illattal, ápoló összetevőkkel hidratál, PH-bőrsemleges.

• vegán

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

HarmatosHajnal

2021. január 26.

Azt hiszem több ilyen típusú habfürdővel nem kisérletezek. Rengeteg kell belőle, hogy legyen illata, habja, és a hab pillabatok alatt eltűnik.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2021. január 26.

Tvylvis

2021. január 3.

Nem vártam tőle semmi extrát, így nem is csalódtam. Kiadós, jól habzik, kellemes, kissé művi - de számomra ettől függetlenül kellemes - rózsaillata van. Nem irritálja a bőrt, és nem is szárít, de azért nem tiltakozott a bőröm a testápoló használata miatt. Az flakon is tetszetős. Olcsó, kiadós, könnyen beszerezhető. Nem csodaszer, de én maradéktalanul elégedett voltam vele.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. január 3.

lZsuzsi

2020. november 20.

Kellemes illata van, szeretem, a csalad osszes tagja hasznalja. Aprilis korul vehettuk, es meg mindig van a flakonban, szoval gazdasagos is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. november 20.

Mantra

2020. október 1.

Finom az illata, tartós nagy habja van...Nagyon klasszul el lehet lazulni benne.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. október 1.

krisztinareka

2020. június 8.

Jöttem megvédeni a kedvenc habfürdőmet. Mostanában rá vagyok kattanva a rózsaszín kozmetikai termékekre, így került a kosárba ez a tetszetős külsejű habfürdő. Számomra nagyon praktikus a kupakja, mert csak vékony sugárban lehet kinyomni belőle a cuccot ami megakadályoz abban, hogy szokásom szerint túl sokat tegyek a vízbe. Egyértelmű rózsa illata van, tulajdonképpen az én orromnak ez áll eddig a legközelebb a virág illatához az összes eddig próbált rózsás termék közül. Ez persze igazán egyéni, mivel egy illat nem csak a különböző emberek bőrén más és más de a szaglás is eltérhet. Szóval 100% rózsa illat plusz egyáltalán nem szárítja ki a bőröm, pedig szeretek sokáig ücsörögni a habok között. Amiből sokat és sokáig kitartót csinál, már normális mennyiséget használva is. Ritkán veszek egymás után ugyanabból a habfürdőből, de ennek már be van készítve a második flakonja. Mindenkinek jó szívvel ajánlom, legalább egy próba erejéig.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. június 8.

Coconutoil

2020. június 7.

Itt látok olyan vèleményt, hogy a csomagolás jobb, mint ami benne van. Remekül megfogalmazta, ez így igaz sajnos, most nàlam is ez van itthon, nem a legjobb, de ettől függetlenül szeretem. Lehet visszatérek valamikor még rá, de naaa... nem nehéz nàla jobbat talàlni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 7.

Sziporka88

2020. április 22.

Imádom az illatát! Mintha egy rózsakertbe merülnék el. Vegán. Nagyon kevés elég belőle az óriási habokhoz. Nem szárítja a bőrt.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. április 22.

zsozso0907

2020. február 25.

Közepes teljesítmény :/ A csomagolás jobb , mint ami benne van.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 25.

Közepes teljesítmény :/ A csomagolás jobb , mint ami benne van.

Gica81

2020. február 3.

Kevés kell belőle, mert jól habzik. Az illata nekem inkább rózsához hasonlít, a kókuszt egyáltalán nem érzem benne. Árához képest jó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. február 3.

Csutak

2020. január 21.

Borzasztó. Az illata konkrétan kapor, semmiféle kókusz és rózsa nincsen benne. Egyszer használtam, de többet nem is szeretném, így otthagytam a fürdőben a családnak, ők biztosan elfürdik. Még szerencse, hogy csak 700 forint volt a webshopon is...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 21.

Antioxidánsok: Tocopherol
Hidratálók: Glycerin, Propylene Glycol