Balea

Ár:   400 Ft   Kategória:   Testápolók

A krémet feltöltötte: vikkimore, az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2016. május 9.

Kategória:   Testápolók

Málna illattal.

TunderCica

2015. szeptember 14.

Már megint a csomagolása volt ami elcsábított ☺️ Az illata is finom, viszont a hosszú műkörmeimmel alig bírom kinyitni...

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. szeptember 14.

Messy2214

2015. augusztus 22.

Nagyon aranyos csomagolása van. Kellemes kicsit mű málna illatú. A kezemre és a számra szoktam használni. A számon hamar beszívódik a kezemen nem annyira,de az sem tart azért sok ideig. Összeségében nem egy rossz krém,de azért újra nem venném.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. augusztus 22.

v.szilvia789

2015. július 29.

Megint a csomagolás és a málna illat csábított el, de ennek köze nincs a málnához. A krém állaga nagyon híg ahhoz képest, amire számítottam (olyan masszív, zsíros nivea állagra). Hamar beszívódik, de réteget hagy maga után, a hidratáló hatása gyenge, hiába kenem gyakran. A doboz miatt végül is megérte, de ami benne van, az nem sok vizet zavar.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. július 29.

Macsek12

2015. július 10.

Én kézkrémként használom és bevéllt,Hidratál és jó az illata,szeretem :) A textúrája is nagyon jó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. július 10.

alexandra95

2015. június 25.

Nem volt problémám a csomagolással,az illata kellemes,ajakbalzsamként használom és nagyon szeretem. :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. június 25.

stenonis

2015. május 26.

Egyáltalán nincs jó illata. Beleszagolva kellemes, de a bőrömön nagyon mű. Az a szerencséje, hogy emlékeztet valamire a gyerekkoromból, így el tudom viselni magamon. Egyébiránt jó kis krém, klassz az állaga, könnyű, mégis érezni, hogy van benne cucc, és hamar beszívódik. Munkahelyen elkenegetni jó lesz, a csomagolása miatt amúgy is lehetetlen szállítani, bár kétségkívül szép.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. május 26.

szivecske

2015. május 19.

Nekem ez a málnaillat nagyon bejön, nem érzem nagyon műnek, egyik balatoni málnás jégkására emlékeztet kicsit. Viszont baromi zavaró, hogy a teteje tényleg nem zár jól (pl a Nivea 30 ml-es ehhez képest elég jól záródik), szóval ezt megtervezhették volna kicsit jobban is, de a krém értékéből nem von le sokat, összességében 4-est megér.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. május 19.

Wildflow

2015. május 19.

Ez a tengerészes dizájn rögtön elvarázsolt, hát, megnézhettem volna jobban is... Ahogy előttem is írták, nem menetes a teteje, táskába dobásról szó sem lehet. Így nem tudom magammal vinni minden nap, pihen az éjjeliszekrényen. Szeretem, de bosszant is, egy ilyen pici kiszerelést nem jól záródóra tervezni... :( Maga a krém nagyon finom illatú, hamar beszívódik, de így ez most csak 4 csillag.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. május 19.

ebria

2015. május 18.

Szerintem teljesen korrekt kis krém. Főleg kézre és néha könyökre használom,nekem sokkal jobban működik mint pl. a méregdrága l'occitane kézkrémek...
Pro: gyorsan felszívódik, jól hidratál.
Kontra: kicsit gelj illat, a kiszerelés ugyan cuki de útközben/munkahelyen egyáltalán nem praktikus (otthonra viszont minek vennék ilyen kis kiszerelést).

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. május 18.

Pro: gyorsan felszívódik, jól hidratál.

dobolank

2015. május 16.

Ez is cuki, de a cseresznyésnek jobb volt az illata. Munkahelyi kézkrémnek használom, arra tökéletes. Általánosságban azt lehet mondani a sorozatról, hogy egy könnyedebb, modernebb Nivea hatását kelti.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. május 16.

Antioxidánsok: Tocopherol
Hidratálók: Glycerin, Caprylyl Glycol, Butylene Glycol
Vitaminok: Panthenol, Tocopherol

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak