Balea

Ár:   800 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Kiszerelés:   150 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   DM   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Mary13, Módosítva: 2015. szeptember 2.

Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrtípus:   Száraz
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

Arclemosó krém mandulaolajjal és E-vitaminnal száraz és érzékeny bőrre.

200 Ft Balea Sanfte Waschcreme Arclemosó Krém
Ár: 200 Ft , Eladó: jampiangel
Állapot: 3/4ig van, Helyszín: Debrecen, fizetés: Személyes átvétel Debrecenben lehetséges, előreutalás esetén foxpost vagy postázás, melynek költségét a vevő állja

nagypetra10

2021. május 12.

Régen imádtam, ma már nem használok olyan terméket az arcomra amibe parfüm vagy alkohol van. De amikor ezt újravettem még pár hónapja eszméletlenül csípte az arcom
Illatra jó, de sajnos azzal sokra nem mentem

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. május 12.

Illatra jó, de sajnos azzal sokra nem mentem

agiP

2021. április 2.

Double cleansing első lépéseként használom (sminket ritkán viselek, de fényvédőt igen, ezért érzem szükségét). Illata az van, de engem nem zavar, a használata kifejezetten kellemes, hidratáló érzés, nem érzem nehéznek, persze mindig lemosom más tisztítóval. Nem tömítette el a pórusaimat, nem pattogtam ki🙌🙏 simán újra venném, de legközelebb szerintem a parfümmentes (?) Med változatot fogom valasztani

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. április 2.

Gigi95

2021. március 11.

Nemrég vettem. Érzékeny kombinált bőrömre. Akkor használom amikor eszembe jut, de amikor igen akkor nagyon jó érzést hagy a bőrömön. Finom illata van. Puha lesz a bőröm utána. Ajánlom

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. március 11.

Sz_Réka

2021. január 19.

Nekem sajnos ez rémes. Olyan mintha krémmel mosnék arcot. Nem érzem, hogy bármit tisztítana és hagy a bőrön egy fura réteget amitől mintha nem tudna normálisan lélegezni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. január 19.

Agneshoffer

2020. október 23.

Nagyon kellemes illata van, viszont nekem sminklemosásra nem sokat ér. Reggel használom, hogy elfoggyon, de nem veszem újra.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. október 23.

Milva07

2020. február 15.

A Balea sensitive washgel-t váltotta nálam. Kellemes illatú, borsónyi mennyiség is elég belőle, nem irritált, tökéletesen lehozza a sminkemet is. Én semmilyen égő, viszkető, vagy kellemetlen érzést nem tapasztaltam, ár-érték arányban tökéletes, könnyen beszerezhető. Rövid kitérőként a Shiseido Waso arctisztítóját használtam, de az túl alaposan leszedett mindent a bőrömről, feszült, szinte csikorgott. Ezt a Baleánál nem tapasztaltam, és egy lemosandó terméknél az ár sem mellékes a hatása mellett. Elégedett vagyok.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. február 15.

Virag80

2019. december 6.

Pár használat után abba kellet hagynom a használatát.Borzalmasan csíp.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. december 6.

Pár használat után abba kellet hagynom a használatát.Borzalmasan csíp.

TVeda

2019. október 9.

Szeretem a krém állagú lemosókat, amiket tusolás közben is tudok gyorsan használni. Ennek finom krémes állaga van, és babakrémre emlékeztető, "tisztaság illata". Gyengéden tisztít, táplálja is közben a bőröm, mintha már krémezve is lenne kicsit. Nálam semmi mellékhatása nem jelentkezett, negatívumról nem tudok beszámolni és az ára is tuti.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. október 9.

Pecci

2019. április 30.

Egy flakonnal használtam el belőle, mindig egy borsonyi mennyiséget felhasznalva fürdés közben, és egész jól mukodott az extraérzékeny bőrömön is, leszamitva azt, hogy a bőröm enyhén szárította, az orrom meg néha úgy csillogott tőle a bátyám szerint, mint Salamon töke. :D A tisztítóhatasa nem volt tökéletes (Mixa sensitiv micellasvizzel viszont okés volt), viszont a bőröm utána selymes, puha és jó tapintású volt, ráadásul nem sebesedtem ki tőle, szóval seborrheas borrel is kompatibilis úgy 90%-ban. Egy kisebb negatívum meg, hogy - valószínűleg az E-vitamin-gyöngy miatt -, de sokszor csípte az arcomat, de úgy istenesen.
Nem vettem újra, inkább lecsereltem egy Himalaya arctisztora, aminél meg is maradok.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 30.

rekaviragm

2019. január 2.

Foreo arctisztító mellé vettem, de nem lett szerelem. Kedvező ára és állaga miatt esett rá a választásom, de valahogy nem az igazi. Az illata sem igazán tetszik és nincs benne semmi "plusz". Elhasználom, mert leszedi, amit kell, de semmi extra

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 2.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Glycerin, Butylene Glycol, Caprylyl Glycol, Mannitol
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Hártya képző (film forming), zselésítő, emulzió stabilizáló segédanyag.