Balea

Ár:   800 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Kiszerelés:   150 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   DM   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Mary13, Módosítva: 2015. szeptember 2.

Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrtípus:   Száraz
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

Arclemosó krém mandulaolajjal és E-vitaminnal száraz és érzékeny bőrre.

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia
Borostyan

coborszofi

2022. november 23.

a kremmania tiktok oldalan talaltam ra erre termekre,es en minden este ezzel mosom le a sminkem,nekem nagyon bevalt

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2022. november 23.

marvina

2022. november 9.

Jó termék. Krém, így senki se várja hogy habozzon. (Nem is értem aki ilyet írt, jó helyre kommentelt-e egyáltalán. És sminket mostam le vele, és sikerült. Akinek túl sűrű, hígítsa pár csepp vízzel felvitel előtt. Masszírozni kell egy ideig majd öblíteni és mikor a nagyja lejött konjac szivaccsal, esetleg rajta kis arclemosóval áttörölni. Nekem mindent leszedett szépen erőlködés, húzgálás nélkül. Szerintem venni fogok még.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. november 9.

KisCsi

2022. október 10.

Úgy tűnik sajnos Nonique termékeket már nem találni sehol, ezért leírása alapján erre esett a választásom a DM-ben.
Első próba alapján tetszik, jó krémes, nagyon kicsi is elég belőle, mert jól habzik. A gyöngyöket én sem értem benne, nem úgy tűnik hogy van bármi funkciója, hacsak nem abban rejlik az E-vitamin.
Engem nem irritált, nem húzódott a bőröm, bár bírnia is kell, mert eddig kb sima szappannal mostam arcot.
Hidratálnom nemigen kellett utána. Eddig bejön, nagy a kiszerelés és az ára is nagyon baráti.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. október 10.

nagypetra10

2021. május 12.

Régen imádtam, ma már nem használok olyan terméket az arcomra amibe parfüm vagy alkohol van. De amikor ezt újravettem még pár hónapja eszméletlenül csípte az arcom
Illatra jó, de sajnos azzal sokra nem mentem

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. május 12.

Illatra jó, de sajnos azzal sokra nem mentem

agiP

2021. április 2.

Double cleansing első lépéseként használom (sminket ritkán viselek, de fényvédőt igen, ezért érzem szükségét). Illata az van, de engem nem zavar, a használata kifejezetten kellemes, hidratáló érzés, nem érzem nehéznek, persze mindig lemosom más tisztítóval. Nem tömítette el a pórusaimat, nem pattogtam ki🙌🙏 simán újra venném, de legközelebb szerintem a parfümmentes (?) Med változatot fogom valasztani

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. április 2.

Gigi95

2021. március 11.

Nemrég vettem. Érzékeny kombinált bőrömre. Akkor használom amikor eszembe jut, de amikor igen akkor nagyon jó érzést hagy a bőrömön. Finom illata van. Puha lesz a bőröm utána. Ajánlom

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. március 11.

Sz_Réka

2021. január 19.

Nekem sajnos ez rémes. Olyan mintha krémmel mosnék arcot. Nem érzem, hogy bármit tisztítana és hagy a bőrön egy fura réteget amitől mintha nem tudna normálisan lélegezni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. január 19.

Agneshoffer

2020. október 23.

Nagyon kellemes illata van, viszont nekem sminklemosásra nem sokat ér. Reggel használom, hogy elfoggyon, de nem veszem újra.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. október 23.

Milva07

2020. február 15.

A Balea sensitive washgel-t váltotta nálam. Kellemes illatú, borsónyi mennyiség is elég belőle, nem irritált, tökéletesen lehozza a sminkemet is. Én semmilyen égő, viszkető, vagy kellemetlen érzést nem tapasztaltam, ár-érték arányban tökéletes, könnyen beszerezhető. Rövid kitérőként a Shiseido Waso arctisztítóját használtam, de az túl alaposan leszedett mindent a bőrömről, feszült, szinte csikorgott. Ezt a Baleánál nem tapasztaltam, és egy lemosandó terméknél az ár sem mellékes a hatása mellett. Elégedett vagyok.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. február 15.

Virag80

2019. december 6.

Pár használat után abba kellet hagynom a használatát.Borzalmasan csíp.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. december 6.

Pár használat után abba kellet hagynom a használatát.Borzalmasan csíp.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Glycerin, Butylene Glycol, Caprylyl Glycol, Mannitol
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Bövebben a kis molekulasúlyú alkoholokról itt olvashattok.

Hártya képző (film forming), zselésítő, emulzió stabilizáló segédanyag.

Nagylevelű csodamogyoró levelének kivonata. A levelek a növény többi részéhez (gallyak és kéreg) képest viszonylag kevés biológiailag aktív összetevőt (tannint, katechint és galluszsavat) tartalmaznak. Tonikokban gyakran használt szövetösszehúzó. Összehúzó, nyugtató, antioxidáns és antibakteriális hatása is van. Ugyanakkor viszont Paula Begoun szerint a csodamogyoró-kivonatba az előállításakor 14-15%-nyi alkoholt (ethanol) tehetnek, ami viszont szárító, irritáló hatással lehet a bőrre, ahogy az összetevő magas tannin tartalma is, ezért érdemesebb inkább kerülni az összetevőt, ha valakinek gyulladt, pattanásos, irritált bőre van, rosaceával küzd vagy kipirosodásra hajlamos az arca.