Balea

Ár:   800 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Kiszerelés:   150 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   DM   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Mary13, Módosítva: 2015. szeptember 2.

Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrtípus:   Száraz
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

Arclemosó krém mandulaolajjal és E-vitaminnal száraz és érzékeny bőrre.

Pecci

2019. április 30.

Egy flakonnal használtam el belőle, mindig egy borsonyi mennyiséget felhasznalva fürdés közben, és egész jól mukodott az extraérzékeny bőrömön is, leszamitva azt, hogy a bőröm enyhén szárította, az orrom meg néha úgy csillogott tőle a bátyám szerint, mint Salamon töke. :D A tisztítóhatasa nem volt tökéletes (Mixa sensitiv micellasvizzel viszont okés volt), viszont a bőröm utána selymes, puha és jó tapintású volt, ráadásul nem sebesedtem ki tőle, szóval seborrheas borrel is kompatibilis úgy 90%-ban. Egy kisebb negatívum meg, hogy - valószínűleg az E-vitamin-gyöngy miatt -, de sokszor csípte az arcomat, de úgy istenesen.
Nem vettem újra, inkább lecsereltem egy Himalaya arctisztora, aminél meg is maradok.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. április 30.

rekaviragm

2019. január 2.

Foreo arctisztító mellé vettem, de nem lett szerelem. Kedvező ára és állaga miatt esett rá a választásom, de valahogy nem az igazi. Az illata sem igazán tetszik és nincs benne semmi "plusz". Elhasználom, mert leszedi, amit kell, de semmi extra

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 2.

hgabi

2018. szeptember 7.

Évek óta, naponta használom, Imádom! Kellemes az illata, és nagyon puha lesz tőle a bőr. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 7.

ciseklusek

2018. augusztus 28.

Nem rossz, de nem is legjobb, legalábbis nekem. Pozitívum, hogy elég jól leszedi a sminket, ezzel szoktam eltávolítani a fényvédőt is, sőt még a nem vízálló szem festékkel is megbirkózik. Ahogy korábban írta már valaki, én is érzek az arcokon egy olajos réteget a használata után, amitől zselés arctisztítóval szabadulok meg.
Negatívum, hogy közvetlenül felkenés után rövid ideig csípi az arcom bizonyos területeit, pl a számat. Ez a kellemetlen érzés néhány másodperc után azonban elmúlik. Az illata sem tetszik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. augusztus 28.

Hannicsku

2018. április 20.

Nagyon szeretem, finom visszafogott az illata, lemosás után puha tőle a bőröm, mintha már bekrémeztem volna, használom hozzá a tonikját is. Bár inkább száraz bőrre ajánlják, az én zsíros bőröm se lesz tőle zsírosabb. Ajánlom!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. április 20.

Mano1234

2018. április 16.

Szeretem, mert jól tisztít anélkül, hogy kiszárítaná a bőröm. Kellemes állagú, tetszik az illata is, könnyű lemosni, használat után puha lesz az arcom. Nekem bevált, valószínűleg újraveszem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 16.

0bikbik0

2018. március 16.

Krémes állagú, finom illatú lemosó. A vállalható összetevői miatt vettem meg, az ára sem volt borsos, könnyen, napi szinten beszerezhető.
Nem szárít, és szépen beilleszkedik a többlépcsős arctisztásba ("csak" ezzel nem tisztítok arcot, több terméket használok egymás után, így kíméletes, és hatékony is).
Ami furi benne, hogy rózsaszín kis göböcskék is vannak benne, amik elolvadnak (nem radíroznak), de érdekes látványt nyújtanak a pamacson :-)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. március 16.

szusszi

2018. január 11.

Nagyon szerettem volna megszeretni, de sajnos nem sikerült. :( Felkenés után szinte rögtön elkezdi csípni az arcom, amit azért nem értek, mert nincs érzékeny bőröm. Az illata nagyon jó, imádom. Viszont lemosás után egy olajos réteg marad tőle a bőrömön, ami eléggé zavar. Hamarosan elfogy, sajnos nálam nem újravevős.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 11.

Anna_6

2017. december 6.

Alapvetően nem száraz bőröm van, inkább vízhiányos, télre vettem ezt a lemosót, eddig nem kellett csalódnom benne. Egyetlen gondom, hogy nincs meg az a "tiszta" érzés utána, de a sminket lehozza, puha lesz tőle a bőröm, a hámláson is segített és jó az illata is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. december 6.

xfxff349

2017. december 2.

Nos elég vegyesek az érzéseim vele kapcsolatban. Az mindenképpen óriási nagy pozitívuma, hogy nem szárítja a bőrt, nincs utána kellemetlen húzódás. Viszont nekem az állaga annyira nem jön be, talán lehetne picit sűrűbb. Ami még furcsa, hogy amikor mosnám le, akkor 1. viszonylag nehezen tudom lemosni, 2. furcsa érzés jön akkor, amikor nem masszírozom az arcomat, hanem csak rajta van pár pillanatig (amíg megnyitom a csapot, stb). Kicsit olyan hűsítő érzéshez tudnám hasonlítani, de a kellemetlenebb fajtából. Vagy mintha mentolos termék lenne az arcomon. Illetve vannak benne apró gyöngyök, aminek a funkcióját nem értem, mert radírozni nem radíroz, stb. Sminklemosásra én nem próbáltam, szóval nem tudom, hogy leszedi-e. De ezt leszámítva szerintem megéri az árát abszolút és tisztítani egészen tűrhetően tisztít.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. december 2.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Glycerin, Butylene Glycol, Caprylyl Glycol, Mannitol
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Hártya képző (film forming), zselésítő, emulzió stabilizáló segédanyag.