Balea

Ár:   549 Ft   Kategória:   Szappanok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2016. március 7.

Kategória:   Szappanok

Habszappan paradicsomi virágillattal.

szevelyn12

2020. július 30.

Nagyon szeretem, hogy habot nyom ki. Csomagolása is nagyon jó és az illata is. Fürdőszoba dísze.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 30.

Garu

2018. december 12.

Anyum a csomagolása miatt ajándékozott meg egy ilyennel, mindig újra van töltve :) Sima kézmosót teszek bele felvizezve, így a drága kézmosóim 3x tovább tartanak :D Nagyon szeretem ezt a fajta adagolót.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 12.

dynah13

2018. november 3.

Anyukamtol kaptam egy flakonnal, mert szeretem a szep csomagolasu es habos dolgokat, ezert szamomra ez telitalalat volt :) Nagyon szerettem hasznalni, imadom az illatat, es jo is.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 3.

silence

2018. október 27.

Nagyon imádtam ezt a habszappant, én tényleg csodaszerként tartottam számon, mert kevés olyan folyékony szappan van, ami nem szárítja ki az ekcémás, télen cserepesre, véresre repedező kezeimet, de ez a Balea habszappan kiválóan teljesített. Ugye hab állaga révén nagyon könnyű az állaga, könnyű eloszlatni, abszolút nem szárít, viszont a tisztító hatása kiváló. Az illatát is imádtam, ez a kis könnyű tavaszi-nyári, kellemes virágillat sokáig szolidan illatozott kézmosás után a kezemen.
Ár-érték arányban KIVÁLÓ volt, én gyorsan be is szereztem belőlük (a rózsaszín "Tropisches Paradies" változatával felváltva használtam) vagy 12db-ot, amikor még lehetett kapni nálunk a DM-ben..... nemrég fogyott el az utolsó db is itthon és sajnos már egy ideje nem látok ilyet (szerintem ez is csak limitált kiadás lehetett), pedig bármikor szívesen újra vásárolnám!
Csillagos 5-ös!!!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. október 27.

Csillagos 5-ös!!!

Gica81

2018. október 26.

Nem tudtam, hogy ez egy habszappan amikor megvásároltam.
Kicsit szkeptikus voltam, hogy ez valószínűleg egy teljes hónapon belül el fog fogyni, nem így lett.
Ahhoz képest, hogy kicsi a kiszerelése nagyon sokáig elég volt és kiadós.
Az illata is csodás volt, illetve a hatása is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. október 26.

Nem tudtam, hogy ez egy habszappan amikor megvásároltam.
Ahhoz képest, hogy kicsi a kiszerelése nagyon sokáig elég volt és kiadós.
Az illata is csodás volt, illetve a hatása is.

Incuss

2018. május 25.

Hatalmas csalódás. Ott kezdődött az egész, hogy figyelmetlen voltam és a csomagolás miatt kaptam le a polcról. Otthon ért a döbbenet, hogy habot nyom. Hát oké, ám legyen. A hab olyan hamar semmivé lesz, hogy tisztító hatást egyeltalán nem érezni. Körülbelül 1 hét alatt elromlott a pumpás adagolója, lenyomás után nem jött fel az adagoló fej, úgy kellett állandóan felráncigálni. A csomagolás szép, viszonylag kellemes illatú a hab, de ennyi. Nem venném újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. május 25.

Hollowsora5

2018. május 23.

Kellemes és olyan puha, selymes! Oda vagyok érte!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. május 23.

Kellemes és olyan puha, selymes! Oda vagyok érte!

SchmitterBettina

2017. november 28.

A csomagolás ami elvarázsolt, a mosdó dísze volt. Sajnálom, hogy legközelebb mikor mentem már nem volt! Nem adagolt ki túl sok habot, jol tisztítot, illata kellemes !

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 28.

tiszacsiga

2017. október 18.

Imádom a csomagolását, kellemes illata is van! Egy hátránya, hogy nem újratölthető :(

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 18.

Reccha

2017. szeptember 21.

Hab állaga miatt nagyon könnyű lemosni, mégis tisztít. Jó illata van, és a csomagolása nagyon szép. :D

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 21.

Vitaminok: Panthenol