Balea

Ár:   549 Ft   Kategória:   Szappanok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: lovecreams, Módosítva: 2017. május 12.

Kategória:   Szappanok

Gyengéden tisztító kézmosó habszappan, trópusi virágos-gyümölcsös illattal. Vegán termék.

Noyko

2018. december 19.

Nagyon szép kiszerelés,és maradandó illatú,amit kézmosás után is érzek. Kézmosóhabhoz képest ez egy elérhető árban mozog. Palmoliveben használtam habot,ami majdnem a duplájába kerül. Így egyértelmű,hogy ez nyert. Emellé illatában és stílusában is egyedibb.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 19.

silence

2018. október 27.

Nagyon imádtam ezt a habszappant, én tényleg csodaszerként tartottam számon, mert kevés olyan folyékony szappan van, ami nem szárítja ki az ekcémás, télen cserepesre, véresre repedező kezeimet, de ez a Balea habszappan kiválóan teljesített. Ugye hab állaga révén nagyon könnyű az állaga, könnyű eloszlatni, abszolút nem szárít, viszont a tisztító hatása kiváló. Az illatát is imádtam, ez a kis könnyű gyümis-virágillat sokáig szolidan illatozott kézmosás után a kezemen.
Ár-érték arányban KIVÁLÓ volt, én gyorsan be is szereztem belőlük (a kék "Garten Eden" változatával felváltva használtam) vagy 12db-ot, amikor még lehetett kapni nálunk a DM-ben..... nemrég fogyott el az utolsó db is itthon és sajnos már egy ideje nem látok ilyet (szerintem ez is csak limitált kiadás lehetett), pedig bármikor szívesen újra vásárolnám!
Csillagos 5-ös!!!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. október 27.

Csillagos 5-ös!!!

Gica81

2018. október 26.

Nagyon megtetszett az előző illat, így vettem egy másikat is, hogy kipróbálhassam és nagyon kellemes illatú.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. október 26.

Elkofen

2018. június 9.

Picit drágább, mint a többi Balea folyékony szappan, de cserébe szuper kézmosó. Hab állagú, de kevés is elég belőle, így sokáig kitart. Az illata finom trópusi gyümölcsös, ám nem túl édes. A csomagolása, csinos nyárias. A kisfiam is imád vele kezét mosni. Ajánlom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. június 9.

veresbarbi

2017. augusztus 31.

Isteni az illata, és nem szárít, láthatóan jobb a minősége mint az alapkategóriás szappanoknak,megéri azt a +250 ftot. Nekem nagyon sokáig elég volt egy flakon,tovább is,mint a krémszappanok, újra is töltöttem már krémszappannal,ahogy egy kedves km-es ajánlotta, és tényleg bevált! 1/3 szappan, 1/3 víz, 1/3 levegő,összerázni és tökéletes állagú hab lett belőle. De az eredeti szappannak annyira tetszik az illat,hogy újra fogom venni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. augusztus 31.

lovecreams

2017. július 25.

Tényleg sokkal jobb, mint a sima Balea krémszappanok. Nagyon jó illata van, nem szárít picit sem és egyszerűen jó ránézni, olyan szép a külcsín:))

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. július 25.

Kac

2017. június 12.

Imádom az illatát és a minősége is jobb,mint a sima Balea szappanoknak,feltételezek ezért is drágább.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 12.

Vitaminok: Panthenol