Balea

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Hidratáló krémek

A krémet és az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2017. június 27.

Kategória:   Hidratáló krémek

24 órán keresztül nedvességgel látja el a bőrt. Licsi kivonattal,E-vitaminnal és B5 vitaminnal. Friss,licsi illattal.

veresbarbi

2017. július 6.

Megtaláltam AZ arckrémet erre nem gyártják többet :( Tavasszal vettem, úgyhogy a hidegben nem lesz esélye már megmutatni mit tud, de ebben a tavaszi-nyári időben tökéletes! Nagyon hamar beszívódik, hidratál, az illata nagyon fincsi, és az ára pedig durván olcsó talán 600ft-ért vettem. Remélem a Balea kiadja a méltó utódját!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. július 6.

Jotunderkeresztanyu

2017. július 5.

Annyira de annyira szomorú vagyok, hogy kivonják. Egyik kedvenc téli arckrémem volt. Egységesítette a bőrtónusom, jól hidratált, szép bőrfényt adott...most állhatok neki újra keresgélni...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. július 5.

lovecreams

2017. április 5.

Gyorsan kellett egy arckrém, sietségemben ezt kaptam le a polcról..hát pozitív csalódás. Kellemes az illata, picit lassabban szívódik be, de a hidratálás kárpótol mindenért:) Kár, hogy nincs nagyobb kiszerelésben:(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. április 5.

Vanesszaeszter

2017. január 22.

Zsírosnak hitt bőrömre, jó pár évig zsíros bőrre való krémeket, lemosókat használtam, hirtelen viszont annyira sok lett a sok piros, pattinak hitt folt a bőrömön, hogy gondoltam olyan krémre váltok, ami érzékeny bőrtípusra való. Bevált a piros foltok szinte 3-4 használat után eltűntek. Nagyon kellemes az illata, szép a csomagolása, mattítja kicsit a bőröm és felkenés után gyorsan beszívódik, jó sminkalap. Nagyon szuper termék. Egyáltalán nem irritálja a bőrt. Nagyon száraz bőrre nem ajánlanám, mert annyira nem hidratál, de érzékenyebb bőrre tökéletes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. január 22.

Hopi

2017. január 21.

Ez volt az első arckrémem. Két éve nyáron vettem meg, már nem emlékszem milyen felindulásból. Kellemes az illata (nekem a cseresznyés változat volt meg), nem csípte sem a szememet, sem a bőrömet, de használata után csillogós maradt a bőröm (bár ez akár a nyári melegnek is betudható). Elhasználtam egy tubussal, de nem vettem újra, "komolyabb" termékekre váltottam.
Összességében nem rossz krém, szépek az összetevői, jó az ára, nem okoz irritációt és kellemesen hidratál, normál bőrűeknek, fiataloknak és kezdő arckrémnek tudnám ajánlani.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 21.

DragonGirl2002

Korcsoport: < 18
2016. december 31.

A barackos változatot vettem meg, és azt vettem észre, hogy egyre kevesebb a pattim. Tuti újraveszem! 5*

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2016. december 31.

ErikaLilien

2016. december 28.

Kezdett kiszáradni az arcom így télen, ezért gondoltam keresek valami baleát! :) Erre esett a választásom a boltban! Pár napja használom, de nagyon meg vagyok vele elégedve! Tetszik az illata és a hatása is! És mivel csak hidratáló, egyik nap rákentem a 6 éves lánykám arcára is! Ő is imádta! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 28.

klauudiaa

2016. december 4.

Nyáron akciósan vettem csak kíváncsiságból. Esténként használtam, sokáig elég volt. Reggelre puha bőrt varázsolt de semmi különlegeset nem tudok említeni vele kapcsolatban. Illata van de nem zavaró, kellemesnek mondható. Ár-érték arányba egy normál bőrre jó kis arckrém. :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. december 4.

Linuxo

2016. október 20.

Édes kis semmiség ez a krém.... Még nyáron vettem. Kb. csak arra felel meg reggelente, hogy felkenve nem nyeli el az arcbőr az alapozót, és viszonylag gyorsan felszívódik. Az illata megkapó, tinik biztosan imádnák.. Én nem veszem újra, mert most télen nagyobb fokú hidratálásra lesz szükségem.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 20.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Tocopherol
Hidratálók: Glycerin, Persea Gratissima (Avocado) Oil, Butylene Glycol, Caprylyl Glycol
Vitaminok: Niacinamide, Tocopheryl Acetate, Panthenol, Tocopherol

Felületi hártya képző anyag (film forming agent).