Balea

Ár:   599 Ft   Kategória:   Hajápolók

A krémet feltöltötte: lovecreams, az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2017. október 4.

Kategória:   Hajápolók

Szilikonmentes hajápoló tej száraz hajra kókuszvízzel.

Réka91

2020. június 27.

Nagyon bejönnek a kókuszos termékek hajra, úgyhogy nem is gondolkoztam a megvételén. Hajmosás előtti pakolásként próbáltam és szép puha lett a hajam, érzem a kókusz illatot is, de nem túl intenzíven. Nekem megérte.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 27.

Mannika00

2020. június 25.

Nagyon jó kis termék,puha lesz tőle a hajam,nem nehezíti el.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. június 25.

Nagyon jó kis termék,puha lesz tőle a hajam,nem nehezíti el.

zsofbar77

2020. május 25.

Én szeretem, nekem szépen hidratálja a hajam. Szálló haj ellen tökéletes. Este vigyétek fel a hajatokra és akkor másnapra szépen beszívja. Vékonyszálú hajjal rendelkezőknek érdemes használni. Hajmosás előtt az egész hajra is érdemes felvinni, nekem úgy is működik. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. május 25.

szblanka23

2020. május 20.

Nem nagyon vált be... Az elején mintha segített volna, aztán onnan fogva csak szárított...
Az illata számomra kifejezetten büdös volt felkenve, pedig aztán beleszagolva mindig a kókuszillatot éreztem..
Felkenve meg, őszintén? Nekem agyon csapott sváb bogárra hasonlított.. :D
Most a polcomon porosodik, nem veszem újra, az fix!!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. május 20.

Felkenve meg, őszintén? Nekem agyon csapott sváb bogárra hasonlított.. :D
Most a polcomon porosodik, nem veszem újra, az fix!!

hadri

2020. május 16.

Egyáltalán nem vállt be :( Fura az illata, kókusznak nyoma sincs. Próbáltam előírás szerint alkalmazni, nem kiöblítendő hajápolóként. Evvel a módszerrel azt értem el, hogy összetapasztotta a hajam, nagyon undorítóan nézett ki tőle. Megpróbáltam balzsamként használni, de ekkor meg baromi gyorsan fogyott, mert ahhoz hogy egy nagyon minimálisan hidratálja a hajam kb. fél flakont rá kell kennem. Szeretem a Baleás dolgokat, de ez a termék nekem csalódás.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 16.

Szilviams0118

2020. május 9.

eddig a márka mangós hajápolóját használtam, de elfogyott és csak ez volt a dm-ben így kipróbáltam és sokkal jobb! nagyon puhává teszi a hajat, kis mennyiség is elég belőle, teljesen meg vagyok elégedve.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 9.

JVica98

2020. április 23.

Kiszerettem volna próbálni egy új hajápolót, és ezt találtam szimpatikusnak :))
Hajmosás után szoktam belemasszírozni a hajamba, hajtövekhez is..
Nekem szép, fényes, puha hajam lett tőle, és nem is nehezíti el, szépen ki tudom fésülni a hajam, nekem bejött 😊

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. április 23.

Kiszerettem volna próbálni egy új hajápolót, és ezt találtam szimpatikusnak :))
Hajmosás után szoktam belemasszírozni a hajamba, hajtövekhez is..

nikolett

2020. április 7.

En egy egeszen kis mennyiseget teszek fel belole a majdnem szaraz hajamra, miutan befujtam hovedovel. Utana kivasalom. Nagyon jot tesz, selymes es sima a hajam, miota hasznalom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. április 7.

novembermesi

2019. november 3.

Megvettem, mivel szeretem a kókusz ápoló hatását a hajamon, eddig az Inecto kókuszon halbalzsamját használtam. Kellemes az illata, szép a csomagolása, jó ár, tetszik a pumpás adagolója, állaga is jó .... de ! Hajmosás után használtam a hajam végére, mint ki nem mosható hajápolóként, hát nagy csalódás... miután bemasszíroztam a hajvégembe, konkrétan tiszta ragacsos érzetű lett a hajam, alig tudtam kifésülni!! Nem használtam sok mennyiséget mégis semmi ápoló hidratáló hatást nem értem el, csak a ragacsosságot. 3 hónapja áll a szekrényben, próbálkoztam vele újra de nem fogom elhasználni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 3.

Evelin123

2019. augusztus 31.

Történetünk hónap végén kezdődött, fizetés előtt állva olyan balzsamot kerestünk, amit nem kell kimosni és viszonylag olcsó. Ennek cuki, tetszetős volt a csomagolása, jó az illata és a másik két elvárásnak is megfelelt. Viszonylag sokat használok belőle meg a hajam is hosszú és legalább a felére felviszem. Lehet, hogy már módosítottak rajta de én nem találtam rajta leírást, hogy a fejbőrömbe kellene masszírozni, vagy rosszul emlékszem.. Nem tudom. Csak hajmosás után használom maximum állig kenem fel a hajamra. A fejbőrömre nem tenném, amúgy is hamar zsírosodik a hajam. Nagyon szeretem, sokkal jobban bevált, mint pl. a L'oreal egyik sokkal drágább hajvégápolója, amit szintén nem kell kimosni. A hajamban az illata viszonylag sokáig tart de nem émelygős vagy zavaró, nagyon kellemes. Puha és kifésülhető lesz tőle. A L'oreal mellett mindig használtam fésülködés előtt olajat de amióta ez meg van nem is nyúltam hozzá. Anyukámnak is hasonlóak a tapasztalatai. Az én hajam alapból kicsit nehezebben kifésülhető, ez nagyon jó rá szóval szeretem, 5 * :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. augusztus 31.

Hidratálók: Glycerin, Betaine
Vitaminok: Panthenol, Niacinamide

Az oliva olajfa levelének a kivonata. A Dermaxime oldala szerint az olivalevél kivonatnak fertőtlenítő és szövetösszehúzó hatása van, valamint segíti a sebgyógyulást is, így hasznos összetevő lehet a pattanások után visszamaradó hegek gyógyítására.