Balea

Ár:   599 Ft   Kategória:   Hajápolók

A krémet feltöltötte: lovecreams, az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2017. október 4.

Kategória:   Hajápolók

Szilikonmentes hajápoló tej száraz hajra kókuszvízzel.

Ár: 450 Ft , Eladó: AnnaB18
Állapot: 2x próbált , Helyszín: Győr, fizetés: Utalás után posta vagy személyesen

Szipi123

2021. május 10.

Szerette a hajam. Nagyon száraz sajnos a szőkítéstől és beitta jól magába! Sajnos egy ideje nem látom a boltokban :/

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. május 10.

Emma23

2021. március 14.

Az illata jó viszont nem láttam hogy csinált volna bármit is a hajammal. Az árát megéri de használtam sokkal jobb hajápolókat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. március 14.

candices

2020. augusztus 18.

Már 2 éve használom heti 1x és még mindig nem fogyott el nagyon tartós. Tetszik az illata és nem nehezíti el a vékonyszálú hajamat.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. augusztus 18.

Biloba

2020. augusztus 16.

Tényleg nem csinál semmit, az illata se valami jó, haszontalan.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. augusztus 16.

Tényleg nem csinál semmit, az illata se valami jó, haszontalan.

Bearbunny

2020. július 14.

Borzasztó volt, összeragadt a hajam, az illata habár kellemes, "kamu" kókuszos, nem tart sokáig. A hajammal semmit sem csinált, továbbadtam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 14.

Annamariya

2020. július 3.

Használom, ha már megvettem, de semmi hasznát nem látom. Illata nem tart sokáig. Sem jobb, sem rosszabb nem lett a hajam a használatától.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 3.

Réka91

2020. június 27.

Nagyon bejönnek a kókuszos termékek hajra, úgyhogy nem is gondolkoztam a megvételén. Hajmosás előtti pakolásként próbáltam és szép puha lett a hajam, érzem a kókusz illatot is, de nem túl intenzíven. Nekem megérte.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 27.

Mannika00

2020. június 25.

Nagyon jó kis termék,puha lesz tőle a hajam,nem nehezíti el.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. június 25.

Nagyon jó kis termék,puha lesz tőle a hajam,nem nehezíti el.

zsofbar77

2020. május 25.

Én szeretem, nekem szépen hidratálja a hajam. Szálló haj ellen tökéletes. Este vigyétek fel a hajatokra és akkor másnapra szépen beszívja. Vékonyszálú hajjal rendelkezőknek érdemes használni. Hajmosás előtt az egész hajra is érdemes felvinni, nekem úgy is működik. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. május 25.

szblanka23

2020. május 20.

Nem nagyon vált be... Az elején mintha segített volna, aztán onnan fogva csak szárított...
Az illata számomra kifejezetten büdös volt felkenve, pedig aztán beleszagolva mindig a kókuszillatot éreztem..
Felkenve meg, őszintén? Nekem agyon csapott sváb bogárra hasonlított.. :D
Most a polcomon porosodik, nem veszem újra, az fix!!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. május 20.

Felkenve meg, őszintén? Nekem agyon csapott sváb bogárra hasonlított.. :D
Most a polcomon porosodik, nem veszem újra, az fix!!

Hidratálók: Glycerin, Betaine, Niacinamide
Vitaminok: Panthenol, Niacinamide

Az oliva olajfa levelének a kivonata. A Dermaxime oldala szerint az olivalevél kivonatnak fertőtlenítő és szövetösszehúzó hatása van, valamint segíti a sebgyógyulást is, így hasznos összetevő lehet a pattanások után visszamaradó hegek gyógyítására.