Balea

Ár:   599 Ft   Kategória:   Hajápolók

A krémet feltöltötte: lovecreams, az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2017. október 4.

Kategória:   Hajápolók

Szilikonmentes hajápoló tej száraz hajra kókuszvízzel.

Ár: 450 Ft , Eladó: AnnaB18
Állapot: 2x próbált , Helyszín: Győr, fizetés: Utalás után posta vagy személyesen

blanzsi

2018. június 9.

Hát borzasztó megpróbáltam úgy hogy nem mosom ki kész katasztrófa, most a balzsamba keverem bele és mosom ki így azt mondom elhasználható de soha többet

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. június 9.

anikoklmn

2018. május 28.

szimpla balzsam....állagában is, zsírosodásra hajlamos hajamnál ennek megfelelően is használom; csak a hajvégekre és kiöblítve! plusz pont hogy szilikonmentes, emiatt pacsmagolok csak vele ha már megvettem. Én szeretem a kókusz illatát, tetszik a pumpás adagolója. A termék alapkoncepciója, hogy fejbőrbe dörzsölni és nem kiöblíteni, abszolút felejtős.....

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. május 28.

bubilany

2018. május 23.

Nagyon selymes, lágy tapintású és fényes hajat eredményezett, kiöblítés nélkül. Olyannyira, hogy még a (férfi!!!!) munkatársaim is megjegyezték, hogy sokkal szebb ma a hajam. Egyáltalán nem nehezedet tőle el a hajam, nem tűnik zsírosnak és nem állt össze csimbókokba se. Kifésülni pedig gyerekjáték :)
A csomagolása nagyon praktikus, az állaga is tetszik, az illata pedig nagyon szolíd kókuszos. Az áráról nem is beszélve! :) Mindenképpen újraveszem!!!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 23.

hajnoca3

2018. május 18.

Nagyon szeretem ezt a terméket, n úgy érzem hat a hajam állagára. Kevésbé szárazak a végek ha használom! Nem geil kókusz illatú, inkább kókuszvizes!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 18.

zsizska

2018. május 10.

Nem szeretek elhamarkodott véleményeket írni, de most muszáj. Mostanában vettem és hihetetlenül puha, selymes lesz tőle a hajam. Olyan igazi, fodrászutáni érzés. Egyfolytában piszkálom a hajam, annyira jó. Az illata kellemes, nem tolakódó. Nagyon elégedett vagyok. Kategóriájában az eddigi legjobb, amit próbáltam. Az árát már nem is említem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. május 10.

fuge7

2018. április 9.

Pár hete használom, és csupa pozitívumot tudok róla elmondani! Isteni illata van, könnyű eloszlatni a nedves hajon, nekem kb 1 nappal rövidíti le a hajmosások közti időt (tehát mondjuk 4-5 nap helyett 3-4 naponta kell hajat mosnom). Mióta használom, puha, könnyen kifésülhető a hajam, és a korpa is elmúlt (nekem száraz korpám van, tehát alapvetően a száraz fejbőr hámlik).... szóval újravevős termék - sőt, fontolgatom hogy a termékcsalád többi tagjából is szerzek be 1-1 flakonnal!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 9.

Orchydea

2018. március 31.

Semmi változást nem látok 2 hónap rendszeres használat útán, kicsit puhitja a hajam de csak pár óráig. Egy sima balzsam ennél többet tud. jah és én sem mostam ki a hajamból. nem fogom újra venni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 31.

Milia

2018. március 31.

Ma használtam először, eddig jó, hidratált a hajam. Fodrász ajánlotta, ezért lepődtem meg hogy csak 3 és fél csillagos. Update lesz még, kiváncsi vagyok mennyire zsírosítja, fura volt a fejbőrbe masszírozós dolog.

Update:Update: a Ľoreal Elseve Extraordinary Clay tisztító balzsamjával használom. Amikor csak azt használtam kicsit fura volt a hajam formája, de ez a kettő termék egyszerűen tökély együtt *-*. Szerintem alapból zsírosítana, de így nem, és nem is áll össze meg vissza. Pluszba fényes is, aminek nagyon örülök, és nem csak egy napig. Marad az öt csillag:)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. március 31.

szilvia.bano

2018. március 26.

Kipróbáltam kíváncsiságból. Nem nehezíti el a hajam, ez tény, el lehet használni, de annyira azért nem táplál. Sajnos az illata az, ami nekem nem jön be, mert nem szeretem a kókusz illatot. Én nem érzek benne romlott kókuszt, bár a parfümöt hanyagolhatták volna, elég lenne a kókuszvíz. Egy tiszta, vizes kókuszillat tolerálhatóbb lenne. Azt gondoltam, ha jól táplálja a hajat, elnézem neki az illatát, mert kevés fajta nem kiöblítendő balzsamot lehet kapni, de annyira azért nem jó. Előnye a pumpás kiszerelés, és hogy olcsó. Az Elseve selymes olaj a krémben sokkal jobb, annak az illata is isteni, és az sem túl drága, de lényegesen jobb minőség. A márka arcápolási termékei közül viszont több is bejött.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 26.

Bb.Sophie

2018. március 8.

Nagyon jókat hallottam/ olvastam róla, ezért nagy bátran megvettem. Az illata, az állaga és a pumpás kiszerelése nagyon tetszik, de szerintem ezt igenis ki kell mosni a hajból hiába van ráírva h nem. Nekem (is) 2 nap alatt bezsírosítja a hajamat, a fejbőröm is korpásodik mióta használom és mást nem cseréltem le a hajápolási rutinomból, csak ezt. Teljes pénzkidobás, nem ajánlom senkinek...

UPDATE: mióta nem használom, elmúlt a zsírosodás problémám is. Kuka.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 8.

UPDATE: mióta nem használom, elmúlt a zsírosodás problémám is. Kuka.

Hidratálók: Glycerin, Betaine, Niacinamide
Vitaminok: Panthenol, Niacinamide

Az oliva olajfa levelének a kivonata. A Dermaxime oldala szerint az olivalevél kivonatnak fertőtlenítő és szövetösszehúzó hatása van, valamint segíti a sebgyógyulást is, így hasznos összetevő lehet a pattanások után visszamaradó hegek gyógyítására.