Balea

Ár:   499 Ft   Kategória:   Samponok
Lelőhely:   DM   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet és az összetevőket feltöltötte: lovecreams, Módosítva: 2017. szeptember 16.

Kategória:   Samponok
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

Szilikonmentes, nyugtató sampon zabtejjel, érzékeny fejbőrre.

"Ismeri Ön Skandinávia titkait érzékeny fejbőrre? A zabtejet tartalmazó lágy receptúra nyugtató hatású, gyengéden megtisztítja, kényezteti és gazdagon ápolja a hajat. Természetes betainnal – cukorrépából."

Miruska

2021. január 15.

Az illata valami eszméletlen finom, jól habzik. Viszont hatásában nem győzött meg. Nem rossz, még próbálgatom...

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. január 15.

Leana

2021. január 4.

Második üveggel használom, egyszerűen imádom. Alapvetően nem érzékeny a fejbőröm, de olyan puhává varázsolja ez a kis csoda...Az illatával nem tudok betelni, nem túl erőteljes és ez nekem nagyon bejön.
Egyetlen hibája, hogy nekem sajnos gyorsan fogy (középhosszú, hosszú hajam van), valószínűleg felváltva fogom használni Balea Med-del.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. január 4.

komaeda

2020. október 9.

Nem gondoltam volna, hogy egyszer bármi képes lesz betölteni az űrt, amit a kis koronás kupakú hercegnős sampon hagyott maga után. Egy pár hete vettem, többnyire az összes samponom vízzel higítva használom. Nekem alig fogyott belőle egy negyed flakonnyi. Sok hajam van, de nem hosszú. Végre találtam egy olyan sampont, ami nem mossa gubancosan csikorgósra a hajam, de leszedi róla a zsírt, és még olcsó is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. október 9.

tniki

2020. július 22.

Egyszerűen imádom! Eredetileg a Garnier rizskrémes /zabtejes samponját használtam, viszont mivel egyre kevesebb helyen kapható (és az ára is kúszik felfelé) gondoltam kipróbálok valami újat. Mindenképp szerettem volna valami hasonlót találni az előzőhöz képest, így esett a választásom a Balea zabtejes samponcsaládjára. Én megvettem a teljes készletet, hajpakolással együtt és úgy használom. Számomra valami csoda. Nem zsírosítja, nem szárítja a hajam. Tökéletesen végzi a dolgát, remekül habzik és az illata.. tényleg nagyon kellemes, egyáltalán nem tolakodó. Én hajmosást követő 2-3. napon is érzem a hajamon az illatát. Ár-érték arányban tökéletes!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 22.

Radam

2020. július 8.

Én nagyon szeretem! Mint az összes hasonló kinézetű Balea-s sampontársa, ez is bevált! Nagyon érzékeny a fejbőröm, viszont egyáltalán nem irritálja vagy bántja azt, úgyhogy imádom! Ja és szuper olcsó, vegán és CF is! :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. július 8.

bibike2000

2020. április 16.

Tetszik az illata, nagyon jó az állaga, minden hajtípusra kiváló. Egyet sajnálok, hogy nagyobb flakonban nem lehet kapni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. április 16.

Ren7

2020. február 29.

Nagyon szeretem. Fényessé, puhává teszi a (hosszú) hajamat és az érzékeny fejbőrömet sem irritálja. Lehetne belőle nagyobb kiszerelés is.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. február 29.

lhi

2019. október 2.

Nekem nagyon jól bevált, ápolja a (nagyon rövid) hajamat és nem irritálja a fejbőrömet. Az illata kellemesen semleges, kicsit "púderszerű" - aki az erős illatokat szereti, ne ezt vegye. Drágábban is újravásárolnám.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. október 2.

maspit

2019. szeptember 29.

A hajvégeimet megfelelően ápolja, nem zsírosodik se hamarabb, se később a hajam, de a fejbőröm viszket tőle. Az illata jó. Ha valakinek nem érzékeny a fejbőre, annak biztosan remek sampon lehet, csak hát éppen érzékeny fejbőrre ajánlják :)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 29.

BRebi

2019. május 27.

Imádom az illatát, nekem szépen tisztította a hajam. Cserélgetni szoktam a hajsamponjaimat, és hiányolom, ha épp nem vele mosom meg a hajam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. május 27.

Antioxidánsok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate, Avena Sativa (Oat) Kernel Extract
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate
Hidratálók: Glycerin, Betaine, Niacinamide