Balea

Ár:   499 Ft   Kategória:   Samponok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2020. március 18.

Kategória:   Samponok

Cseresznyevirág illatú sampon normál hajra.

Nem tartalmaz szilkont és parabéneket.

Vegán

En041112

2022. január 23.

Nagyon korpás lett a hajam tőle nem szeretem az illata tetszett de ennyi volt a pozitívuma.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2022. január 23.

zsofiasagvari

2021. szeptember 21.

Ez a borzalom elvette a kedvem az osszes balea sampontol... illatan kivul semmi jo nincs benne. Elso 2-3 alkalommal rendben volt, aztan viszketni kezdett a fejborom es nagyon zsirosodni. Nem ajanlom, felmosasra hasznalom el:D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. szeptember 21.

Debreczeni

2021. július 4.

Első 2 mosás kellemes vele, utána egymerő zsír a hajam. Azt hittem nem mostam meg rendesen. 2x is volt, hogy szárítás után idegesen újra megmostam, de akkor is olyan maradt. Mintha zsíros lenne, belenyúlok és beleragad a kezem és olajos érzés marad utána. Borzalom

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. július 4.

Csipetke

2021. július 3.

Nekem az illatán kívül semmi pozitív nincs ebben a samponban. Borzalmasan kiszaritotta a hajam és a fejbőröm is. Majd hogy nem sebesre vakartam tőle. Két használat után ment a kukába.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. július 3.

senskin

2021. május 7.

Az illatát leszámítva, nagyon tetszik, kellemes használni. Bár nem lett nagy kedvenc!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. május 7.

Leander

2020. szeptember 27.

Egy jó sampon, de semmi extra, frissítő, kellemes illat, jól habzik, kedvező az ára.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. szeptember 27.

szaboeniko

2020. augusztus 4.

Nekem nagyon bevált! Először is, már sok Balea sampont próbáltam az ilyen fajta samponok közül, volt amit már többször újra vettem, de valami mindig volt, ami zavart bennük (nehezen fésülhető haj, vagy zsírosodás). Általában 2 naponta mosok hajat, de még egy napot kibírna szerintem ezzel a samponnal. Szépen tisztít, jól habzik, már az első felvitelkor is! Az illata meg hihetetlenül finom. Valamire emlékeztet, de nem jövök rá, hogy mire. Nagyon szeretem. Remélem még jó darabig kapható lesz a termék.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. augusztus 4.

Hidratálók: Glycerin, Sorbitol, Betaine, Niacinamide
Vitaminok: Panthenol, Niacinamide

Sorbitol h 1 1

A japáncseresznye virágának a kivonata. A krémekben bőrkondícionáló hatása miatt használják.