Balea

Ár:   €0.95   Kategória:   Hajápolók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2019. február 21.

Ár:   €0.95
Kategória:   Hajápolók

Regeneráló hajbalzsam makadámiadió olajjal sérült hajra.

Szilikonmentes

LadyBleu

2020. augusztus 23.

Már elhasználtam egy flakonnal és nagyon szerettem. Egy olyan balzsam, amit simán kenhettem a fejbőrömre is a hajvégeim mellett, mert szuper összetevői vannak, de nem zsírosította jobban a hajamat. Most sajnos egy Panthene-t használok, de nagyon várom, hogy elfogyjon. Egyébként ennek a termékcsaládnak a samponját is nagyon szeretem. Ja és cruelty free és alkoholmentes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. augusztus 23.

emagdi

2020. augusztus 14.

Egy közepes-átlagos hajbalzsam, bár nem drága, de igazából sok tápláló hatása szerintem nincs is. Egyszer simán el lehet használni (főleg, ha más hajbalzsammal felváltva kerül bevetésre), a csomagolása szép, az illata rendben, de nem újravevős.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2020. augusztus 14.

Effi

2020. június 17.

Selymessé tette a derékig érő, hullámos hajam annyira, hogy szinte kicsúszott belőle a hajgumi, ezáltal összevissza állt, teljesen kezelhetetlen lett. Az illata émelyítő.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 17.

bibike2000

2020. április 16.

Megéri az árárt, nagyon olcsó, és viszonylag jó is. Nekem kicsit olyan beütése van, mintha a botanic therapy-ról lenne kopizva. Jó az illata, selymes tőle a haj. Ennyi pénzért ne várjon csodát az ember, viszont megéri megvenni, nem rossz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. április 16.

kepszakadas

2020. január 9.

Nekem teljesen megérte az árát, nem vártam tőle csodát, nem is történt semmi különös. Az illata finom, állagra is okés.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. január 9.

fairynorah

2019. december 8.

Meglepően jó kis balzsam: szeretem a makadámdiós dolgok illatát,ez is hozza a "sémát", állaga is jó, normális sűrűségű, nem egy folyós vacak, és a hidratálása is elegendő (már amennyit egy balzsamtól elvárok) Ár-érték arányban nagyon rendben van. (göndör-porózus-normál/erős szálú hajam van)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 8.

vkata96

2019. augusztus 13.

Megvettem ugyanennek a termékcsaládnak a mézes samponját, de véletlen ezt a balzsamot kaptam le hozzá a nagy rohanásban, nem a mézeset. Csak itthon vettem észre, de végül nem bántam meg. Most próbálok áttérni a szilikonmentességre, és évek óta nem használtam hagyományos balzsamot, csak hajmosás után simán gliss kur spray balzsammal fújtam be a hajam, sokkal egyszerűbbnek bizonyult, és a kifésülés is könnyebb volt, mint bármelyik balzsammal amit régen használtam. De mivel nem igazán találtam olyan kifésülést könnyítő hajápoló sprayt, amiben ne lenne szilikon, muszáj volt balzsamot beszerezni. Bőségesen felvittem a hajvégeimre, picit a tetejére is, mert mindig a fejtetőn gubancolódik a legjobban. A kifésülés nyilván picit nehezebb volt a szilikon nélkül, és nem is lett annyira puha a hajam, de ezt a mézes samponnál is leírtam, hogy ez nem zavar, mert amúgy is vékonyszálú, puha hajam van, jobb ha van egy kis tartása. Összességében meg vagyok vele elégedve.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 13.

Antioxidánsok: Pentaerythrityl Tetra DI-T-Butyl Hydroxyhydrocinnamate
Hidratálók: Glycerin, Betaine, Niacinamide, Propylene Glycol