Balea

Ár:   499 Ft   Kategória:   Hajápolók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: lovecreams, Módosítva: 2017. szeptember 16.

Kategória:   Hajápolók

Szilikonmentes, színvédő hajbalzsam pipacs kivonattal és természetes betainnal, festett hajra. Minden hajmosás után új ragyogást kölcsönöz a festett hajnak, mely selymes tapintású és ápolt lesz.

hadri

2018. december 13.

Az illatát én is imádtam :) A hatásával azonban már ennyire nem voltam megelégedve. Ahhoz amit ígér, hogy ápolt és selymes tapintású lesz tőle a haj, legalább egy maroknyi mennyiséget rá kell belőle kenni a hajra. Így pedig elég gyorsan fogy.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 13.

Yubiri

2018. október 11.

Érdekes.. úgy emlékeztem véleményeztem már ezt a terméket....
Ami miatt megadom az 5 csillagot, az egyértelműen az illata. Imádom a pipacsos illatát, teljesen olyan, mint a pipacsos Kenzo. A kifésülhetőségen sajnos nem tudom mennyit segített, mert van ennél jobban bevált balzsamom is, jobb árban, de egy kis kitérőt megér tenni ezzel a balzsammal is.
Szőke melíros balayage hajam van, nem vettem különösebben észre, hogy védené a színt.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. október 11.

Érdekes.. úgy emlékeztem véleményeztem már ezt a terméket....

kisvirci

2018. szeptember 25.

A kicsi kiszerelést vettem meg (elvileg 1 használatra, de nekem 2-re is elég volt). Gondoltam kipróbálom, utazáshoz nagyon praktikus volt. Nagyon tetszik az illata de a lényeg, hogy szépen kifésülhető, puha csillogós lett tőle a hajam sőt nem lapította le (vékony szálú hajamnál ez nálam külön plussz pont...). A színvédelemről még nem igazán tudok nyilatkozni, a későbbi tapasztalatokat biztosan leírom. Ár-érték arányban is nagyon tetszik, így én ezt bátran tudom ajánlani.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 25.

Jaderie

2018. augusztus 26.

Finom illata és kedvező ára miatt, gondoltam teszek egy próbát. A hajam kifésülhetőbb, a szárazságot egy picit csökkentette. Nem biztos, hogy újraveszem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 26.

tric

2018. május 16.

Mióta a Balea hajlik a vegánság felé, egyre több termékük felé kacsintgatok. Októberben vettem először ilyen balzsamot, szintén rézvörösre festett hajra. A színvédésről nem tudok nyilatkozni, az ápolásra viszont csillagos ötöst adok. Dauerolt a hajam a festés mellé, ez stuff pedig minden használat után megakadályozza, hogy seprőhajjal keljek fel, és az illata sem elhanyagolható. Tubusból valóban totál más, mint hajra kenve, és páran megjegyezték már, milyen finom illatú a hajam. Most visszafestettem a hajamat eredeti színére (sötétszőke), kíváncsi vagyok, mikor üti át a vörös.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. május 16.

Geiranger

2017. augusztus 30.

Ma találkoztam össze vele a DM-ben, elsőre megtetszett a külcsíny, nem olyan rosszak az összetevői és festett rézvörös hajam van, ami a nyári napokon erőteljesen fakul, ha nem figyelek oda rá. Az ára miatt landolt a kosárban - mellé bekerült a kókuszvizes társa, arról még nem tudok nyilatkozni -, s mivel már egészen esedékes volt a hajmosás, próbára tettem. Elsőre nekem nagyon bejött, valóban könnyebben fésülhető a hajam még vizesen is, a színén is élénkített és már mosás közben éreztem, hogy mennyire puhává varázsolta a tincseket. Az illata tetszik, nem tolakodó. A flakonból szippantva teljesen más illatot éreztem, mint amikor a vizes hajamra kezdtem el felvinni. Akkor igazi pipacs illatot éreztem. :) Egyelőre megaadom neki az öt csillagot, de, ha bármi változást tapasztalok, updatetelek. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 30.

Hidratálók: Betaine, Glycerin
Vitaminok: Panthenol, Niacinamide