Balea

Ár:   349 Ft   Kategória:   Tusfürdők

A krémet feltöltötte: siss, az összetevőket feltöltötte: Hecate, Módosítva: 2019. december 9.

Kategória:   Tusfürdők

Értékes hatóanyagokat tartalmazó formulája segít megőrizni a bőr természetes egyensúlyát. Könnyed, lágy illattal, yuzu kivonattal.

zonga

2019. október 29.

Nekem tetszik, friss, kellemes illata van, jól habzik, jó az állaga. az ára kifejezetten jónak mondható. Alapvetően az illata/ állaga miatt vettem meg, mindkettő teljesen jó, ajánlom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. október 29.

Szilviams0118

2019. október 25.

finom illatú, de nem tud semmivel sem többet mint a "sima" balea tusfürdő

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 25.

finom illatú, de nem tud semmivel sem többet mint a "sima" balea tusfürdő

elfmercina

2019. október 9.

Nekem az illata egy kicsit sok, de ennyi pénzért bőven megéri megvásárolni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 9.

Nekem az illata egy kicsit sok, de ennyi pénzért bőven megéri megvásárolni.

silver

2019. szeptember 15.

Gyakran túl művi tisztítószeresnek érzem a citrusos illatokat, ez viszont egyáltalán nem olyan! Yuzut élőben még sosem szagoltam, és kétlem, hogy ennek a tusfürdőnek túl sok köze lenne hozzá, de szinte összefut a nyál a számban, annyira finom citromos keménycukorka illata van.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. szeptember 15.

cattitude

2019. augusztus 28.

imádom a yuzut, szerintem nagyon jó az illata, pedig alapvetően nem rajongok a citrusos pipere termékekért. ennyi pénzért ajándék, az se baj, ha kicsit gyorsan fogy

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 28.

asszembocicsoki

2019. augusztus 27.

@Coffee123 az illat miatt szerintem nem illik lehúzni egy amúgy szuper terméket...ízlések és pofonok.
Én speciel imádom az ilyen fanyar, friss citrusos illatokat, szóval ez telitalálat! Nagyon száraz a bőröm, de ez nem szárítja egyáltalán. Emellett jól habzik és jól tisztít. Szóval 350 Forintért ennyire jó tusfürdőt venni..minimum 5 csillag. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 27.

Coffee123

2019. július 27.

Jól habzik, nem szárít, de az illata annyira nem lett eltalálva, nem venném újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. július 27.

Antioxidánsok: Tocopherol
Hidratálók: Glycerin, Sodium PCA, Lactic Acid
Kémiai hámlasztók: Citric Acid, Lactic Acid
Vitaminok: Panthenol, Tocopherol

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!