Balea

Ár:   350 Ft   Kategória:   Hajápolók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Lory, Módosítva: 2018. április 24.

Kategória:   Hajápolók

A Balea selyemfényű balzsam Perfect-Shine-Komplex hatóanyaga csodás fényt és bársonyos puhaságot kölcsönöz a fénytelen és erőtlen hajnak.B3-vitamint és B5 provitamint tartalmazó szilikonmentes formulája regenerálja a hajszálakat,így a haj gyönyörűen fénylővé és selymessé válik.

Nicu

2018. december 27.

Használom már egy ideje. Semmi fényt nem tapasztaltam, és nem is hidratálta a hajam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 27.

Ygritte

2018. november 1.

Nagyon jó az illata,könnyen kifésülhetővé teszi a hajam és nagyon szépen beállnak a természetes hulljai a hajamnak, elég híg az állaga ami által picit több kell,de összességében jó kis balzsam.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. november 1.

Mars93

2018. március 18.

Az ugyanilyen sampon mellé használva szépen teszi a dolgát. 2-3 percig szoktam rajtahagyni a hajamon, majd kiöblíteni. Selymes és puha lesz tőle a hajam, és a fénye is szebb, mint más balzsamok használata után.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 18.

Candy21

2018. március 16.

Hát nem is tudom nem csinált sok mindent a hajammal picit puhább lett tőle de én nem vettem észre hogy fényesebb lenne miután használtam. Viszont könnyebben kifésülhető. Egynek elmegy elhasználtam de újra nem venném.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 16.

Lory

2018. március 14.

Valahogy a selyemfényű meg tükörfényű termékekkel nincs jó barátságban a hajam,pedig én szeretném.Nemrég fogyott el ez a balzsamon és nem vagyok teljesen elégedett.Kicsit elnehezíti a hajat és hamarabb zsírosodik,ami nálam nem akkora nagy hátrány mert inkább száraz a hajam de akkor is baj,hogy a hajmosás előtti napon már nem úgy néz ki mint szokott.Hajmosást követően 2-3 napig nincs vele semmi baj,így aki heti kétszer vagy háromszor mos hajat,annak még be is válhat.Könnyen fésülhetővé és puhává teszi a hajat pár napig,utána kezdődnek vele a bajaim.Direkt kipróbáltam 3 féle samponnal,hogy nem véletlenül az aktuális samponommal nem kompatibilis de nem,egyértelműen ez a balzsam a ludas nálam.Az piros pont,hogy szilikonmentes de van a Balea-nak ettől sokkal jobb balzsamjai is.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. március 14.

Antioxidánsok: Pentaerythrityl Tetra DI-T-Butyl Hydroxyhydrocinnamate
Vitaminok: Panthenol, Niacinamide