Balea

Ár:   349 Ft   Kategória:   Hajápolók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: samsarah, Módosítva: 2016. szeptember 1.

Kategória:   Hajápolók

Tartás nélküli, fénytelen hajra. Nem tartalmaz szilikont.

Vattacukor1990

2018. december 13.

Csodát művelt a vékonyszálú hajammal, ami (a hossza miatt is) könnyen kócolódik. Amíg ezt a balzsamot használtam, hihetetlen könnyű volt kezelni a hajamat. Sehol egy gubanc, szép fényes és puha volt a hajam, és annyira sima, mintha ki lett volna vasalva. Amúgy is egyenes hajam van, de ez még simábbá varázsolta.
Miért kellett megszüntetni?

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 13.

Miért kellett megszüntetni?

PinkAlien

2018. március 14.

Az illata tetszett, ár-érték aránya tényleg jó. Szokásos Balea balzsam, mindegyik ugyan olyan csak az illat más.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. március 14.

szzh01

2016. április 8.

Egy balzsamtól én nem sokat várok el, mindössze annyit, hogy samponozás után kicsit puhábbá és jól kifésülhetővé tegye a hajamat. Extra ápolásról szerintem nem a balzsamnak kell gondoskodnia, nem arra való - legfeljebb tökéletesen egészséges haj esetén tudom elképzelni, hogy pusztán egy balzsamozás elegendő legyen (az enyém sajnos messze nem az, hajmosás előtti ill. utáni pakolások használatával ápolom a hajamat). Ez a balzsam az általam elvárt dolgokat tökéletesen teljesíti, megszünteti a vékony szálú hajam gubancolódását és szépen puhít. Kellemes de nem tolakodó illatát 2 év alatt sem untam meg. Szilikonmentes, így a Khadival festett hajamat sem bántja. Kis mennyiség is elegendő belőle, így az amúgy is nevetséges ára és a hatalmas mennyisége mellett elképesztően sokáig kitart, szinte ingyen van. Összetevőlistája is egész jó ahhoz képest, hogy nem natúr kozmetikum. Szép csendben, minden szenzációhajhászás nélkül teszi a dolgát!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. április 8.

domnora

2015. szeptember 3.

szuper balzsam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. szeptember 3.

szuper balzsam.

Vicus

2015. július 23.

Finom illata van, de olyan semmi extra balzsam. Valamennyit hidratál, selymesít, de nem ez a legjobb. Ár/érték aránya kiváló.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. július 23.

bubi

2015. június 8.

Hónapok óta ezt használom, nagyon elégedett vagyok vele, pedig más balzsamok felé is kacsintgattam, de végül mindig rá kellett jönnöm, hogy nekem ez a tuti. Nem kell sok belőle, könnyen kenhető, finom puha lesz tőle a haj, nem marad gubancos és szép fényt is ad neki. Az illatát is szeretem, nem untam még meg. Nagyon jó!:) Hát még az ára.. egy rossz szavam sincs erre a termékre, nagyon el lett találva.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. június 8.

esztojas

2015. május 5.

Az eddigi legjobb balzsamom. A hajam szinte kicsúszik a kezeim közül olyan sima lesz és nagyon fényes. Ráadásul nem áll egybe vagy szottyad össze az egész, hanem egy nagyon nagyon szép egészséges tartása lesz tőle. Az áráról meg ne is beszéljünk, mert sokszor ennyiért sem lehet jobbakat kapni. :) ÚÚÚristen. Nagyon imádom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. május 5.

redapple

2015. április 20.

Nagyon szeretem. Selymes, puha és fényes lesz tőle a hajam. Finom az illata is, nem nehezíti el a hajamat. Garnier Ultra Doux samponnal használom. Szerintem abszolút megéri az árát, ha valaki nem szeretne többet költeni balzsamra.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. április 20.

Zita456

2015. március 17.

Én nagyon szeretem, könnyű fényes lesz a hajam tőle, és az illata is tetszik! :)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. március 17.

fdorottya

2015. február 26.

Borzasztó! Nagyon nehéz lesz tőle a hajam és másnapra pedig tiszta zsíros!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. február 26.

Borzasztó! Nagyon nehéz lesz tőle a hajam és másnapra pedig tiszta zsíros!

Antioxidánsok: Tocopherol
Hidratálók: Glycerin, Ficus Carica (Fig) Fruit Extract
Vitaminok: Panthenol, Niacinamide, Tocopherol

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!