Balea

Ár:   399 Ft   Kategória:   Tusfürdők

A krémet és az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2020. december 15.

Kategória:   Tusfürdők

2020. limitált kiadás

Bőrradírozó tusfürdő bogyós gyümölcs és vanília illattal.

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

gittus0924

2021. június 17.

Nekem az illata nagyon nagyon tetszett. Szerintem a bőrradírozó hatását is lehetett érezni, de igaz hogy nem annyira durva. Viszont így legalább lehet minden nap használni. Nálam 5*.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. június 17.

umpalumpa

2021. március 29.

Kellett egy testradír és nem volt kedvem itthon kotyvasztani (pedig só, cukor pont megfelelőbb lett volna). Hát megnéztem az inci-t, nincs benne műanyag radírozó részecske és megvettem.
Tényleg alig tesz valamit. Egyrészt kevés a szemcse benne, másrészt a csúszós, tusfürdős nyálkás érzés megmarad utána a bőrömön. Az illata túl művi és édeskés, brrr...
Végül a CeraVe pumpás arctisztító flakonjába öntöttem és kitettem a konyhába kézmosónak, hogy elfogyjon.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2021. március 29.

Stella1993

2020. december 24.

Az illata nagyon jó, az ára is baráti, de a radírozó hatása majdnem egyenlő a nullával. Aki hatásos bőrradírt keres, az ne ezt vegye.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. december 24.

Szamesz

2020. december 24.

Átlagos Baleas minőség, nem szabad tőle csodát várni. Az illata, hát számomra elég érdekes, talán arra a szirupos kanalas orvosságra emlékeztet amit még jó anyáink adtak kiskorunkba. Igazából csak a fancy csomagolása fogott meg, azért vettem meg.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. december 24.

d.anett89

2020. december 17.

Nem vagyok elájulva tőle. Nem tartós az illata, sőt mondhatni hogy nincs is. Nem radiroz. Ugyan olyan mint a dinnyés változat,vagyis számomra az jobb. Örülök,hogy nem vettem belőle többet

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. december 17.

Antioxidánsok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate