Balea

Ár:   300 Ft   Kategória:   Dezodorok
Lelőhely:   DM   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Salandi, Módosítva: 2018. október 1.

Kategória:   Dezodorok
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

Golyós dezodor aloe verával.

Alkoholmentes. Nem tartalmaz ethanolt.

KST

2018. október 9.

Szeretem az illatát. Érdekes, hogy sokaknak nem ér semmit. Én elég izzadós tudok lenni, és simán vállalható ez a deó, ha nincs negyven fok, és nincs nagy rohanás. Itthon általában mindig ezt használom a nagy melegben is, max. többször kenem. Én nem bírom kivárni, amíg magától megszárad, ezért az ujjaimmal segítek, hogy gyorsabban beszívódjon. Ennyi pénzért ajándék.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. október 9.

gothy

2018. augusztus 25.

Sajnos nem ér semmit, ami még a kisebb baj. Viszont rajtam kifejezetten kellemetlen szaga van. :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. augusztus 25.

CherryCoke

2018. augusztus 5.

Ez a termék egy vicc. Illatos papír nehezék akar lenni vagy szoba illatósító, mert nem deo az tuti. Olyan meglepôen büdössé tesz, mintha 2 napja csak maratonoznék. Szóval akkor inkább semmit de ezt soha többé.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 5.

babszem81

2018. január 23.

A fújós verziótól piros foltos parfümallergia jelentkezik, ez ennél nem tapasztalható. Illatát szeretem, szárazon tart egész nap. Nem vok egy izzadós fajta. Még keresem az igazit.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. január 23.

Gardana

2017. október 24.

Nincs benne se alkohol se alumínium.Már annyira "semmi",hogy annyit is ér magában.Szódabikarbónával keverve viszont jó.Az illata kellemes és nagyon szeretném szeretni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 24.

Nika25

2016. december 27.

Túl nagy hatása nincs ennek a deónak. Az illata szerintem nagyon jó, de nyáron kevés, mert max. én csak pár órát bírok ki vele, minimum 2x kell használnom, hogy érjen valamit.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 27.

Virvatuli

2016. december 7.

Pont olyan hatástalan, mint a Balea Med tesója. Az egyetlen pozitívuma, hogy nagyon kellemes, púderes illata van, ami nem olyan erős, hogy összevesszen a parfümmel. Lehet, hogy macerásabb, de ha ezek elfogytak, szerintem maradok a saját kezűleg kikutyult deónál, még az is többet tud.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. december 7.

Rommie77

2016. november 27.

Nekem bejött, az egyik legolcsóbb Al-mentes dezodor. Finom az illata, nincs vele semmi baj.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 27.

Reese

2016. szeptember 17.

Sokáig használtam télen, de irdatlan allergiás lettem rá. Kiütés, vörös égő bőr. Nem tudom, hogy lehet ez szenzitív........ mínusz pont.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. szeptember 17.

bettireka

2016. július 4.

Csak borotválás utánra kerestem egy érzékeny/irritált bőrre való dezodort a "rendes" mellé. Ennyi pénzért és főleg más alumíniummentes dezodorokhoz viszonyítva nem rossz. Erős 3-as.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 4.

Antioxidánsok: Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Juice