Balea

Ár:   349 Ft   Kategória:   Samponok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: lovecreams, Módosítva: 2017. július 13.

Kategória:   Samponok

Szilikonmentes, hidratáló sampon száraz és lestrapált hajra, mangó illattal. B3 vitaminnal és B5 provitaminnal táplálja a hajat. A haj egészséges, rugalmas és fényes lesz. Vegán termék.

neakardtudnihogyki

2020. május 13.

Reszenkent szaraz hajamra vettem ezt a sampont meg keresem az igazit :) Az illatat imadom gyerekkorom regi samponjara emlekeztet legszivesebben megennem:))))
299 Forintot barmilyen formaban meger meg tobb hasznalat utan uppolok, de a kerdesem azokhoz iranyulna akiknek problemas a fejboruk. Mit varnak egy nem problrmas fejborre fejlesztett sampontol? Hogy majd jobb lesz? Szaraz fejborre vannak kifejezetten jo Balea Med samponok.....

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. május 13.

anitaaa04

2020. március 16.

Már egy hónapja használom, az itteni kommentek hatására vettem meg. Sajnos nekem nagy csalódás. 2 nap hajmosás után olyan zsíros a hajam tőle, mintha legalább 5 napos lenne a hajam. Ráadásul a fejbőröm viszket és korpásodni kezdett ami nekem korábban még abszolút nem volt. Dühös vagyok mert most legalább hetekbe fog telni, amíg a hajam visszaszokik a korábbi samponomhoz! Nem ajánlom senkinek. Most megyek és leeresztem a lefolyóba! Legszívesebben 0 csillagot adnék!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. március 16.

Kingus23

2019. december 13.

Nyárra vettem,nyaralás alatti samponnak.Mivel csak 0.55€ volt így nem vártam tőle sokat,de kellemesen csalódtam,pakolással együtt használtam.Nagyon kellemes gyümölcsös az illata,jól habzik,nem kell belőle rengeteg,pedig hosszú hajam van.Nagyon meg voltam vele,elégedve.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 13.

Kmetyek

2019. augusztus 11.

Puha és fényes lesz tőle a hajam. Mosás után 3-4 napot kibír és nem száll a hajam. Nagyon finom illata van, napokig érezni és a párom kedvence a mangó szóval ő is értékeli. A fejbőröm is kicsit hidratáltabb. Az azonos balzsammal használom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. augusztus 11.

kolibry

2019. július 16.

Nagyon szép fényes tőle a hajam. Simán lekorozi több ezer forintos márkás samponokat.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 16.

Pecci

2019. április 30.

Szetszaritotta a hajam, a seborrheas fejbőrömet szetnyirta, olyan erőteljes korpat okozott már egy használat után is, illetve hajhullast, mint még soha semmi (pedig a Bánfi sampon sem kutya nálam :D). Soha többet az életben nem veszek ilyet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 30.

tuncsa

2019. április 28.

Érdekes, hogy ennyi pénzért puha, fényes haj az eredmény. Már mosás közben is puha a hab is. Imádom!!!!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. április 28.

Miolyon

2019. április 1.

Először nagyon jó volt, majd 2 hónap használat után nagyon gyorsan elkezdett zsírosodni a hajam tőle.. Az illata nagyon jó az első pár órában, utána teljesen eltűnik. váltani fogok...

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 1.

Akisvoros

2019. február 15.

Én komolyan nem értem, hogyan lehetséges az, hogy egy 300 forintos sampon ennyire jó. Festem a hajam és alapból is problémás száraz töredezett hajszerkezettel rendelkezem ezért egy komoly rituálé volt eddig minden hajmosás balzsamozással meg kifésülő spray-vel stb.

Ezzel megmostam a hajam alaposan 2x, semmi balzsam semmi spray és elképedtem a végeredménytől. :D puha selymes a hajam és nagyon jó illatú mindenféle erőlködés nélkül.

Kíváncsi vagyok meddig marad friss a hajtöveknél zsírosodás szempontjából, mert nálam ez általában 2 nap :/

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 15.

Anita97

2019. február 9.

Első nap friss, tiszta a hajam, másnap tiszta zsír.
Ráadásul kifésülhetetlenné teszi
Viszont az illata, ára, habzása jó

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. február 9.

Első nap friss, tiszta a hajam, másnap tiszta zsír.
Ráadásul kifésülhetetlenné teszi
Viszont az illata, ára, habzása jó

Antioxidánsok: Ascorbyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate
Vitaminok: Panthenol, Niacinamide, Ascorbyl Palmitate

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0

Elektormos töltődést megakadályozó és felületi hártyaképző segédanyag.

Laureth-4 ti I eu 5 4

Lauryl alkoholból előállított emulgeálószer, felületaktív anyag.