Balea

Ár:   349 Ft   Kategória:   Samponok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: lovecreams, Módosítva: 2017. július 13.

Kategória:   Samponok

Szilikonmentes, hidratáló sampon száraz és lestrapált hajra, mangó illattal. B3 vitaminnal és B5 provitaminnal táplálja a hajat. A haj egészséges, rugalmas és fényes lesz. Vegán termék.

kibo805

2020. november 17.

Kiárusításon vettem meg, 150 forintért. Jó az illata, hidratál, puha a hajam tőle, szimpatikusak az összetevői. Remélem nem vonják majd ki a forgalomból, mert újravenném. :D

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. november 17.

Ladybugx

2020. szeptember 21.

Ár érték arányban szerintem normál hajra nagyon jó. Fényes puha lesz a hajam tőle.
A drágább samponoknál is a 2-3 napon már össze kell fognom hajam, és ezt a szintet ő is hozza csak töredék áron. Szilikonmentes ami szintén plusz pont.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. szeptember 21.

hnikolett

2020. augusztus 19.

évek óta csak balea sampont használok, de valamiért eddig ez az illat nem került a kezembe. boldogan hoztam haza, nagyon tetszett az illata. másnap hajmosós nap is volt, szépen át is mostam a hajam, duplán samponoztam + ugyan ez az illatú balea balzsam. viszont ilyet eddig egyik baleás samponnál sem tapasztaltam, hajszárítás után pontosan ugyan úgy nézett ki a hajam, mint hajmosás előtt. sajnos siettem, nem volt időm mégegyszer megmosni, így szárazsamponoznom kellett.. nem tudom ez mitől lehet, biztosan kimostam a hajamból a sampont, balzsam a hajtövemre sose kerül. mindenesetre fogok még próbálkozni vele, mert eddig nem csalódtam, csak nem akkor, amikor rohanásban vagyok😁

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. augusztus 19.

Gyevocska

2020. augusztus 18.

Azt hiszem, már szinte végigpróbáltam az összes szilikonmentes sampontját a Baleának, csak az illatuk miatt. 50-50%-ban bejöttek. Úgy néz ki, ezt tolerálja a fejbőröm, ettől kivételesen nem viszket.
Illata kellemes, habzik, tisztít. Semmi extra.
Általában egy flakon után kipróbálok valami újat, így nem szokik hozzá a hajam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. augusztus 18.

Illata kellemes, habzik, tisztít. Semmi extra.
Általában egy flakon után kipróbálok valami újat, így nem szokik hozzá a hajam.

neakardtudnihogyki

2020. május 13.

Reszenkent szaraz hajamra vettem ezt a sampont meg keresem az igazit :) Az illatat imadom gyerekkorom regi samponjara emlekeztet legszivesebben megennem:))))
299 Forintot barmilyen formaban meger meg tobb hasznalat utan uppolok, de a kerdesem azokhoz iranyulna akiknek problemas a fejboruk. Mit varnak egy nem problrmas fejborre fejlesztett sampontol? Hogy majd jobb lesz? Szaraz fejborre vannak kifejezetten jo Balea Med samponok.....

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 13.

anitaaa04

2020. március 16.

Már egy hónapja használom, az itteni kommentek hatására vettem meg. Sajnos nekem nagy csalódás. 2 nap hajmosás után olyan zsíros a hajam tőle, mintha legalább 5 napos lenne a hajam. Ráadásul a fejbőröm viszket és korpásodni kezdett ami nekem korábban még abszolút nem volt. Dühös vagyok mert most legalább hetekbe fog telni, amíg a hajam visszaszokik a korábbi samponomhoz! Nem ajánlom senkinek. Most megyek és leeresztem a lefolyóba! Legszívesebben 0 csillagot adnék!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. március 16.

Kingus23

2019. december 13.

Nyárra vettem,nyaralás alatti samponnak.Mivel csak 0.55€ volt így nem vártam tőle sokat,de kellemesen csalódtam,pakolással együtt használtam.Nagyon kellemes gyümölcsös az illata,jól habzik,nem kell belőle rengeteg,pedig hosszú hajam van.Nagyon meg voltam vele,elégedve.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 13.

Kmetyek

2019. augusztus 11.

Puha és fényes lesz tőle a hajam. Mosás után 3-4 napot kibír és nem száll a hajam. Nagyon finom illata van, napokig érezni és a párom kedvence a mangó szóval ő is értékeli. A fejbőröm is kicsit hidratáltabb. Az azonos balzsammal használom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. augusztus 11.

kolibry

2019. július 16.

Nagyon szép fényes tőle a hajam. Simán lekorozi több ezer forintos márkás samponokat.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 16.

Pecci

2019. április 30.

Szetszaritotta a hajam, a seborrheas fejbőrömet szetnyirta, olyan erőteljes korpat okozott már egy használat után is, illetve hajhullast, mint még soha semmi (pedig a Bánfi sampon sem kutya nálam :D). Soha többet az életben nem veszek ilyet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 30.

Antioxidánsok: Ascorbyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate
Hidratálók: Glycerin, Niacinamide
Vitaminok: Panthenol, Niacinamide, Ascorbyl Palmitate

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0

Elektormos töltődést megakadályozó és felületi hártyaképző segédanyag.

Laureth-4 ti I eu 5 4

Lauryl alkoholból előállított emulgeálószer, felületaktív anyag.