Balea

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Szappanok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: idusmidus, Módosítva: 2017. április 24.

Kategória:   Szappanok

Limitált kiadás. Meleg Bourbon-vanília illatával gyengéden ápolja a kezet. A ph-bőrsemleges összetétel kíméletesen ápolja a bőrt és fenntartja annak egyensúlyát, így kézmosás után is puha ás bársonyos marad a kéz.

Esztibeszti

2016. április 8.

Nagyon csíptem, kár, hogy megszűnt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 8.

Nagyon csíptem, kár, hogy megszűnt.

Violet 1

2014. szeptember 26.

nagyon finom illat,nem szárítja a kezet sem

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. szeptember 26.

nagyon finom illat,nem szárítja a kezet sem

simple

2012. november 15.

Mesés illat, selymes állag. Az én kezemet nem szárította, pedig nagyon érzékeny ott a bőröm.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2012. november 15.

sztike

2012. augusztus 11.

Kiszárította a kezem, pedig az illata és a kiszerelése is jó lenne...nagy kár érte...:/

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2012. augusztus 11.

galeszter1984

2012. július 27.

a kezemen semmi extrát nem éreztem utána, viszont az illata...csak ez, és az olcsósága miatt csillagos 5-ös:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. július 27.

csokilany

2012. június 14.

A legjobb illatú legolcsóbb folyékony szappan volt, kár, hogy már nem lehet kapni (vagy csak én nem találtam). Nem szárította a bőrt sem, és egyszerűen imádtam az illatát! :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. június 14.

bandita

2012. május 8.

Nézem a listáján a sheabutter-összetevőt, de nem látom.....Biztos, hogy ez a lista az övé?

Egyébként volt már ilyenem és kellemes volt használni kézmosásra. A balea szappanokat nagyon kedvelem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2012. május 8.

anyegin

2012. május 4.

Isteni illata van. Nálunk minden évszakban nyerő. Plusz pozitívum, hogy nem szárít!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. május 4.

ancsibancsi

2012. április 28.

Nagyon isteni az illata. Télen használtam és olyan jó karácsonyi hangulatot hozott még ez is... Jól tisztít és habzik. Nem szárította abszolút a kezem, a shea vajnak köszönhető gondolom. Az árát meg bőven megéri!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. április 28.

vnani

2012. április 22.

Fincsi illat,ár-érték arány kitűnő. Nem szárít,sokáig elég. Nyárra a mangós a kedvenc.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. április 22.