Balea

Ár:   399 Ft   Kategória:   Tusfürdők

A krémet és az összetevőket feltöltötte: andrej, Módosítva: 2016. június 8.

Kategória:   Tusfürdők

Limitált kiadás

Málna illatú csillámos tusfürdő.

orsipanka

2023. július 19.

Bárcsak lettek volna ilyenek gyerekkoromban! Ezekből a pink csillámos dolgokból nem tudok kinőni. Szeretem használni, nyáron kellemesen felfrissít, de nem erős az illata.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2023. július 19.

Titvog

2019. március 24.

Szerettem, fincsi illata volt, és még csillogott is. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 24.

Szerettem, fincsi illata volt, és még csillogott is. :)

PinkAlien

2018. március 14.

Imádtam! Az illata nagyon jó és az, hogy csillog csak ráadás!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 14.

Imádtam! Az illata nagyon jó és az, hogy csillog csak ráadás!

Abbie182

2017. október 3.

Kedvenc tusfürdőm volt. Szerencsére még van belőle 1 a fiókomban. Remélem valamikor majd lehet újra kapni, mert nagyon szerettem. A legtöbb baleás tusfürdő szárítja a bőrömet, de ennél nem volt problémám.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 3.

bubilany

2017. szeptember 11.

Az illatát, az állagát, a színét, a csillámokat, a hatását...egyszerűen mindent imádtam benne. Sajnálom hogy már nem találkozok vele a polcokon :(

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 11.

fuloptundi

2017. január 17.

Az illata nagyon jó és tetszik a csillám is benne. Az ára pedig nevetségesen olcsó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 17.

netti1990

2016. október 6.

Nagyon finom málnaszörp ilatú,sűrű,csillámos tusfürdő volt.Egy bajom volt vele.Zuhanyzás után viszkettem Tőle

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 6.

Banszky

2016. augusztus 28.

Én nagyon szerettem hogy csajosan csillámos. :) Viszont az állaga annyira nem jött be,nehezen kentem el és nem is habzott annyira.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. augusztus 28.

Gabriella1992

2016. április 25.

Egynek elment. Az illata imádni való.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 25.

Egynek elment. Az illata imádni való.

minimano81

2016. március 25.

Nekem nem jött be. A csillámokat nem is értettem, hisz lemosom / letörlöm magamról :)
Viszont ami nem tetszett, hogy többször is csípte a bőröm használat közben. (amikor érzékeny, megviselt volt a bőröm).
A design-ja jó! ;)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. március 25.

A design-ja jó! ;)

Vízben és alkoholban egyaránt oldódó, glicerinből és kókuszolajból előállított PEG vegyület. Elsősorban emulgeálószerként és felületaktív anyagként használt (surfactant) gyengéd tisztízó hatású összetevő, de némi hidratáló, bőrpuhító tulajdonsága is van. Elsősorban lemosókban használt összetevő.

Más néven gliceril monooleát. Glicerin és olajsav észtere, melyet a természetben előforduló, magas olajsav tartalmú zsírokból és olajokból nyernek. A sárgás folyadékot bőrpuhító (emolliens), emulgeáló és sűrítőszerként használják a kozmetikumokban.