Balea

Ár:   499   Kategória:   Tusfürdők

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Nera, Módosítva: 2015. július 8.

Ár:   499
Kategória:   Tusfürdők

netti1990

2018. március 19.

Imádom a kókuszos kozmetikumokat :) Amikor megláttam engedtem a kísértésnek,és megszaglásztam :) Szerintem mondanom sem kell,jött Velem haza :) A csomagolása mutatós,Nekem nagyon tetszett :) Kèk csillámos,sűrű állagú tusfürdő gèl volt.Az illata finom,édes kókusz volt,ami nem sokáig érződött a bőrömön zuhanyzás után.Jól habzott,tisztított.Nem szárította a bőrömet.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 19.

koxy001

2017. szeptember 25.

Imádom a kókuszos dolgokat, de ez nagyon rossz volt. A csomagolását és a csillogós kék cuccost benne szerettem, de más jó nincs benne. Alig vártam hogy elfogyjon.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 25.

Luska

2016. február 17.

Elég mű az illata. Én szeretem a csomagolását és azt is, hogy csillog, bár emiatt nem fogom újravenni... Sőt, egyáltalán nem fogom újravenni....

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. február 17.

Ancsa0726

2016. január 12.

Imádom az illatát, de az idétlen kiszerelése miatt 4 csillag

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 12.

Imádom az illatát, de az idétlen kiszerelése miatt 4 csillag

kincsö

2015. december 12.

Ez egy sorscsapàs 😂Az illata valami mű kòkusz ,szép kék csillogàssal ,aminek semmi haszna.A tubusa is egy sorscsapàs,illata sem tartòs,bàr ezt nem nevezném illatnak.A végén màr habfürdőnek hasznàltam kìnomban.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. december 12.

Encsys

2015. október 24.

Nekem bejött. Az illata tetszik, kicsit "túl" édes, de én azt szeretem :-) , a színe és a csillámossága is bejött, bár a bőrön nem látszott belőle semmi. Nem szárította a bőröm jobban, mit bármelyik másik tusi. Nem tudok róla rosszat mondani, csak azt max. hogy a kiszerelése nem túl komfortos, főleg a vége fele nehéz kinyomni belőle a cuccot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. október 24.

agiv

2015. szeptember 21.

kék színe,csillámok jók,viszont az illata rémes,muszáj lesz elhasználni de nagy csalódás

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. szeptember 21.

gyk1019

2015. szeptember 8.

Pár napja kutyafuttában bedobtam a kosaramba a dm-be, sajnos már itthon, a zuhany alatt (annak ellenére, hogy óriási kókusz (és vanília) kedvelő vagyok) nagy csalódás volt. Zéró kókusz illat, ami inkább egy olcsó wc illatosítóra hasonlít, és az állaga borzasztó, valami kék(!!!), csillámporos(!!!), egyáltalán nem habzó, kémiailag agyonmesterkélt valami... Szeretem a Balea termékeket, de ez most nagy csalódás volt, ráadásul 499Ft az ára, amiért már Niveát vagy Fa-t is vehettem volna, ami tényleg jó. :(

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. szeptember 8.

timeej

2015. szeptember 5.

Ez sem lesz a kedvencem. Rajtam nehezen habzik, sok kell belőle, szárít is, és az illata sem az az igazi kókuszos, inkább csak valami mű, gejl. Nekem nem tetszik. Ez sem újravevős'.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. szeptember 5.

nilla95

2015. augusztus 31.

Nagyon jó illata van és nagyon puha lesz tőle a bőröm! Egyszerűen imádom!!! :D

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. augusztus 31.

Nagyon jó illata van és nagyon puha lesz tőle a bőröm! Egyszerűen imádom!!! :D

Szintetikus, vízoldékony fekete színezőanyag. Általában élelmiszerek színezésére használják.