Balea

Ár:   299 Ft   Kategória:   Tusfürdők

A krémet és az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2019. október 14.

Kategória:   Tusfürdők

Limitált kiadás

Tusfürdő karamell és bogyós gyümölcs illattal.

Kingus23

2019. december 13.

Szinte mindig balea tusfűrdöket használok,így a limitált dolgokat mindig kipróbálom ,ha megfog az illata, ez is nagyon megtetszett .Teljesen meg vagyok elégedve vele,krémes jó az illata,jól habzik.Minden térem pozitív

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 13.

Dhewilgirl

2019. december 11.

Ismét hasznos volt a felirat, hogy nem alkalmas emberi fogyasztásra, mert hát jó lenne :D Amikor megszaglásztam, azt hittem menten elájulok, annyira durván jó és erős karamell illata volt (szerintem nyomokban sem tartalmaz bogyót). Szóval, bár kb. 2 liter tusfürdőm várakozott otthon, de természetesen megvettem, mert hát limitált. Minőségre hozza a szokásos Baleát, jól habzik, nem szárít, "kicioccó" :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 11.

petrevici

2019. december 10.

Tetszik! Már a második flakonnal fogyasztja a család...:D Szerintem veszünk még! Én nemcsak karamellát érzek, bogyót is:D , de a karamella dominál!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. december 10.

birobarbara85

2019. december 10.

Ebben egy szem bogyó illatot nem érzek, annál inkább karamellás. Nagggggyon bejött.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 10.

bugeyes

2019. december 1.

Nagyon jó kis télies illata van, én érzem a bogyós gyümölcs-karamell illat egyveleget és nagyon tetszik, bárcsak kicsit tartósabb lenne. Persze ennyi pénzért nem várhat csodát az ember, a fürdést mégis kellemes élménnyé teszi. Nem szárítja a bőröm, mondjuk nekem alapból sem száraz. Összességében szokásos tényleg, nem csodatermék, de nem is okoz csalódást, aki ismeri és használta már a Balea tusfürdőket.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 1.

Agnes07

2019. november 17.

Én imádom! Nagyon szeretem a balea tusfürdőket. Nem várok tőluk nagy csodát de szerintem akinek nem érzékeny/ problémás a bőre azoknak tökéletes választás. Én is csak karamell illatot érzek de én ennek örülök, mert imádom a karamellt. Összességében szerintem egy jó tusfürdő :)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. november 17.

Ophelia

2019. november 9.

Szimpla karamell illat, bogyós gyümölcsöt egyáltalán nem fedezek fel benne, de így is nagyon kellemes. Nem szárít, az illata minimálisan tartós fürdés után, összességében szeretem használni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 9.

cattitude

2019. november 5.

tömény égetett cukor, 0 bogyósgyümölcs. szokásos Balea minőség, gyorsan fogy és kicsit szárít. télre pont megfelelő az illata.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 5.

parfumdreams

2019. október 29.

Az illata isteni finom édes karamell😁 én a gyümölcsöket nem igazán érzem benne, de nem is bánom, imádom a karamell illatot.
Szokásos Balea minőség, jól habzik és nem szárít, újravevős!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 29.

Szokásos Balea minőség, jól habzik és nem szárít, újravevős!

Antioxidánsok: Tocopherol
Hidratálók: Glycerin, Hydrogenated Starch Hydrolysate