Balea

Ár:   299 Ft   Kategória:   Tusfürdők

A krémet és az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2020. november 16.

Kategória:   Tusfürdők

Limitált kiadás

Tusfürdő karamell és bogyós gyümölcs illattal.

macooka

2021. január 9.

Most jutottam el odáig a tusfürdő gyűjteményemben, hogy ezt a tavalyelőtt vett, már rég kifutott darabot használjam és véleményezzem. Hatását tekintve átlagos Balea tusfürdő, viszont az illata csodás, igazán lehet rajta érezni a karamell és a gyümölcsök játékát. Sajnos fürdés után az illatot már nem lehet érezni, de zuhanyzás közben igazi aromaterápiás élmény. Kár, hogy ez is limitált, mert szívesen újravettem volna. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. január 9.

kincsokinga

2020. november 17.

igazi téli kuckózós tusi, hozza a balea minőséget, szuper ár érték aránnyal, nekem alapból nagyon száraz a bőröm, viszont ahogy az összes balea úgy ez is szuper

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. november 17.

Stenico

2020. július 31.

Nagyon finom az illata, de szárít egy kicsit. Nem veszem újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. július 31.

Nagyon finom az illata, de szárít egy kicsit. Nem veszem újra.

Palma215

2020. július 27.

Tök jó volt, finom illatú. Engem nem is szárított. Bár elég hamar elfogyott :D

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. július 27.

Tök jó volt, finom illatú. Engem nem is szárított. Bár elég hamar elfogyott :D

dreammiyss

2020. május 11.

Nagyon szeretem az illatát, bár amióta használom sajnos kiszáradt a bőröm. :c

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. május 11.

Nagyon szeretem az illatát, bár amióta használom sajnos kiszáradt a bőröm. :c

Sisszy

2020. április 13.

Elcsábultam a limitált kiadásra (mindig elcsábulok :D). Nekem egyértelműen karamelles ez az illat, semmi bogyós gyümölcsöt nem érzek benne. Hozza a Balea színvonalat, egynek jó volt, illata semennyire nem tartós. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. április 13.

kissagi19

2020. március 4.

Fürdés után a kisfiam mellé szoktam bújni, hogy nyugodtan aludjon el. Citromos banán??? illatnak nevezi, és nagyon szereti rajtam. Egyébként sima, jó Balea minőség. Az ő véleménye miatt 5 *

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. március 4.

Letticsek

2020. február 19.

Imáádom!! Remélem még találok belőle pár flakonnal, be fogok tárazni tuti!! Csoda illat, jó habzás és nem szárít! :) *****

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 19.

Bettiiyy

2020. február 19.

Hogy ennek milyen finom illata van! Amikor megvettem, akkor is kellemesnek találtam, de csak a fürdőszobában esett le, hogy ez aztán karamell. Nyam-nyam-nyam. :)
Jól habzik, jól tisztít, nem szárít, nem irritál, ár-érték arányban nagyon megéri. Hozza a szokásos Balea tusfürdő minőséget.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 19.

Judee

2020. február 6.

Nagyon imádnivaló tömény karamell illat. Legszívesebben megkóstolnám. Hamar elillan ugyan, de annyira bejön ez az édes finomság, hogy venni fogok még, amíg lehet kapni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. február 6.

Antioxidánsok: Tocopherol
Hidratálók: Glycerin, Hydrogenated Starch Hydrolysate