Balea

Ár:   299 Ft   Kategória:   Tusfürdők

A krémet és az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2019. október 14.

Kategória:   Tusfürdők

Limitált kiadás

Tusfürdő karamell és bogyós gyümölcs illattal.

dreammiyss

2020. május 11.

Nagyon szeretem az illatát, bár amióta használom sajnos kiszáradt a bőröm. :c

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. május 11.

Nagyon szeretem az illatát, bár amióta használom sajnos kiszáradt a bőröm. :c

Sisszy

2020. április 13.

Elcsábultam a limitált kiadásra (mindig elcsábulok :D). Nekem egyértelműen karamelles ez az illat, semmi bogyós gyümölcsöt nem érzek benne. Hozza a Balea színvonalat, egynek jó volt, illata semennyire nem tartós. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. április 13.

kissagi19

2020. március 4.

Fürdés után a kisfiam mellé szoktam bújni, hogy nyugodtan aludjon el. Citromos banán??? illatnak nevezi, és nagyon szereti rajtam. Egyébként sima, jó Balea minőség. Az ő véleménye miatt 5 *

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. március 4.

Letticsek

2020. február 19.

Imáádom!! Remélem még találok belőle pár flakonnal, be fogok tárazni tuti!! Csoda illat, jó habzás és nem szárít! :) *****

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 19.

Bettiiyy

2020. február 19.

Hogy ennek milyen finom illata van! Amikor megvettem, akkor is kellemesnek találtam, de csak a fürdőszobában esett le, hogy ez aztán karamell. Nyam-nyam-nyam. :)
Jól habzik, jól tisztít, nem szárít, nem irritál, ár-érték arányban nagyon megéri. Hozza a szokásos Balea tusfürdő minőséget.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 19.

Judee

2020. február 6.

Nagyon imádnivaló tömény karamell illat. Legszívesebben megkóstolnám. Hamar elillan ugyan, de annyira bejön ez az édes finomság, hogy venni fogok még, amíg lehet kapni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. február 6.

wallflower87

2020. február 2.

Nem mindegyik Balea tusi talál be nálam, de ez egy egy jól sikerült kiadás. Nagyon élethű illata van ami használat közben is kellemes, olyan mintha karamellszószban fürdenék, még egy kis gyümölcsös mellékzönge is kiérezhető. Jó az állaga, habzása, jó bőrérzetet hagy maga után. Finomabb illatú és kevésbé szárít mint némelyik Fa tusfürdő, amik majd kétszerannyiba kerülnek kisebb mennyiségért.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 2.

gyongyikeolasz

2020. február 1.

Aktuálisan ez a kedvenc Balea tusfürdőm. Szuper az illata és nem szárítja a bőrömet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 1.

hdia

2020. január 31.

Nem rossz, de nekem nem tartós az illata és sajnos kicsit szárít is :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 31.

Nem rossz, de nekem nem tartós az illata és sajnos kicsit szárít is :(

Helene

2020. január 28.

Hozza a szokásos Balea minőséget. Úgy értem hogy nem irritál, nem szárítja a bőrt. Finom karamell illata van a háttérben picit lehet érezni bogyók illatát. Igazi télre való illat ez számomra. Az ára pedig verhetetlen!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. január 28.

Antioxidánsok: Tocopherol
Hidratálók: Glycerin, Hydrogenated Starch Hydrolysate