Balea

Ár:   899 Ft   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Kiszerelés:   150 ml   Bőrtípus:   Kombinált
Lelőhely:   DM   Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A krémet és az összetevőket feltöltötte: szani89, Módosítva: 2016. május 1.

Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Bőrtípus:   Kombinált
Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

Az antibakteriális hatású Balea Soft & Clear 2in1 krémes bőrradír hatékony összetevőivel azonnali segítséget nyújt a problémás fiatal arcbőr számára. Mélyen tisztítja a pórusokat és eltávolítja az elhalt hámsejteket.

A mikro-részecskék magnyitják az eldugult pórusokat, a koncentrált hatóanyagok felveszik a harcot a pattanások és a mitesszerek ellen, valamint segítik megelőzni ezek kialakulását.

LathatatlanOzike

2016. április 17.

Eddig csak párszor használtam, de semmilyen negatív hatását nem tapasztaltam a használatok alatt. Még pozitívat sem (ugyanannyi pattanás), de ilyen rövid idő alatt nem is várom el. Viszont a bőröm nagyon jól meg tudja tisztítani, élmény használni, az illatát is kedvelem. Megnézem mit tud még.

Update: rossz bőrradírt vettem meg a boltban, ezt akartam, és nem a 3 in 1-es partnerét. :( Ezért írtam véletlenül ehhez, mert azt hittem, hogy ezt vettem.
Érvénytelen a véleményem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 17.

Érvénytelen a véleményem.

Esztibeszti

2016. április 8.

Ár/érték arányban teljesen jó :) Most se csalódtam a Baleában.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 8.

Ár/érték arányban teljesen jó :) Most se csalódtam a Baleában.

beszterka

2016. április 7.

Nekem nagyon bevált,már a 4. tubust hasznalom:) jol tisztítja a bőrt, megelőzi a pattanásokat:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. április 7.

Cunika

2015. szeptember 4.

Még csak kétszer használtam de eddig elég jól teljesít. Szép tiszta és nagyon puha lesz utána a bőröm! ;)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. szeptember 4.

nikolett00

2015. augusztus 14.

Frissíti és tisztítja az arcom, hamar rendbe tette az arcom. Csúnya hegyek és pattanások voltak rajta, de 2 nap alatt gyönyörűen begyógyultak! A pattanástalanító krémjét is használom hozzá

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. augusztus 14.

SzanEsz

2015. július 9.

Én nagyon szeretem. A célnak tökéletesen megfelel!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. július 9.

Én nagyon szeretem. A célnak tökéletesen megfelel!

biankacohen

2015. július 7.

Ez egy nagyon jó arctisztító!Többet tud,mint a drágább társai.Már 2 éve használom ez a bőrradírt és még semmi problémám sem volt vele:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. július 7.

szivecske

2015. június 21.

Nagyon jól tisztít és frissít is, segít kordában tartani a pattanásokat, szépen mattít is.. Eddig csupa szép és jó! Árban is kiváló, sokkal jobb, mint némelyik hasonló kategóriás drágább társa.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. június 21.

Someone92

2015. május 13.

Szerintem nagyon jó arctisztító

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. május 13.

Szerintem nagyon jó arctisztító

Vajdus23

2015. április 22.

Nagyon sokáig elég volt nekem, szóval az ára nem irreálisan nagy, és én meg voltam elégedve vele. Elég nagyok a szemcséi, ezért remekül tisztít, pihe-puha utána az arcom. Azonban a pattanásaimat nem csökkentette, és a mitesszereimmel se tudott mit kezdeni, így négy csillagot adok neki.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. április 22.

Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid, Bisabolol
Hidratálók: Glycerin, Zinc PCA, Lactose
Kémiai hámlasztók: Salicylic Acid
Vitaminok: Panthenol

Felületi hártya képző anyag (film forming agent).