Balea

Ár:   499 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Kiszerelés:   50 ml   Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   DM   Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A krémet és az összetevőket feltöltötte: annika, Módosítva: 2017. július 10.

Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A hidratáló krém könnyű textúrája E-vitaminnal és pantenollal ápolja a bőrt és szalicilsavval és cinkkel küzd a bőrhibák ellen.

Bőrgyógyászatilag tesztelt.

Marmoris

2018. június 14.

Hát, őszintén, nekem ez az ég adta világon semmit nem csinált a bőrömmel.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 14.

Hát, őszintén, nekem ez az ég adta világon semmit nem csinált a bőrömmel.

mscintia

2018. február 15.

Nagyon sajnálom, hogy nem gyártják ez a kencét már. Igazából nem volt semmi extra, de jó illata volt és nem okozott semmilyen irritációt. Télen nekem tökéletes volt. :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 15.

Ennie86

2017. december 15.

Miért nem gyártják már? :( Szerintem a legjobb arckrém volt és nem csak amiatt, hogy megküzdött a pattanásokkal/bőrhibákkal. Kevés kellett belőle és az illata is nagyon jó volt. Az áráról már ne is beszéljünk. Kérem vissza a polcokra!!!!! :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 15.

Ancs527

2017. augusztus 17.

Nagyon szeretem az éjszakai társával együtt. Szépen hidratálja az arcom. Elég belőle egy pici is, ami gyorsan beszívódik és még talán mattít is. Az éjszakai párjával együtt szépen kordában tartják az egyébként szörnyen zsíros bőrömet.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. augusztus 17.

Bogaly

2017. július 1.

Akciós polcon találtam én is, úgy gondoltam, hogy nem árt ha van ilyen krémem is, mert hajlamos a bőröm begyulladni. Ha napalra használom,akkor várok negyed órát a szalicil sav tartalma miatt és hidrataló krémmel folytatom az arc ápolást, igyekszem a fényvédést is biztosítani, ha pedig éjszakára,akkor csak magában ezt a krémet teszem a bőrömre. Nekem bevállt!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. július 1.

sziluetta

2017. június 26.

Egy jó nagy krémes pofára esés után szereztem be. Miután a kozmetikus valamennyire rendbe rakta a pattanásos gyulladt bőröm, és rájöttem a hidratáló a ludas, úgy döntöttem, hogy kell egy ideiglenes krém, amíg nem találok jobbat. Szóval akciósan az éjszakai párjával, és a bőrradírjával hazahoztam. Hát nem hittem volna hogy ilyen jó lesz. Amiatt akartam végül leváltani, mert nincs benne fényvédő, de egy fényvédős krémmel megint befürödtem, szóval valószínűleg maradok ennél, gyönyörűen kitisztítja az arcomat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. június 26.

akrofox

2017. május 21.

Imádom! Az akciós polcon találtam rá 250 Ft-ért, és úgy voltam vele hogy ennyiért bármit kipróbálok. Amióta használom, az arcom olyan mintha photoshoppolták volna :D ! Bár azért megjegyzem hogy én éjszakára használom, mert alapozó alá annyira nem szeretek ilyet használni. Összefoglalva annyit tudok rólla mondani, hogy ameddig gyártják, én mindíg őt fogom venni, főleg ennyi pénzért :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 21.

nikolett00

2017. május 2.

Imádom! Az arcradírral használom, és nagyon szép lett a bőröm! Örök lesz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. május 2.

Imádom! Az arcradírral használom, és nagyon szép lett a bőröm! Örök lesz.

Timcsi85

2017. május 1.

Az apróbb pattanásaimmal megbirkózik, de a bőr alatt fejlődő hatalmas aknéimnak ez sem segít. Már annak is örülök, hogy nem zsírosítja tovább a bőrömet. Akciósan vettem kipróbálásra, elhasználom, de most úgy gondolom, nemfogom ismét megvásárolni.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. május 1.

MTina

2017. március 29.

Én annyira fellelkesültem a sok pozitív véleménytől, hogy egyből megvettem a nappali és az éjszakai krémet, a hozzátartozó tonikkal, arclemosóval és pattanáskezelő géllel együtt. Az első 1 hét után éreztem, hogy kicsit zsírosabb lett a bőröm de úgy gondoltam, hogy biztos túl sokat használok a krémekből (pedig alapból is nagyon minimálisat kentem az arcomra). Sajnos nem ez volt a gond, mert 3 hét után az arcom szinte folyamatosan fénylett, nem győztem törölgetni, és emellett szinte az egész arcomat elkezdték beborítani az apró pattanások, az amúgy is problémás részeken pedig hatalmas, gyulladt aknék jelentkeztek. Az összeset kidobtam és 1 hónapig tartott mire helyrejött a bőröm.
Biztosan van olyan akinek ez beválik, de nekem sajnos csalódás volt és sok kellemetlenséget okozott!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 29.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Ascorbyl Palmitate, Ascorbic Acid
Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid, Allantoin, Ascorbyl Palmitate
Hidratálók: Glycerin, Zinc PCA, Pantolactone
Kémiai hámlasztók: Salicylic Acid, Citric Acid
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Panthenol, Ascorbyl Palmitate, Ascorbic Acid

Felületaktív anyag (surfactant),  emulgeálószer, tisztítószer.

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0

Forrás: Leslie Baumann: Cosmetic Dermatology