Balea

Ár:   3499 Ft   Kategória:   Kézkrémek
Kiszerelés:   3 x 30 ml   Bőrtípus:   Minden

A krémet és az összetevőket feltöltötte: anetta.filip, Módosítva: 2018. december 14.

Kiszerelés:   3 x 30 ml
Kategória:   Kézkrémek

"Állatian cuki kiegészítők! A három különböző illatú kézkrém gazdagon hidratálja a kezeket, bársonyos puhaságot és ápolt megjelenést nyújt a kezeknek. A mókás figurák ráadásul még jókedvre is derítenek."

A csomag tartalma:

• kézkrém fehér tea és barack illattal (macska)
  • kézkrém jázminvirág és magnólia illattal (panda)
  • kézkrém orchidea és kókusz illattal (mackó)

Kíméletességét bőrgyógyászati tesztek igazolják.

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Bugaboocameleon

2021. március 21.

Vettünk egy koalásat, aminek barackos az illata. Kislányom pattogott érte, persze én használom. Borzasztó erős az illata, sokat nem segít a kézszárasságon, de az első kézmosásig legalább olyan mintha hidratált lenne a kezem. Pár percig ragad aztán beszívódik. Elkenegetem, de tuti nem veszek mégegyet.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2021. március 21.

szilvasitimea

2018. december 17.

Barátnőmnek vettem karácsonyra,mert imádjuk az ilyen cukiságokat. Egyszerűen bele lehet halni a Balea-nak a cuki kozmetikumaiba. Az illatuk egytől egyig nagyon megnyerő. Az egyiket kipróbáltam,nos tudásra nem egy nagy wasistdas... az én kézszárazságomon nem segített sajnos . Könnyen beszívódik,sokáig érezni az illatot de nekem nem hidratál eléggé. Ha alapvetően nem lenne száraz a kezem a téli hidegben,akkor el tudnám használni, így azonban semmit nem ér sajnos.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 17.

anetta.filip

2018. december 7.

3 übercuki kézkrém egy csomagban. Kicsit drágának találtam így egyben, de nem bírtam ott hagyni őket. Letekerhető tetővel rendelkeznek. Könnyed, glicerines kézkrémek, három különböző illattal. Nekem talán a panda illata tetszik a legjobban, édes virágillat. A macsek olyan barack "szerű" illatú, a maci pedig amolyan édes kókuszos fehércsokis habos forrócsoki.:D Négy csillagot fogok nekik adni, mert az INCI-jük miatt nem tudtam hanyatt esni tőlük, őszintén szólva az illatuk miatt sem, hatásuk is elhanyagolható, viszont nagyon arik, és ha kimossuk, kézkrém vagy más apró holmi tárolására még újra fel lehet használni őket. A gyermekded lelkületemnek okozott öröm egyértelműen 5 csillagos.🙂
Az összetevőlistájukat egyben töltöttem fel, mindegyik az Aquàval kezdődik: első a cica, második a panda, a harmadik a mackós kézkrém.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. december 7.

Hidratálók: Propylene Glycol, Glycerin, Propylene Glycol, Glycerin, Propylene Glycol, Glycerin
Kémiai hámlasztók: Citric Acid, Citric Acid, Citric Acid

Alkoholok: Cetearyl Alcohol, Cetearyl Alcohol, Cetearyl Alcohol
Emolliensek: Cetearyl Alcohol, Glyceryl Stearate, Ethylhexyl Stearate, Helianthus Annuus Hybrid Oil, Cetearyl Alcohol, Glyceryl Stearate, Ethylhexyl Stearate, Helianthus Annuus Hybrid Oil, Cetearyl Alcohol, Glyceryl Stearate, Ethylhexyl Stearate, Helianthus Annuus Hybrid Oil
Emulgeálószerek: Cetearyl Alcohol, Glyceryl Stearate, Cetearyl Alcohol, Glyceryl Stearate, Cetearyl Alcohol, Glyceryl Stearate
Tisztítószerek: Sodium Cetearyl Sulfate, Sodium Cetearyl Sulfate, Sodium Cetearyl Sulfate
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Benzyl Alcohol, Parfum/Fragrance, Benzyl Alcohol, Benzyl Salicylate, Citronellol, Hexyl Cinnamal, Alpha-Isomethyl Ionone, Limonene, Citral, Linalool, Parfum/Fragrance, Benzyl Alcohol
Tartósítószerek: Phenoxyethanol, Benzyl Alcohol, Phenoxyethanol, Benzyl Alcohol, Phenoxyethanol, Benzyl Alcohol