Balea

Ár:   499 Ft   Kategória:   Dezodorok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2016. augusztus 1.

Kategória:   Dezodorok

Extra erős védelem 24 órán keresztül,alumínium nélkül.Egzotikus gyümölcsillattal.Vegán.

Noyko

2019. február 6.

Teljesen megéri az árát,jó az illata,szép a kiszerelése. S valóban tovább bírja,mint egy átlag dezodor.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 6.

Victoriaformosa

2019. január 4.

Szerelmes vagyok ebbe az illatba! Amikor csak lehet ezt veszem (mi felénk ritkán kapni ezt a fajtát)! Nem púderes, nem hagy nyomot a ruhán. Ami pedig a legfontosabb, tartós az illata! Nap végén is friss illatom van (ami az én esetemben nagy szó!). Ajánlom mindenkinek!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 4.

destiel

2018. július 2.

Nagyon kellemes, friss illata van. Nem porzik, nem fogja össze a ruháimat. Baromi olcsók ezek a Balea dezodorok! A csomagolása is szép.
+ vegán elvileg.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 2.

+ vegán elvileg.

Yubiri

2018. május 23.

2018. január 4. Kellemes az illata és ősszel-télen ez nekem elég. Remélem nyáron is hasonló jó tapasztalatom lesz vele. Már többször újravettem.

2018. május 23. Megcsömörlöttem az illatától. - 2 csillag.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. május 23.

2018. május 23. Megcsömörlöttem az illatától. - 2 csillag.

hajnoca3

2018. május 18.

Isteni az illata és nagy mennyiséget kapunk a jó áron lévő termékből. Nyárra nem elég, deo fölé tökéletes. Önmagában nekem nem elég!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 18.

patrisha

2018. április 15.

Illata csomagolása, mennyisége 5 csillag lenne. Eleinte jónak éreztem, de már nyárra kevés. Csípte a hónaljam idővel, így nem hinném, hogy újraveszem, de lassan elhasználom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. április 15.

Briginam

2018. március 28.

Az illata isteni, a deodoralo hatasa viszont csak kozepes. Az illatat napkozben is sokszor erzem magamon, es ha befujom magam vele, teljesen felfrissulok tole.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. március 28.

nati1234

2017. augusztus 31.

Én is beszereztem egy ilyen baleas dezodort. Nem vagyok nagyon izzadós típus de így nyáron a nagy forrósagban szerintem alap hogy az ember el kezd izzadni. Nekem tartott egészen reggeltől estig, az illata nagyon erős többször éreztem a nap folyamán de nekem ez egyátalán nem gond. A dolgát tette ár-érték arányban jó.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. augusztus 31.

bettynaaaa

2017. június 12.

Fantasztikus illata van, ráadásul tényleg tovább bírja, mint a többi deo. Habár már volt rossz tapasztalatom Balea deoval, ez az eddigi legjobb az összes általam próbált márkák közül. Szerintem kedvenc lesz, és ez volt az utolsó termék a sorban, hogy teljesen átálljak a Cruelty Free termékekre. :)

Update: Habár elsőre jónak tűnt, sajnos a dezodoráló hatása kb. egy nagy nulla. :( 1-2 óra múlva már izzadok, és az illatát sem érezni... azt hiszem, ez ennyi volt

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 12.

netti1990

2017. május 19.

Nagyon finom,egzotikus illata van.A hatásával nagyon megvagyok elégedve.Tényleg igaz rá,hogy 200 ml dezodor 400 ml dezodornak felel meg.Nálam 5*-ra vizsgázott :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 19.

Alkoholok: Alcohol
Illatanyagok: Dipropylene Glycol, Parfum/Fragrance, Linalool, Geraniol, Benzyl Alcohol, Benzyl Salicylate, Limonene, Citronellol, Alpha-Isomethyl Ionone
Tartósítószerek: Phenoxyethanol, Benzyl Alcohol