Balea

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Kiszerelés:   25 db   Bőrtípus:   Minden

A krémet és az összetevőket feltöltötte: lovecreams, Módosítva: 2018. március 28.

Kiszerelés:   25 db

5. Nem tartalmaz alkoholt, így kíméletes a szemhez

Anita97

2019. január 26.

Az árát abszolút megéri, de nem egy csoda sminklemosó. A csomagolás fogott meg

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 26.

Az árát abszolút megéri, de nem egy csoda sminklemosó. A csomagolás fogott meg

Sziporka88

2018. december 28.

A csomagolás nagyon király! A kendő jól tisztít, nem lesz tőle száraz a bőröm és az illata is finom. Nálam 5-ös! :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 28.

vadvirag919

2018. december 19.

Naná, hogy a csomagolása miatt vettem meg... Meg az illata miatt. Egyébként nem vagyok az ilyen törlőkendők híve, nem is veszek többet. Néha kicsit égett tőle a bőröm, de látható nyomot nem hagyott, ami egészen jó, tekintve a bőröm érzékenységét.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 19.

Tothxheni

2018. november 30.

Nyáron használtam, még a lila társát nem tudtam beszerezni. Sokféle arctisztító kendőt használtam az évek során, de ez a két balea ami a legjobban beváltak.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 30.

fuge7

2018. augusztus 15.

Jó kis kendő, jó az illata, nem szárít, jól zár a csomagolás, szóval nagyon meg vagyok vele elégedve! ;) 5*

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 15.

Nymphea

2018. július 24.

Nekem sem váltotta be a reményeket, WC-illatosító szaga van, arcra ezt kicsit sem nevezném kellemesnek sajnos. Utazásra elhasználom azért talán.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 24.

Melcsibabyke

2018. április 14.

Szeretem a Balea termékeket, de ebben csalódtam. Nem teljesen távolítja el a normál sminket sem. (Pedig leírás szerint a vízállóval is megbirkózik.) Ami a legjobban zavar, az az illata. Annyira fürdőszobai-tisztítószer illata van, hogy képtelen vagyok az arcomra használni. Takarításhoz elhasználom, de számomra a funkcióját nem látja el.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 14.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Tocopherol
Hidratálók: Glycerin, Propylene Glycol
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Tocopherol

Foszforsav. A kozmetikumokban pH stabilizáló anyagként használatos összetevő.