Balea

Ár:   399 Ft   Kategória:   Tusfürdők

A krémet és az összetevőket feltöltötte: lovecreams, Módosítva: 2017. szeptember 2.

Kategória:   Tusfürdők

Limitált kiadás

Gyengéden radírozó tusfürdő dinnye illattal.

SweetViolet

2017. december 1.

Amikor hazaérve kipróbáltam, akkor döbbentem csak rá, hogy bizony ez radíroz is, amit kifejezetten utálok. :D Jól benéztem, pedig az illata valami fantasztikus. Mivel ritkán nyúlok utána, még mindig bőven maradt a tubusban. Kissé nehézkes kinyomni, de ha végre valahogy kézre esik, és nem csuklik-nyeklik a flakon, akkor meg ömlik. Szóval ez nem a legerősebb terméke a márkának, de az illata kárpótol ezekért a bosszúságokért.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 1.

AkInImOd

2017. november 4.

Véletlenül fedeztem fel a dm-ben még szeptemberben, és látván, hogy limitált, vettem egyet. Aztán jól meglepődtem, hogy szemcsés, mert az valahogy elkerülte a figyelmemet - egyébként kellemesen radíroz. Az állaga kicsit sűrűbb a szokásos Balea tusfürdőkhöz képest, és fényes-ezüstös mélyrózsaszín rágógumira emlékeztet. Az illata nagyon kellemes mesterséges dinnyés és sárgadinnyés - nekem tetszik, és örülök, hogy nem marad utána erős illatom. Szívesen újravenném, remélem, következő évben újra piacra dobják.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 4.

PinkMcFreeze

2017. október 27.

Az illata nagyon kellemes édes, tömény és leginkább rágógumi illatra emlékeztet. Számomra nagy csalódás volt, hogy az a finom illat miután lemostam elillant. Pedig fürdés közben érezni, de utána semmi :( Akciósan vettem tegnap, de nem ajánlom annak, aki hozzám hasonlóan szereti az illatot érezni fürdés után is.
Nem fogom újravenni ez már biztos. Pici kis szemcsék vannak benne, ami tényleg finoman radírozza a bőrt, de semmi extra. Nem hozta a megszokott Balea-s minőséget.

Majdnem két héttel később úgy gondoltam, hogy túl szigorú voltam a kis cukisághoz, szóval kap egy csillagot (:
Enyhén radíroz és az illata fürdés közben nagyon finom, de utána még mindig hirtelen eltűnik.
Ha épp akciós akkor megéri, de szerintem van ennél jobb is a piacon (:

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 27.

Ha épp akciós akkor megéri, de szerintem van ennél jobb is a piacon (:

kalmaniki

2017. október 16.

Az illata isteni, imádom a dinnyét, igazi nyári illat számomra. A radírozó hatása gyenge, de jó kis tusfürdő. Nyáron szívesen használtam, nagyon megérte az árát. Ha lesz valami hasonló dinnyés finomság a Baleánál, biztosan kipróbálom.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 16.

Marcsika0720

2017. szeptember 21.

Annyira de annyira finiiiiii hogy nem lehet vele betelni😍😍😍a meleg, nyári napokra emlékeztet bár most is szívesen használom. Most fogyott el az első flakonnal, és annyira imádtam. Kellően radírozott, volt hogy önbarnító előtt is ezzel radíroztam és bőven elég volt. Puha, sima volt a bőröm utána. És az illata, na az valami mennyei ráadásul nagyon tartós. Nekem is a színe is nagyon tetszett. Szuper Balea minőség. Múlt héten az egyik dm-ben még volt pár flakonnal de csak egyet vettem utánpótlásnak és annyira sajnálom hogy nem az összeset hoztam el 😩😩pedig a férjem mondta , hogy vegyek még 😜Kár, hogy limitált😰Remélem egyszer visszahozzák még. Addig is féltve őrzöm azt az egy flakont😊5*❤️

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 21.

Kremcica

2017. augusztus 31.

Én még csak most akadtam rá, de nagyon klassz. Pink színű nem túlságosan folyós állagú. Picit műdinnyés hubabubás de nekem tetszik. A radírozó hatására nem gondoltam hogy túl erős, de kellemesen meglepett. Jól radíroz de még nem karistol pedig hajlamos érzékenységre a bőröm. Nagyon megérte az árát.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 31.

cicaaholdrol

2017. augusztus 27.

Kíváncsi lennék, hol terem ilyen dinnye, amitől az illatát kapta :D Nekem abszolút vmi mű rágógumi szag. Az tényleg igaz, hogy gyengéden radíroz, mert alig van benne szemcse. Rajtam semmi illat nem marad használat után. Azért elhasználom.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 27.

Babakalacs

2017. augusztus 22.

Nagyon szeretem, jól radíroz, csudi illata van és puhi lesz tőle a bőröm. Biztos újraveszem ha még lesz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. augusztus 22.

Csillamkecske

Korcsoport: < 18
2017. augusztus 22.

A kedvencem a kedvenc tusfürdőm !>3

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2017. augusztus 22.

A kedvencem a kedvenc tusfürdőm !>3

pulykus

2017. augusztus 18.

Ez az abszolút nyári kedvencem. Fantasztikus dinnye illata van, hosszan érezni, tök jó színe, a barátom is szereti az illatát. Ja és iró jó árban van. Mi kell még?

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 18.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Tocopherol
Hidratálók: Propylene Glycol