Balea

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Kiszerelés:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   DM   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet és az összetevőket feltöltötte: anett76, Módosítva: 2018. április 4.

Kategória:   Szérumok, Kezelések
Bőrtípus:   Száraz
Bőrprobléma:   Vízhiány

Hatóanyagai segítenek fenntartani a száraz, hámlásra hajlamos bőr természetes hidratáltságát. A 6%-os urea tartalma megköti a vizet, a vadgesztenye kivonat csökkenti a piros foltokat és segít elhalványítani a piros erecskéket is.

Bibi

2013. július 28.

Isteni finom illata van! Nagyon keves kell belole, engem nem csip,nem eget,nem vorosit. A pipettat is konnyu hasznalni. Megelolegezek neki 5 csillagot,aztan meglatjuk,mit tud:).

Update:
Tegnap fent voltunk a Transzfogarason, 2400 meter magasan. Ebbol kifolyolag ugy leegtem,mint egy sultcsirke, estere teljesen kivorosodott az arcom, fajt, viszketett, huzodott, ahogy meg van irva. Bekentem ezzel a kremmel es hatalmas meglepeteskent reggelre teljesen eltunt a vorosseg. Maskor legalabb 3 nap kell, mire bebarnulok, most meg par ora alatt elmult. Eddig semmi nem hasznalt. Nagyon jo ez a kremecske:D.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. július 28.

Update:

jibjab

2013. július 21.

Nagyon bevált. Nem irritálta a bőröm. Hidratált és nem okozott pattanásokat. Fogunk még találkozni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. július 21.

bibor009

2012. június 13.

Valaki tudja hogy hol lehet kapni? mert egyik napról a másikra eltűnt a polcsokról. nekem pedig nagyon kéne.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. június 13.

bibor009

2012. május 9.

Mikor megláttam nagyon megörültem, mert tipikusan nekem való.
Pirosas az arcom kis fotlokban nem tudom mitől ,és ez nagyon idegesít. Ráadásul szüksége lenne egy alapos mélyhidratálásra is.Tegnap bekentem vele edzés előtt az arcomat, és eleinte kicsit csípte, de aztán azt vettem észre, hogy edzés végére eltűntek a piros foltok.Ma reggel is bekentem , és teljesen szép egyenletes a bőröm tőle. nem tudom mi van benne,(UREA ?) és hogy miért iylen olcsó, de nekem nagyon bevált, és remélem a jövőben is be fog.Az illata kellemes, nem túl erős, a hátránya csak az ,hogy tényleg kicsit csíp az első pár másodpercben. Az a kis pipetta is nagyon tetszik, bár őszintén szólva tök fölösleges. Azért ötletes, és legalább nem sablon.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. május 9.

Mikor megláttam nagyon megörültem, mert tipikusan nekem való.

Beleza

2011. december 1.

Ez förtelem ez a krém. Akciósan vettem, csak 299 forint volt, de semmi. Csípett, zsírosított, és ez a pipetta??Jó ötlet, csak használni nem lehet. Elsőre eltömődött, vagy micsoda, és többet nem lehetett használni, csak tunkolni tudtam vele, így a krém 80%-hoz nem tudtam hozzáférni. Mindegy is, mert csípett, pirosított, satöbbi...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. december 1.

médea

2011. szeptember 25.

Egyszer használtam, olyan semmi különös krém. Nem volt rossz. De nem látom értelmét, hogy még egyszer megvegyem. Nekem a gyógyszertári pipettához hasonló adagolója kifejezetten tetszett.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2011. szeptember 25.

Orsy

2011. augusztus 30.

Nagyon finom illata van,én az egész arcomra használom éjszakai arckrémként. Az adagolójával nem vagyok kibékülve,de ettől függetlenül szeretem. Nagyon jól hidratál,és nem irritál.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. augusztus 30.

csillag1219

2011. július 2.

Nagyon finom az illata. Én a néha-néha megjelenő szárazabb részekre kenem rá esténként, és reggelre elmúlik a szárazság. Gyorsan beszívódik. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. július 2.

anett76

2011. március 2.

Tényleg nagyon hidratálja a bőröm, és a pirosság is csökken, csak csíp egy kicsit amikor bekenem. Praktikus és higiénikus a pipettás adagolója.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2011. március 2.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Ascorbyl Palmitate, Ascorbic Acid
Gyulladáscsökkentők: Allantoin, Ascorbyl Palmitate
Hidratálók: Urea, Glycerin, Butylene Glycol, Simmondsia Chinensis (Jojoba) Oil, Sodium Hyaluronate, Pantolactone
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Panthenol, Ascorbyl Palmitate, Ascorbic Acid

Forrás: ITT

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Sziksófű kivonat. A hivatalos funkció besorolás szerint bőrkondícionáló összetevő. Egy 2008-s tanulmány az összetevő antioxidáns és pigmentfoltok elleni tulajdonságát vizsgálva in vitro (kémcsőben végzett) kísérletek alapján arra a megállapításra jutott, hogy a sziksófű ígéretes anti-aging összetevő kozmetikai használatra. Az Annamarie Börlind cég szerint az összetevő fokozza a víztartalmat és emeli a bőr nedvességtartalmát. Az ezt alátámasztó szakirodalmat sajnos nem sikerült megtalálni.

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0

Forrás: Leslie Baumann: Cosmetic Dermatology