Balea

Ár:   300 Ft   Kategória:   Tusfürdők

A krémet feltöltötte: Maniac, az összetevőket feltöltötte: aprouleany, Módosítva: 2013. október 5.

Kategória:   Tusfürdők

Limitált kiadás.

Csipetke

2016. február 1.

Imádtam és Imádtam...Annyira jó illata volt vettem többször is belőle kár,hogy már nincs.Venném továbbra is.És az a "furi" zöld színe :) Nagyon jó volt.Jó lenne ha most nyáron visszahozzák :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. február 1.

ramona22

2014. március 29.

óóó, a kedvenc illatom volt :( szomorú vagyok,hogy nem gyártják..

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. március 29.

óóó, a kedvenc illatom volt :( szomorú vagyok,hogy nem gyártják..

incifinci28

2013. október 14.

finom nyári illat, imádom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. október 14.

finom nyári illat, imádom!

GothicBeauty Blog

2013. szeptember 12.

Az egyik kedvenc tusfürdőm volt, nagyon imádtam mind az illatát, mint a hatását.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. szeptember 12.

Alien

2013. augusztus 30.

Én is szerettem, semmi különös nem volt benne, de nagyon jó az illata :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. augusztus 30.

Én is szerettem, semmi különös nem volt benne, de nagyon jó az illata :)

Bongyi

2013. augusztus 30.

Jó illata volt, szerettem használni, de nyaralós- vagy tábori tusfürdőnek ajánlanám bárkinek. A bőrre különösebben nem fejt ki hatást, nem szárít, de nem is hidratál, viszont jó az illata (ami sajnos nem túl tartós, így fürdés után kb. 1 órával már nem nagyon érezni...).

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. augusztus 30.

greti.sze

2013. június 30.

Frissítő illata van, nagyon kellemes :) A csomagolás is nagyon jó, ár-érték arányban kifogástalan :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. június 30.

Kiscsillag5

2013. június 30.

Anyukám beleszeretett az illatába, ezért anno betáraztunk párat belőle. Guszta a csomagolás is. A Balea mostanság rágyúrt a dizájnra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. június 30.

babraeb

2013. május 19.

Tavaly nyáron vettem meg, eddig a szekrény alján pihent. A napokban kezdtem el használni. Nagyon finom illata van, vicces-ufózöld színe, szép csomagolása. Érdemes volt kipróbálni, szeretem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. május 19.

nayao

2013. május 18.

A kiwit am is szeretem, ez a tusfürdő sem ábrándított ki.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. május 18.

A kiwit am is szeretem, ez a tusfürdő sem ábrándított ki.

Antioxidánsok: Tocopherol
Hidratálók: Glycerin, Propylene Glycol

Forrás: ITT

Színezék. Barnás sárga.

Patent blau V vagy acid blue 3 néven is ismert sötét kék színű por.

Szintetikus, vízoldékony fekete színezőanyag. Általában élelmiszerek színezésére használják.