Balea

Ár:   799 Ft   Kategória:   Testápolók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: vikkimore, Módosítva: 2015. április 27.

Kategória:   Testápolók

Azonnal hidratálja, és puhává, rugalmassá teszi a bőrt. 10% aloe verát tartalmaz.

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

Lills

2018. december 29.

Nekem különösebben nem vált be ez a termék. Egyrészt a spray funkciója nekem 1 napig tartott, mivel utána már csak "spriccelt", nem oszlatta el úgy a krémet, akárhogyis próbáltam az odaszáradt testápolót letörölgetni, hosszú távon nem lett jobb. A krém maga egy nagyon könnyed, kellemes állagú testápoló, nyárra nekem pont elég volt. Az illatát nagyon szerettem, az aloe vera érződik benne, gyorsan beszívódik, de az illat viszonylag hosszan megmarad a bőrön. Egynek jó volt, nálam viszonylag hamar elfogyott, újravenni nem fogom, pedig először tetszett a koncepció.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. december 29.

kismadár

2017. október 25.

Az illatát nem igazán tudom mihez hasonlítani, de kellemes. Van ennél jobb illatú testápolóm is, de ennek sem rossz az illata. Talán kicsit aloeverás, zöld illata van. A porlasztója jó, szépen, egyenletesen lehet felvinni a bőrre. Nyáron külön élvezet ez a frissítő hab, és persze jóval könnyedebb is az állaga, mint egy sima testápolónak. Jól ápol, gyorsan beszívódik, és az ára is jó.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 25.

budapestbank

2017. július 7.

Nagyon tetszik. Minden testápolót utálok, mert zsíros érzést hagynak, mindegy mit írnak a dobozra. Na ő nem. Ez tökéletes választás. Hogy ne fújjon messzire, közelről kell fújni, és meg is van oldva. Biztos újra veszem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. július 7.

doraafelfedezo

2017. június 23.

Akciósan jutottam hozzá, nem volt még korábban fújós testápolóm. Első pár alkalommal nem működött jól a porlasztó, de mostmár szépen, egyenletesen fújható. Hihetetlenül gyorsan beszívódik, viszonylag sokáig érezhető a bőrön az illata, a hidratálása átlagos.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 23.

VanitySmurf

2017. június 5.

A nyárra kerestem testápolót, amikor megláttam ezt a terméket. Kíváncsi voltam rá, hogy milyen ez a fújós fajta. Praktikusnak gondoltam és tényleg az. Nagyon nagy hidratáltságot nem ad, de nyárra tökéletes. Hamar beszívódik és az illata kellemes. Semmilyen irritációt nem okozott, pedig érzékeny a bőröm. Ami negatívumot találtam az abból fakad, hogy nem egyenletesen jön ki belőle a testápoló hiába próbáltam kitörölgetni a nyílást.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 5.

Eszter1101

2017. március 15.

Még egyáltalán nem hallottam róla, de mikor megláttam az akciós polcon nagyon megörültem, mert sok jót hallani külföldi társairól. A spray nem mindig egyenletesen jön ki, van hogy egy csíkban csak van, hogy szépen szétszóródik. Nekem nagyon tetszik, könnyen beszívódik, nagyon jó az illata és szerintem a hidratálása is megfelelő.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 15.

jubileum

2017. február 19.

Nagyon kellemes jó illatú krém van benne, tényleg érezni az aloe vera jellegzetes illatát, gyorsan beszívódik, és könnyen szét lehet oszlatni. A spray rész nem tökéletes, nem épp airbrush hatás, habár néha működik, néha köpköd, de még így seme gy nagy pacából kell valahogy szétdolgozni a testápolót, hanem szépen eloszlik, jó ötlet, habár ahogy másoknál olvasom, lehet a gáz kimegy majd? talán pumpás lenne a mégjobb?:)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 19.

buzavirag

2016. december 11.

Nyáron használtam, mivel olyankor nem szeretem a hagyományos, nehezebb testápolókat.Nekem azok ilyenkor ragacsos érzetet keltenek. Télre nem ajánlom, olyankor a hatása nem az igazi. Ez egy kimondottan könnyű, inkább vizes állagú testápoló, nagyon szeretem használni, hogy befújom magam, és bemasszírozom a bőrömbe. Nagyon könnyen beszívódik, nyugtató hatású, friss érzetet kelt. Napégéskor is jó volt használni, mert hűsített, bár a pirosságot, és a szúró égő érzést nem tüntette el teljes mértékben, de ilyenkor ha nincs más, jobb mint a semmi. Az illata nagyon tetszik, nem hivalkodó, tiszta illat.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 11.

Babimami

2016. december 6.

Nagyon tudnám szeretni, tökéletes nyári hidratáló, de sajnos az enyém selejtes darab lehetett, mert két használat után felmondta a szolgálatot a fújókája, így több, mint a kétharmada kárba veszett. Maga a testápoló tökéletes, mind az állaga, mind hidratáló hatása, ezért megadom rá az öt csillagot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. december 6.

Funnyface

2016. augusztus 27.

Nem vagyok egy testápolót használó bajnok, gondoltam ezzel a termékkel megkönnyítem a dolgomat. Be is váltotta a hozzá fűzött reményeket. Használata könnyű, a testápoló gyorsan, nyom nélkül beszívódik. Nem szeretem, amikor egy krém zsírosan ül a bőrömön. Illata friss. Kupakja elfordítása után könnyű, fehér krémet permetez a bőrömre. Puha bőrt varázsol, hidratáló ereje azonban nem hosszútávú. Téli hidegben szrintem kevés lesz, nyári testápolónak tökéletes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. augusztus 27.

Antioxidánsok: Argania Spinosa (Argan) Kernel Oil
Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Juice