Balea

Ár:   799 Ft   Kategória:   Testápolók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2017. szeptember 12.

Kategória:   Testápolók

Villámgyors használat a spray kialakításnak köszönhetően.Bársonyos és rugalmas bőrérzetet eredményez.Gyorsan beszívódik és nem hagy zsíros,ragacsos érzetet.10% aloe vera tartalommal és mangó-hibiszkusz illattal.

canyon

2017. október 27.

Tényleg könnyű és praktikus a spray változat, de nem érzem elég hidratálónak. Nagyon vigyázni kell, hogy hol fújja az ember, mert csúszik utána a padló! Lehet csak én fogtam ki egy selejteset, de nekem nagyon szétszórja, mindenfelé megy belőle. Elhasználom, de többet nem veszek ilyesmit ..

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 27.

siss

2017. július 25.

Mosogatószer,tisztítószer illata van,egyáltalán nem finom,számomra elviselhetetlen ez a szag magamon.Április óta képtelen vagyok elhasználni,pedig többször nekifutottam,hogy mégse dobjam már ki,de ebből az lesz.

Ha nem tudnám,hogy mangó illat is van benne,soha nem jönnék rá.
Amúgy könnyed állagú,pikk-pakk maradéktalanul beszívódik.Semmilyen ragadós,zsíros érzetet nem hagy.Az én normál bőrömnek elég a hidratálása.Annyi a titka,hogy nagyon közelről kell fújni és nem távolról,különben a környezetet is beteríti.Közelről amúgy is koncentráltabban jön ki a cucc.Először megéri lefújni az egész testet és utána elkenegetni,mert testápolós kézzel lehetetlen nyomkodni.
Tavaszi/nyári testápoló,bár egy idő után azért érzem,hogy hiányzik a bőrömnek a normális testápoló állag,pedig rendszeresen testápolózok,nem lenne nagy dolgaA tubusos limitált Baleáknak a nyomába se ér,ráadásul azok fele ennyibe kerülnek.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. július 25.

Ha nem tudnám,hogy mangó illat is van benne,soha nem jönnék rá.

Banszky

2017. június 11.

Régebben már kipróbáltam ugyanezt a spray-s változatot csak a natur illatával,az is nagyon bejött. Ennek isteni mangós-gyümölcsös friss nyárias illata van. Imádom a könnyű kis spray kiszerelését,könnyen beszívódik,nem hagy ragacsos érzetet maga után. Akár rögtön fel is öltözhetek amint befújtam magam vele.
Remélem lesz még belőle többfajta illat is,mert utálom testápolóval kenegetni magam és ez a termék végre visszaadta a reményt,hogy lehet selymes,puha,finom bőröcském. (:

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 11.

pont

2017. június 5.

tavaly nagyon megszerettem a balea spray formátumú testápolóját, csak kicsit uncsinak találtam az illatát, szóval örülök, hogy most beújítottak egy gyümölcsös változattal is, bár nem mondanám, hogy óóóriási kedvenc lett az illat, de nem rossz. viszont ebben is az a legkirályabb, hogy szupergyorsan letudom vele az egész testápolózást (néha tökre nincs kedvem percekig kenegetni magam, sajnálom). nyárra, nem túl száraz bőrre szerintem elég is a hatása, nem zsíros, nem ragacsos, ára is teljesen rendben van. igazából én örülnék még új illatoknak ezen kívül is:D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 5.

poragi

2017. április 23.

Annyira jó illata van *.* És tényleg sokkal gyorsabb vele a testápoló rutin, pont ahogy a dobozán írja, ráfújom, elkenem, kész. Téli időben azért kevés lenne, de most meg nyáron pont jó lesz.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 23.

Gabriella888

2017. április 18.

Nagyon nagy kedvenc! Nem emiatt mentem boltba, de ahogy megláttam, éreztem hogy jó választás lesz. Nem szeretek testápolózni, este álmosan már macera, reggelente a nagy rohanásban is macera, de vannak időszakok amikor nagyon kiszárad a bőröm. Ez a termék a megmentőm! Komolyan egy perc alatt megvagyok a testápolással, csak befújom magam mindenhol és elkenem, kész, jöhet a pizsi és alvás.
Viszonylag hamar beszívódik, és engem megfelelően hidratál, tetszik az illata is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 18.

Antioxidánsok: Argania Spinosa (Argan) Kernel Oil
Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Juice