Balea

Ár:   349 Ft   Kategória:   Hajápolók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: lovecreams, Módosítva: 2017. augusztus 7.

Kategória:   Hajápolók

Hidratáló balzsam száraz és károsodott hajra, mangó illattal, szilikon nélkül. Könnyen kezelhetővé és rugalmassá teszi a hajat.

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

d.anett89

2020. november 27.

Ez sem vált be. Az illata el megy kategória,de ennyi. O

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. november 27.

Ez sem vált be. Az illata el megy kategória,de ennyi. O

bllvktr

2020. november 27.

Nagyon szeretem, olcsó de puha és szép lesz tőle a hajam (szőkített vége van) az illata nyárias :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. november 27.

komaeda

2020. október 15.

IMÁDOM IMÁDOM IMÁDOM!!!

A hajam általánosságban véve puha és egészséges, és jó sok van belőle, de kb. áll alá érő. Cserébe majdnem minden sampon szárítja (ami nem meglepő), és jobban szeretem a minimál balzsamokat, amik nem zsírosak, mert abból termel a hajam eleget, inkább hidratálni akarom, mert a vizet viszont igényli.

Ez a balzsam folyós, könnyed, csuromvizes hajba szoktam belenyomkodni. Gyakorlatilag issza magába. Viszonylag hamar fogy, de nem bánom, mert a zsírosabb társaiból noha kevesebb kell, nem azt adják, amit a hajam szeretne. Öblítéskor alig jön ki a hajamból valami, rendesen becuppantja az egész hosszon :D

Az illatát imádom, de szinte csak mosás közben érezni, esetleg közvetlenül utána (lehet erre nem segít rá az, hogy almaecetes öblítéssel zárom a hajmosást). Akiknek amúgy egészséges a haja, és csak szinten akarják tartani, azoknak tökéletes. Árban verhetetlen, jó kis vizes balzsam. Azt mondanám, nálam kb 1 hónapot bír ki, egy hajmosás alatt max két evőkanálnyit (mi a korrekt mértékegység?) használok.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. október 15.

IMÁDOM IMÁDOM IMÁDOM!!!

Nindzsuuu

2020. július 7.

A samponját imádom, az rendesen tisztít, de utána valami testesebb balzsam szükséges, ez sajnos nem az. olyan mintha nem is kennék semmit sem a hajamra. Fakó, nehezen kezelhető, ragacsos és nyikorgó lesz tőle. A samponját újravettem, mert az jó volt, viszont mellé nem a saját balzsamját ajánlom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. július 7.

Mannika00

2020. június 27.

Sajnos az én hajamat szárítja és kifésülhetetlen lesz tőle,pedig szeretni akartam,viszont az illata nagyon finom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. június 27.

Kira279

2020. május 6.

A mangó& aloe balzsam véleményei alapján választottam no és persze a csodás illata miatt. Festett a hajam. Az állaga túl folyós, nem számítottam jó eredményre. Találkoztam már jobb balzsammal, de az hamar zsírossá tette a hajam. Most kiváncsi leszek mi történik. Az illata miatt 3-as!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. május 6.

Kingus23

2019. december 13.

Nyárra vettem,nyaralás alatti balzsamnak.Mivel csak 0.55€ volt így nem vártam tőle sokat,de kellemesen csalódtam,samponnal együtt használtam.Nagyon kellemes gyümölcsös az illata,nem kell belőle rengeteg,pedig hosszú hajam van.Nagyon meg voltam vele,elégedve.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 13.

Kmetyek

2019. augusztus 11.

Puha és fényes a hajam. 3-4 napig bírja mosás nélkül és nem száll mosás után. Nagyon finom az illata, mosás után is érzem magamon és a párom kedvence a mangó szóval ő is értékeli. Jól hidratál. Jó puha a habja. Az azonos samponnal használom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. augusztus 11.

zsazsa9

2019. június 24.

350 Ft, és én jobban szeretem, mint a 7-800 Ft-os márkás társait!
Enyhe szeborrea van a hajvonalamnál. Éppen csak az első fél-egy centis vonalban, ami pont elég ahhoz, hogy az alapozó is furán mutasson a homlokomon, illetve kicsit korpásnak is tűnjön a hajam, amikor éppen hámlik az a rész. Véletlen vettem észre, de ez a balzsam szinte teljesen helyrehozta a problémát!! Gondoltam rá, hogy biztos vmi más is áll a dolog mögött, kicsit abbahagytam az alkalmazását, és a szeborrea megint visszatért. Újra elkezdtem használni, és megint visszahúzódott! Úgyhogy áldom az eget, hogy rátaláltam erre a kis balzsamra. :)) Ha nagyon bele akarnám magyarázni, akkor talán picit jobban zsírosít, mint más termék, kb. fél nappal hamarabb észreveszem általánosságban a hajamon, mint ezelőtt, de az előbb említett pozitívumok mellett ez abszolút elhanyagolható szempont számomra.
Illata is klassz, textúrája is, csomagolása is, hatása is, ára is. Mi kell még? :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 24.

350 Ft, és én jobban szeretem, mint a 7-800 Ft-os márkás társait!

szgreta

2019. május 13.

Nekem egy újabb csomagolású van meg,de szerintem maga a termék nem változott.Kiemelkedik az árkategóriájából,ennyi pénzért jó kis balzsam.Jó az állaga és az illata is,hidratál is valamennyire.Töredezett hajra szerintem kevés,de normàl hajvégekre jó választás lehet.Ennyi pénzért én nem várok ennél többet,viszont nekem ez kevés a hajamra,nem fogom újravenni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 13.

Hidratálók: Glycerin, Niacinamide
Vitaminok: Panthenol, Niacinamide