Balea

Ár:   349 Ft   Kategória:   Hajápolók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: lovecreams, Módosítva: 2017. augusztus 7.

Kategória:   Hajápolók

Hidratáló balzsam száraz és károsodott hajra, mangó illattal, szilikon nélkül. Könnyen kezelhetővé és rugalmassá teszi a hajat.

Kmetyek

2019. augusztus 11.

Puha és fényes a hajam. 3-4 napig bírja mosás nélkül és nem száll mosás után. Nagyon finom az illata, mosás után is érzem magamon és a párom kedvence a mangó szóval ő is értékeli. Jól hidratál. Jó puha a habja. Az azonos samponnal használom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. augusztus 11.

zsazsa9

2019. június 24.

350 Ft, és én jobban szeretem, mint a 7-800 Ft-os márkás társait!
Enyhe szeborrea van a hajvonalamnál. Éppen csak az első fél-egy centis vonalban, ami pont elég ahhoz, hogy az alapozó is furán mutasson a homlokomon, illetve kicsit korpásnak is tűnjön a hajam, amikor éppen hámlik az a rész. Véletlen vettem észre, de ez a balzsam szinte teljesen helyrehozta a problémát!! Gondoltam rá, hogy biztos vmi más is áll a dolog mögött, kicsit abbahagytam az alkalmazását, és a szeborrea megint visszatért. Újra elkezdtem használni, és megint visszahúzódott! Úgyhogy áldom az eget, hogy rátaláltam erre a kis balzsamra. :)) Ha nagyon bele akarnám magyarázni, akkor talán picit jobban zsírosít, mint más termék, kb. fél nappal hamarabb észreveszem általánosságban a hajamon, mint ezelőtt, de az előbb említett pozitívumok mellett ez abszolút elhanyagolható szempont számomra.
Illata is klassz, textúrája is, csomagolása is, hatása is, ára is. Mi kell még? :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 24.

350 Ft, és én jobban szeretem, mint a 7-800 Ft-os márkás társait!

szgreta

2019. május 13.

Nekem egy újabb csomagolású van meg,de szerintem maga a termék nem változott.Kiemelkedik az árkategóriájából,ennyi pénzért jó kis balzsam.Jó az állaga és az illata is,hidratál is valamennyire.Töredezett hajra szerintem kevés,de normàl hajvégekre jó választás lehet.Ennyi pénzért én nem várok ennél többet,viszont nekem ez kevés a hajamra,nem fogom újravenni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 13.

SEmr

2019. március 31.

Nekem nagyon elnehezíti és zsírosítja az amúgy is vastag hajamat, pár nap után újra kell mosni. Az illata és az állaga nem rossz.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. március 31.

LeticiavW

2019. március 14.

Imadom! Csak ezt hasznalom mar honapok ota. Csodas az illata, jol hidratal es nagyon jo az ara is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 14.

kunsagikira

2019. március 11.

A hajvégeim könyörögnek érte!
Illata 5/5, hatása 5/5, ára 5/5.
Ennyi! :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. március 11.

A hajvégeim könyörögnek érte!
Illata 5/5, hatása 5/5, ára 5/5.
Ennyi! :)

mspiggy

2018. november 18.

Nagyon jó az illata! Átlagos, nem tesz csodákat, de kárt se. Ennyi pénzért teljesen megéri.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. november 18.

picilara

2018. november 1.

Már egy pár hónapja ezt használom a száraz hajvégeimre. A hajam sűrű és vastag szálú, ezért olyan balzsamra volt szükségem, ami nem nehezíti el a hajam. Az illatát nagyon szeretem, tényleg friss gyümölcsös. A hajam pedig igazán könnyű lesz tőle, így a melírozás ellenére szép, egészséges a hajam tőle. Többször újravettem már, ezentúl is így fogok tenni. Ennyiért ajándék.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 1.

Candy21

2018. augusztus 14.

Teljesen rendben van akinek nem sérült vagy töredezett a haja annak beválhat. Az álatalános helyzetet fenntartja jól hidratál nagyon finom az illata.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 14.

ninahf

2018. május 21.

Nagyon szerettem a sampon illatát ezért vettem meg ezt is, ennek is ugyan olyan csodás barack illata van :)
Annak jó lehet akinek nem nagyon sérült a haja, sajnos az én állandóan szőkített - festett hajamon nem segít olyan sokat, de azért egyáltalán nem rossz.
Szóval akinek extra ápolás kell, annak nem lesz a legjobb, de ha csak alap ápolást igényel az ember haja akkor megéri

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. május 21.

Vitaminok: Panthenol, Niacinamide