Balea

Ár:   299 Ft   Kategória:   Tusfürdők

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Ennie86, Módosítva: 2019. április 30.

Kategória:   Tusfürdők

Csillaggyümölcs és görögdinnye illatú krémes tusfürdő.

SzTamm

2020. október 18.

A tubusból megszagolva kellemes, üde illata van, sajnos ez a bőrömön használat közben sem érződik igazán, egyáltalán nem tartós. Egyébként a célnak teljesen megfelel, nem okoz problémát, nem szárítja a bőröm.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. október 18.

mrsnora

2020. szeptember 10.

Ismerem a Baleás tusfürdőket, tudom, hogy csodát nem kell tőlük várni, viszont az árukhoz képest teljesen megfelelőek.
A tubusból megszaglászva nagyon kellemes nyári illata van, nagyon megtetszett, viszont nemhogy a bőrömön nem érződik semmi belőle fürdés után (mint ahogy egyik Baleás tusfürdő sem, bár nálam ez nem is szempont), de sajnos használat közben is alig érezni valamit belőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. szeptember 10.

Miruska

2020. augusztus 12.

Első balea-s tusfürdőm, erre esett a választásom. Annyi jó véleményt olvasok, hogy muszáj voltam már kipróbálni valamelyiket. Nagyon imádom illata van. :) Édes-pikáns gyümis. Csodát nem kell várni, de teljesen jó kis tusfürdő, nem szárított, nem okozott problémát. Olyan helyes a flakonja is, vidámság használni, s az ára meg, röhejesen olcsó. Biztos, hogy kifogok más illatút is próbálni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. augusztus 12.

Fehereszti

2020. július 17.

Hát, megmondom őszintén nekem ez nagyon semmi extra... Nagyon sok szuper értékelés van itt a Balea tusikról, úgyhogy egyet gondoltam kipróbálok. Nekem az állaga, illata is nagyon mű, hatása nincs különösebben, illata nem marad meg szinte semmi. Nem szárít és nem irritál, de nekem nagyon kevés ez így mint tusfürdő. Az ára remek, talán ha valaki spórolni akar akkor tudom ajánlani de egyébként biztosan nem veszem újra. Maradok a szuper puha illatos olajos Palmolivenál. 🙂

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 17.

nagydora911

2020. június 26.

Nekem általában minden tetszik, ami dinnyés, úgyhogy egy ilyen tusfürdő is jött velem haza. Ár-érték arányban még mindig a legjobbak, de hatásra teljesen átlagos.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 26.

Babika20

2020. május 11.

Még talán ennek az egyik legtartósabb az illata a Bales tusik közül.. fincsi és frissítő.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 11.

v.alexandra27

2019. szeptember 29.

Nagyon tetszik ez a dinnyés illat, nyárra ideális, frissítő érzést nyújt. Amúgy átlagos tusfürdő, habzik, jól tisztít :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 29.

Bettiiyy

2019. szeptember 19.

Kellemes az illata, jól tisztít, habzik. Nem irritál, és nekem nem szárítja a bőrömet. Ár- érték arányban megéri.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 19.

Loona

2019. szeptember 10.

Szeretem a dinnyés dolgokat, ezért került ez is a kosaramba. A flakonba szagolva dominánsabban érződött a dinnye illata, használat közben viszont ebből semmi nem marad, csak a csillaggyümölcs émelyítő édessége dominál, amit már kevésbé szeretek, ráadásul elég erőteljes illata van. Szerencsére fürdés után nem marad meg a bőrön. Az illatán kívül nincs vele semmi gond, jól adagolható állaga van, kellő mértékben habzik, nem szárít, nem okoz semmiféle irritációt, így el fogom használni, de nem kedveltem meg, és biztosan nem venném újra.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. szeptember 10.

HFanni95

2019. július 25.

Nagyon szeretem ezeket a tusfürdőket, bármelyiket kipróbáltam eddig a márkától egyik sem okozott allergiás kiütéseket. Ha drogériába megyek mindig izgatottan várom, hogy milyen limitált kiadású van épp a polcokon. Utoljára pont ezt vásároltam. Imádom az illatát. Minimálisan szárítja a bőröm (nekem szinte mindegyik), de ez testápolóval jól kezelhető. Viszont egyáltalán nem krémes, inkább géles állagú.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 25.

Antioxidánsok: Tocopherol
Hidratálók: Glycerin, Hydrogenated Starch Hydrolysate