Balea

Ár:   299 Ft   Kategória:   Tusfürdők

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Ennie86, Módosítva: 2019. április 30.

Kategória:   Tusfürdők

Csillaggyümölcs és görögdinnye illatú krémes tusfürdő.

v.alexandra27

2019. szeptember 29.

Nagyon tetszik ez a dinnyés illat, nyárra ideális, frissítő érzést nyújt. Amúgy átlagos tusfürdő, habzik, jól tisztít :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 29.

Bettiiyy

2019. szeptember 19.

Kellemes az illata, jól tisztít, habzik. Nem irritál, és nekem nem szárítja a bőrömet. Ár- érték arányban megéri.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 19.

Loona

2019. szeptember 10.

Szeretem a dinnyés dolgokat, ezért került ez is a kosaramba. A flakonba szagolva dominánsabban érződött a dinnye illata, használat közben viszont ebből semmi nem marad, csak a csillaggyümölcs émelyítő édessége dominál, amit már kevésbé szeretek, ráadásul elég erőteljes illata van. Szerencsére fürdés után nem marad meg a bőrön. Az illatán kívül nincs vele semmi gond, jól adagolható állaga van, kellő mértékben habzik, nem szárít, nem okoz semmiféle irritációt, így el fogom használni, de nem kedveltem meg, és biztosan nem venném újra.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. szeptember 10.

HFanni95

2019. július 25.

Nagyon szeretem ezeket a tusfürdőket, bármelyiket kipróbáltam eddig a márkától egyik sem okozott allergiás kiütéseket. Ha drogériába megyek mindig izgatottan várom, hogy milyen limitált kiadású van épp a polcokon. Utoljára pont ezt vásároltam. Imádom az illatát. Minimálisan szárítja a bőröm (nekem szinte mindegyik), de ez testápolóval jól kezelhető. Viszont egyáltalán nem krémes, inkább géles állagú.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. július 25.

Nicu

2019. július 21.

Úgy emlékeztem, ez már volt fenn az oldalon, és tavaly vagy tavalyelőtt vehettem belőle. Akkor is imádtam, és most is imádom. Nem tisztán görögdinnye, érezni benne más illatot, ami valószínű a csillaggyümölcs lesz, de nagyon finom elegyet alkot. Áttetsző pirosas a színe, jól habzik és nem szárít.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 21.

tátombák

2019. július 19.

Tavaly nyáron volt csillaggyümölcs és ananászos balaea tusfürdő, első látásra/szaglásra azt hittem, hogy ez az, újracsomagolva. Kicsit másabb, kicsit dinnyésebb, géles, rózsaszín. Az ananászos jobb volt, de ezt is szívesen fogom használni

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 19.

bendi13

Korcsoport: < 18
2019. július 17.

Nagyon tetszik az illata és a csomagolása is, azonban nagyon viszkettem tőle és a bokám ekcémás lett.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2019. július 17.

Bettina1984

2019. július 1.

Az illata isteni, frissít is tusolás közben, de sajnos viszkettem tőle.
Adok neki még egy lehetőséget, max kézmosónak elhasználjuk

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. július 1.

Az illata isteni, frissít is tusolás közben, de sajnos viszkettem tőle.
Adok neki még egy lehetőséget, max kézmosónak elhasználjuk

Irudi

2019. július 1.

Jó árban van, finom az illata, és nem szárítja a bőrömet.
Ha elfogy, mégsem ezt fogom újravenni, mert nem tartós az illata :(
Hanem ennek a termékcsaládnak egy másik illatát fogom választani, mert azokra is érvényések a fenti jó tulajdonságok, és még az illatuk is tartós!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 1.

Jó árban van, finom az illata, és nem szárítja a bőrömet.
Ha elfogy, mégsem ezt fogom újravenni, mert nem tartós az illata :(

bernatd

Korcsoport: < 18
2019. június 26.

Elkepesztően kellemes, nyári illata van. Jól habzik, szépen tisztít. Az illata viszonylag jó ideig érezhető a bőrön. Árban verhetetlen!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2019. június 26.

Antioxidánsok: Tocopherol
Hidratálók: Glycerin, Hydrogenated Starch Hydrolysate
Vitaminok: Panthenol, Tocopherol

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Színezék. Barnás sárga.