Balea

Ár:   499 Ft   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Kiszerelés:   30 g   Bőrtípus:   Száraz, Normál, Kombinált
Lelőhely:   DM   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Glória Kedves, Módosítva: 2019. március 14.

Kategória:   Szérumok, Kezelések
Bőrtípus:   Száraz, Normál, Kombinált
Bőrprobléma:   Vízhiány

Bőrfeszesítő hidratáló szövetmaszk zöldtea kivonattal és hialuronnal.

nekobakaa1519

2020. május 13.

ajandekba kaptam parat, egyszer-egyszer el lehet hasznalni, en anyukammal tartottam egy 'csajos estet' arra jo volt, habar nem vennem meg magamtol. az illata jo, de nem nagy cucc, es eleg maceras is volt hasznalni, folyt ossze-vissza, csuszkalt ide-oda, legalabb a husito erzes megvolt, de ha tul sokaig hagytam fent, elkezdett irritalni..

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. május 13.

Lolychan

2020. március 29.

Nekem nem volt gondom a felhelyezéssel. Engem is meglepett, hogy két részes, de fel tudtam rakni és úgy is maradt az arcomon. Kellemesen hűsített, nem irritált és feltöltötte az arcbőröm. :) A csipke minta különösen tetszett. :) Nekem bejött. :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. március 29.

princesscarolyn

2020. január 5.

Kb a legrosszabb fátyolmaszk, amit valaha használtam. Kettő dolga lenne nagyjából, fennmaradni az arcodon, és pihe puha finom érzést hagyni maga után, ebből egyik sem ment. Az alsó részt (miért van kettévágva?) kézzel kellett fent tartanom, és folyamatosan bele csúszott a számba; és ahogy lentebb is írják, nekem is undi ragacsos bőrt hagyott maga után, amit így külön le is mostam, pedig a maszkokat általában nem szoktam, csak hagyom, hogy beszívja a bőröm. Vannak amúgy jó balea maszkok, de ezzel nagyon mellényúltak sajna..

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 5.

Vkriszta

2019. szeptember 16.

Csak egy plusz kis semmiség, de ekkora problémát nekem nem okozott,sem a felhelyezése, sem a kivétele a csomagolásból. A csipke hatás kifejezetten tetszett. 400.-ft ért vettem ennyit megért, nem olyan rosszak az összetevők.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. szeptember 16.

Jane

2019. szeptember 5.

A benne lévő anyagot nekem nagyon szerette a bőröm de a termék használata... jesszuskám nagyon rossz!!! Nem lenne baj még ezzel a hidrogél megoldással sem, hiszen megvan az értelmede ez a 2 részre szedett dolog össze-vissza csúszkál. Alig bírtam fenntartani az arcomon! Sajnálom,mert amúgy jó hatással volt a bőrömre.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. szeptember 5.

Luiselotte

2019. augusztus 30.

Nekem nem tetszik sem az állaga sem a hatása.
Undorítóan ragacsos érzést hagy maga után a hidratálása pedig minimális ezt bármelyik nappali krémem alapjáraton tudja.
Annyi szemét marad utána, 1 tasak, 2-2 lapka hogy ha hatásosabb lenne se venném újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. augusztus 30.

Nekem nem tetszik sem az állaga sem a hatása.

Mia0602

2019. augusztus 18.

Ez a legrosszabb kialakítású maszk amivel találkoztam. A csomagolást kibontva, csodálatos illat szivárgott a tasakból, aztán kezdődött a kalamajka. Csupasz csiga, nyálkás, csúszós. Tekeredik, csúszik-mászik. Komoly koncentrációt igényel a felhelyezés. Semmi sem passzol rajta. A szájrész nagy, de az állvonalamat már nem érinti a maszk. Szem és orr részen is nagyon kell igazgatni. Fátyol maszkot vízszintes testhelyzetben, tv-t nézve szeretem használni, de ezt szerintem másképp nem is lehet. 20 perc után a levételnél már gumicukor állagú a maszk. A dekoltázs átdörzsölése a maradékkal csak álom marad.
Mert amúgy a kence teljesen megfelel minden elvárásnak. Jó illatú és kellően hidratál. Puha, kellemes tapintású lett a bőröm. De ez a macera, nem éri meg! És a csipkeminta? Nem is látom, hisz a fejemen van és 20 percet nem a tükör elött ücsörögve töltöm.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. augusztus 18.

rtteszvesz

2019. július 25.

Nekem teltebb lett a bőröm tőle, de tényleg csúszkál, a felső része még jó volt, de az alsót állandóan vissza kellett húznom. Egyébként nagyon szép, ötletes. Azért 4 *, mert teltebb lett a bőröm egyébként 3 lenne.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. július 25.

Manitabarbara

2019. július 13.

Fekete és fehér verziója is nagyon szép.Viszont már a zacskóból való kivétele és felhelyezése is problémás volt. Össze-vissza csúszkált. Kicsit kényelmetlen volt a viselete. Irritációt nem okozott.Bőrömön nem érzékeltem változást.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. július 13.

Lina14

2019. június 17.

Mivel 2 részes a felhelyezése macerás. Annak ellenére hogy nincs sok anyag a tasakban, igencsak csúszkál. Nekem a homlokomra hatalmas volt, az orromra kicsi. Tudom én, hogy irreálisak a szépségideálok, de akkoris..... Nem szakadós anyagból van legalább viszont folyton megadja magát a gravitációnak. Nem irritált, de nem is hidratált annyira mint más maszkok amiket eddig találtam és használtam. Nem hiszem, hogy újraveszem.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. június 17.

Antioxidánsok: Hydroxyacetophenone, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract
Gyulladáscsökkentők: Allantoin, Dipotassium Glycyrrhizate, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract
Hidratálók: Butylene Glycol, Glycerin, Trehalose, Sucrose, Saccharide Isomerate, Sodium Hyaluronate, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract

Gomba- és baktériumellenes hatású tartósítószer.

A szentjánoskenyérfa gumi, melyet a kozmetikumokban elsősorban sűrítő, gélesítő, stabilizáló hatása miatt használnak.

Az agar tengeri vörösmoszatokból nyert poliszacharid-keverék. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint gélképző, viszkozitást szabályozó (sűrűség szabályozó), megkötő (a krém jobban a bőrhöz „tapadjon”) hatású összetevő, de szagokat, ízeket semlegesítő hatása miatt is használják a kozmetikumokban. Mivel rengeteg vizet vesz fel, ezért a bőr nedvesítésében van szerepe, kiváló vízmegkötő és bőrsimító hatással bír. Általában zselés jellegű pakolásokban és krémekben használják, a biokozmetikumok géljeinek egyik fő alapanyaga.

Cukor.  A bőrön alkalmazva vízmegkötő hatása van.

Emulzió stabilizáló, felületi hártyaképző és sűrűség szabályozó polimer (ismétlődő egységekből felépülő, nagyméretű molekula).

Szójabab magjának a kivonata. Bőrkondícionáló, bőrpuhító (emollient) anyag.