Balea

Ár:   499 Ft   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Kiszerelés:   30 g   Bőrtípus:   Száraz, Normál, Kombinált
Lelőhely:   DM   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Glória Kedves, Módosítva: 2019. március 14.

Kategória:   Szérumok, Kezelések
Bőrtípus:   Száraz, Normál, Kombinált
Bőrprobléma:   Vízhiány

Bőrfeszesítő hidratáló szövetmaszk zöldtea kivonattal és hialuronnal.

dreadfulcommenter

2021. január 24.

Amikor kivettem a zacskóból már tudtam, hogy soha többet nem szeretném újra venni. Nem értem miért van ketté vágva a gél állagú masz és miért kell 4 fólia még rá. 5 perc után sikerült feltenni a maszkot néhány megjegyzéssel megfűszerezve, lényegében kicsúszott a kezem közül a felhelyezésnél és utána a helyére is nagyon nehezen lehetett csak húzni. Az alsó rész tényleg lecsúszik, de meg lehet oldani, hogy fent maradjon. Amúgy pedig a hidratáló hatása átlagos, semmi egetrengető.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. január 24.

nikoletta1270

2020. november 5.

Nekem személy szerint könnyen fent maradt az arcomon sőt sokkal jobban mintha egyben lenne. Pattanásokat, bőr irritációt nem okozott. Összességében nem rossz a bőröm puhább lett tőle.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. november 5.

bongi

2020. október 21.

Mikor kibontottam, már tudtam, hogy az soha nem fogom újra megvenni. A termék 90 százaléka instant a kukába kerül. Nem vagyok fanatikus, de azért a sok teljesen fölösleges műanyag cucc láttán kicsit elment a kedvem az egésztől, mondjuk arra jó volt, hogy ezután jobban figyelek erre, mikor hasonló terméket vásárolok. Hatalmas a csomagolás és indolokatlanul sok benne a műanyag lap, ami a maszk közé be van téve merevítőnek, nem tudom miért. A maszk anyaga zselés vagy nem is tudom milyen, egyáltalán nem praktikus, csúszkál összevissza. A hatása átlagos, mint más Baleas fátyolmaszk, amiket eddig próbáltam. Összességében nem rossz, de azért vannak jobb és környezetbarátabb módszerek a szépülésre.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. október 21.

renata89

2020. augusztus 20.

A görögdinnye illatút próbáltam.

Nagyon jól át van itatva a maszk a géllel, jó nedves, az állaga is jó, könnyen felrakható, hűsítő, nekem nem csúszkált az arcomon.
Az illata nem tetszett csak, romlott dinnye szaga van.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. augusztus 20.

A görögdinnye illatút próbáltam.

Az illata nem tetszett csak, romlott dinnye szaga van.

nekobakaa1519

2020. május 13.

ajandekba kaptam parat, egyszer-egyszer el lehet hasznalni, en anyukammal tartottam egy 'csajos estet' arra jo volt, habar nem vennem meg magamtol. az illata jo, de nem nagy cucc, es eleg maceras is volt hasznalni, folyt ossze-vissza, csuszkalt ide-oda, legalabb a husito erzes megvolt, de ha tul sokaig hagytam fent, elkezdett irritalni..

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. május 13.

Lolychan

2020. március 29.

Nekem nem volt gondom a felhelyezéssel. Engem is meglepett, hogy két részes, de fel tudtam rakni és úgy is maradt az arcomon. Kellemesen hűsített, nem irritált és feltöltötte az arcbőröm. :) A csipke minta különösen tetszett. :) Nekem bejött. :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. március 29.

princesscarolyn

2020. január 5.

Kb a legrosszabb fátyolmaszk, amit valaha használtam. Kettő dolga lenne nagyjából, fennmaradni az arcodon, és pihe puha finom érzést hagyni maga után, ebből egyik sem ment. Az alsó részt (miért van kettévágva?) kézzel kellett fent tartanom, és folyamatosan bele csúszott a számba; és ahogy lentebb is írják, nekem is undi ragacsos bőrt hagyott maga után, amit így külön le is mostam, pedig a maszkokat általában nem szoktam, csak hagyom, hogy beszívja a bőröm. Vannak amúgy jó balea maszkok, de ezzel nagyon mellényúltak sajna..

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 5.

Vkriszta

2019. szeptember 16.

Csak egy plusz kis semmiség, de ekkora problémát nekem nem okozott,sem a felhelyezése, sem a kivétele a csomagolásból. A csipke hatás kifejezetten tetszett. 400.-ft ért vettem ennyit megért, nem olyan rosszak az összetevők.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. szeptember 16.

Jane

2019. szeptember 5.

A benne lévő anyagot nekem nagyon szerette a bőröm de a termék használata... jesszuskám nagyon rossz!!! Nem lenne baj még ezzel a hidrogél megoldással sem, hiszen megvan az értelmede ez a 2 részre szedett dolog össze-vissza csúszkál. Alig bírtam fenntartani az arcomon! Sajnálom,mert amúgy jó hatással volt a bőrömre.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. szeptember 5.

Luiselotte

2019. augusztus 30.

Nekem nem tetszik sem az állaga sem a hatása.
Undorítóan ragacsos érzést hagy maga után a hidratálása pedig minimális ezt bármelyik nappali krémem alapjáraton tudja.
Annyi szemét marad utána, 1 tasak, 2-2 lapka hogy ha hatásosabb lenne se venném újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. augusztus 30.

Nekem nem tetszik sem az állaga sem a hatása.

Antioxidánsok: Hydroxyacetophenone, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract
Gyulladáscsökkentők: Allantoin, Dipotassium Glycyrrhizate, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract
Hidratálók: Butylene Glycol, Glycerin, Trehalose, Sucrose, Saccharide Isomerate, Sodium Hyaluronate, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract

Gomba- és baktériumellenes hatású tartósítószer.

A szentjánoskenyérfa gumi, melyet a kozmetikumokban elsősorban sűrítő, gélesítő, stabilizáló hatása miatt használnak.

Az agar tengeri vörösmoszatokból nyert poliszacharid-keverék. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint gélképző, viszkozitást szabályozó (sűrűség szabályozó), megkötő (a krém jobban a bőrhöz „tapadjon”) hatású összetevő, de szagokat, ízeket semlegesítő hatása miatt is használják a kozmetikumokban. Mivel rengeteg vizet vesz fel, ezért a bőr nedvesítésében van szerepe, kiváló vízmegkötő és bőrsimító hatással bír. Általában zselés jellegű pakolásokban és krémekben használják, a biokozmetikumok géljeinek egyik fő alapanyaga.

Cukor.  A bőrön alkalmazva vízmegkötő hatása van.

Emulzió stabilizáló, felületi hártyaképző és sűrűség szabályozó polimer (ismétlődő egységekből felépülő, nagyméretű molekula).

Szójabab magjának a kivonata. Bőrkondícionáló, bőrpuhító (emollient) anyag.