Balea

Ár:   299 Ft   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Lelőhely:   DM   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet és az összetevőket feltöltötte: lovecreams, Módosítva: 2020. szeptember 22.

Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Bőrprobléma:   Bőröregedés

Limitált kiadás

Feszesítő éjszakai arcmaszk vadrózsa kivonattal és hialuronsavval. Rugalmassá, simává és hidratálttá teszi a bőrt, segít a bőröregedés lassításában.

Ennie86

2018. február 7.

A nagyon cuki csomagolása vett meg kilóra. :) Kellemes, zselés állagú cucc volt benne ami több alkalomra is elég volt. Szép sima lett tőle a bőröm, de amúgy semmi extra. Kipróbálni jó volt ennyi pénzért. :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. február 7.

domjandora11

2018. január 22.

Én nagyon elégedett vagyok vele. Miért nincs már forgalomban?!😭 Kb. négy használatra is elég vokt egy kis tasak, amit pröbáltam éjszakai és nappali maszkként is. Nappaliként még jobban funkcionált. Gondolom, akkor inkább az arcom és nem a párnám szívta be a krémet.😅 pár óra kellett míg felszívódott teljesen, de utána végtelenül elégedett voltam az eredménnyel. Ha lenne, teljesen betáraznék vele, mivel nagyjából annyit tud, mint egy fátyolmaszk, csak harmadannyiba kerül.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 22.

CeCeDrake

2018. január 17.

Eleinte tetszett. Olyan kis semmilyen és pihepuha a bőröm mégis. Viszont nagyon eltömíti a pórusokat. Elhasználtam 4 db-ot, de többet soha. Nem is bánom, hogy limitált.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 17.

lovecreams

2017. december 8.

Filléres csoda! Kb. 4-5 alkalomra elegendő volt, azonnal beszívta a bőröm, csökkentette a feszülő érzetet, sokkal szebb bőrképet adott. Az illata is kellemes, nem túl erős. Már ki is vonják, szóval érdemes egy utolsó pillantást rávetni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 8.

Marcsika0720

2017. december 6.

Amikor megláttam a dm-ben annyira megtetszett a cuki csomagolás hogy rögtön a kosaramban landolt. Aznap este ki is próbáltam, mivel elég sok van benne így nem mindet kentem fel. Maradt még belőle kb 3-4 alkalomra. Az állaga borzasztóan tetszett, könnyű krémes, zselés. Szinte azonnal beszívta a bőröm. És reggelre voálá: gyönyörű és kisimult arcbőr. Ami nekem nagyon tetszett mert pár órákat alszok( 13 hós kisfiam fogzik :( ) . Egyetlen problémám vele hogy kijött 1-2 patti viszont mivel nem vagyok benne biztos hogy ez okozta így 4* ot adok. Nem mindom hogy nem venném újra. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 6.

Reka05

2017. december 5.

Múltkor a Dm-ben nézelődés közepette találtam rá ezekre az új kis arckrémekre. A csomagolásuk nagyon aranyos, tetszik a mérete is (hiszen így akár utazáshoz is magával tudja vinni az ember), az ára is egészen kedvező. Igazából a krém állagát inkább gélesnek mondanám, számomra picit hasonlít a Clinique Moisture Surge krémem állagához. Viszonylag hamar beszívódott, de azért jó 5 percet kellett várni vele még úgyis, hogy extra száraz bőröm van. Miután viszont teljesen beszívódott nem ragadt, ár érték arányban pedig baromira megéri, mert vagy 6x minimum tudtam használni (pedig szerintem nincs kis fejem azért) :D
Az egyetlen negatívum (már ha ez igazából annak számít), hogy semmi extrát nem vettem észre tőle. Egy sima átlagos géles állagú arckrém, ennyi pénzt bőven megért.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 5.

Amarcordia

2017. november 18.

Megvettek a csomagolással, bár az igazság, hogy nem túl praktikus, mert nem lehet visszazárni normálisan, de ennyi pénzért nem panaszkodom, ugyanis előny, hogy ez bizony nem egy alkalomra elegendő, ahogyan én ezt gondoltam, hanem minimum 4-re. Kétszer használtam eddig és megvan a fele. Nem sajnáltam az arcomról, sőt ment a nyakra és a dekoltázsra is bőven. Este bekenem, kell neki minimum 10 perc, hogy jól beszívódjon, aztán másnap reggel lemosom, és nagyon jól hidratálja a bőrőm. Semmi extra, de néhány drágább társával tökéletes felveszi a versenyt. Biztosan ki fogom próbálni a többi variációban is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. november 18.

Gyulladáscsökkentők: Allantoin
Hidratálók: Glycerin, Propylene Glycol, Hyaluronic Acid

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak.