Balea

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Tusfürdők

A krémet és az összetevőket feltöltötte: andrej, Módosítva: 2016. április 9.

Kategória:   Tusfürdők

Limitált kiadás

Bogyós gyümölcsös illatú tusfürdő, gyengéden tisztít.

sailorluna

2018. szeptember 7.

jól habzott, tetszett az illata. nem szárította a bőrömet, de kevésbé jött be, mint a sima balea tusik.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 7.

Csipetke

2016. február 1.

Először nyaraláshoz vettem,az ára miatt,úgy voltam vele,hogy arra jó,hogy lent hagyjam a nyaralóba. De mikor elkezdtem használni rá jöttem,hogy eszem ágába nincs lent hagyni,isteni az illata,az állaga is.Nekem egy kicsit kevésbé habzik,de összességében jó kis termék,

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. február 1.

AlexaNagy

2015. november 26.

Én nagyon szerettem ezt a tusfürdőt, kellemes, tartós illata van , jól felfrissültem tőle :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 26.

barva.lilla

2015. november 15.

Ennek pocsék a minősége és még szárít is.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. november 15.

Ennek pocsék a minősége és még szárít is.

SCOFIELD

2015. november 6.

A Baba előtt ezt használtam, és annnnnyira imádtam. Szerelmes vagyok az illatába. Igazából semmi extra, ez csak egy tusfürdő, megmosakszom vele, közben élvezem az illatát. Fesztiválon, nyaraláshoz ez a tökéletes, de otthon is imádom. Főleg ennyi pénzért. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. november 6.

Mindy

2015. augusztus 16.

Én igazság szerint egy neszeszer miatt vettem meg a dm-ben. Nyáron szeretem az ilyen könnyű tusfürdőket, jó az illata is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. augusztus 16.

Catcatcat

2015. július 8.

Ez egy nagyon cuki kis tusfürdő jó illattal :) szeretem, hogy ilyen mini, táskámba szoktam hordozni és edzés után lezuhanyzok vele, nekem erre tökéletes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. július 8.

-.Nikii.-

2015. május 24.

Cuki kis flakon, illata is egészen jó, nameg az ára.. Szokásos Balea minőség:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. május 24.

Cuki kis flakon, illata is egészen jó, nameg az ára.. Szokásos Balea minőség:)

Tigercat_haters

2015. május 21.

Ó,hogy ezt én mennyire szerettem!2x is újravettem,de mostanában sehol sem látom már.:(
Up.: Hurrá! 170 ft (!!) /db áron vettem 2 darabot belőle,imádom azt a tusit most vettem gyakorlatilag 4x újra .)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. május 21.

Kyraemett

2015. február 3.

169 volt akcióban, annyit is ér. Vacak, viszketek , nem jó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. február 3.

169 volt akcióban, annyit is ér. Vacak, viszketek , nem jó.

Színezék. Lilás piros.