Balea

Ár:   199 Ft   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Kiszerelés:   2 x 8 ml   Bőrtípus:   Száraz, Normál

A krémet feltöltötte: lovecreams, az összetevőket feltöltötte: anikof, Módosítva: 2019. január 2.

Kiszerelés:   2 x 8 ml
Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Bőrtípus:   Száraz, Normál

A Balea bőrradír barna cukorral és chiával extra rugalmasságot, tökéletesebb bőrt és sugárzóan friss arcszínt biztosít. Az olaj alapú formula a barna cukorral finoman eltávolítja a felesleges bőrsejteket. A napraforgóolajos gazdag textúra puhává és ápolttá teszi a bőrt. Vegán termék.

narancsik

2019. október 18.

Imádnivaló. :) Isteni az illata, hatékonyan radíroz és puhít, szuper áron van. Én simán elkenem a tasakot 1-1 alkalomra. Egyetlen gondom, hogy a cukor hamar elolvad, így gyorsan kell vele dolgozni, de újravevős termék.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 18.

birobarbara85

2019. szeptember 16.

Négy alkalomra bőven elég a két tasak, de nagyobb mennyiségű kiszerelésből betáraznék, mert nagyon jól radíroz!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 16.

Caladrin

Korcsoport: < 18
2019. szeptember 14.

Nagyon jó illata van, és - bár első ránézésre nagyon durvának tűntek a szemcsék - valójában (számomra) pont megfelelőek. Nagyon jó puha lett tőle az arcom és nekem kifejezetten tetszett, hogy maradt utána egy olajos réteg az arcomon, olyan volt, mintha krémet is kentem volna az arcomra utána. Ez a zsíros részekről hamar eltűnt, viszont ahol eredetileg szárazabb volt a bőröm, ott sokkal jobb lett, még 1-2 nappal utána is puhának és hidratáltnak éreztem.
Az egyetlen negatívum, az a csomagolása. Nem szeretem túlzottan ezeket a kis tasakos termékeket, nehéz belőlük kiszedni a terméket, minden olyan lesz; ráadásul ebben 2-3 használatra elegendő mennyiség volt. Használat után a maradékot nehéz normálisan eltenni, engem kifejezetten zavar, hogy egy felbontott, tasakot kell őrizgetnem, amit nem tudok visszazárni. Ha lehetne valami tubusos vagy tégelyes változatban kapni vagy legalább nem kettő hanem négy részre osztanák ezt a mennyiséget, hogy ne kelljen fél tasaknyi terméket őrizgetnem, akkor számomra tökéletes lenne a termék.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2019. szeptember 14.

pingu

2019. július 30.

Nekem nagyon bejött ez a kis radír, pedig extra érzékeny bőröm van és emiatt tartottam tőle, hogy sok lesz, de nem. Az illata isteni, szeretem ezeket a nagyon édes illatokat. :) Szép és pihe-puha lett tőle az arcom, nekem nem hagyott olajos réteget. Szerintem megveszem a rendes tubusos változatot is. :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 30.

Ad-Namah

2019. június 10.

A napraforgó olaj réteg fennmarad a bőrön, és a cukrot nem szabad belenyomni a bőrbe, idővel elolvad, és utána lehet lemosni az egészet. Nekem nagyon jól viseli a bőröm, amúgy is olajat szoktam használni krém helyett, ilyenkor nem is kell mást használni utána. Egy fél tasak két alkalomra elég, és az illata mennyei.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 10.

blackrainbow

2019. május 25.

Télen használtam, és arra emlékszem, hogy szerettem. :) Ár-érték arányban mindenképp jó választás, az illata fini, kellemes puhaság maradt utána.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 25.

KHVivien

2019. május 24.

A jó illata van. Nekem csak ennyi pozitív van ebben a termékben. Puha volt a bőröm utána,de lemosás után egy olajos réteg maradt az arcomon,ami nekem olyan mint,ha még mindig koszos lenne.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 24.

Nicolett022

2019. április 25.

Imádom ezeket a tasakos kiszerelésű termékeket, ezért nyilván ezt is muszáj volt megvennem :D Az illata valami isteni vaníliás-karamellás, de ezen kívül sok hatása nem volt sajnos. A szemcsék óriásiak benne, rendesen fájt ezt dörzsölgetni az arcomon, és a végén maradt olajos réteg miatt nem is éreztem tisztának az arcom :(
A tasak fele nekem 3 alkalomra is elég volt, olcsó, és rontani sem rontott a bőröm állapotán, szóval a 3 csillagot azért megkapja, bár nem lett a kedvencem

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. április 25.

AnnaR

2019. március 17.

Ez az első cukros arcradírom és... nem nyűgözött le. Az olajos réteg sem, amit maga után hagyott, mert így a tisztaság érzet is elmaradt. Azt, hogy valamit radírozna, nem vettem észre, viszont felkaristolta a bőröm, köszönhetően az irgalmatlanul nagy cukordaraboknak. Sajnálom, mert nagy reményeket fűztem hozzá... Kicsit csalódott vagyok :/
Az illata viszont finom és azért 2 alkalomra elég a tasak tartalma, ezért kap 3 csillagot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 17.

tsolya

2019. február 8.

Szinte azonnal felbontás után megéreztem a csodálatos illatát. A cukor szemcsék viszonylag nagyok, így könnyű velük dolgozni. Nagy mennyiség található egyetlen kis tasakban is, ami bőven elég 2-3 alkalomra is. Az olajos formula tényleg nagyon puha végeredményt eredményez. Felfrissíti a bőrömet, puha és kellemes érzetet hagy maga után. Csatlakozok az előttem szólókhoz, és remélem, hogy lesz belőle teljes tubusos kiszerelés.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. február 8.

Antioxidánsok: Tocopherol
Hidratálók: Sucrose

Cukor.  A bőrön alkalmazva vízmegkötő hatása van.

Az azték zsálya (ismertebb nevén a chia) magjának a kivonata. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint  bőrpuhító (emollient) és bőrkondícionáló hatású összetevő. A chiamag az egyik leggazdagabb természetes forrása az omega-3 zsírsavaknak, ezért gyulladáscsökkentő és hidratáló hatása van, valamint segít a bőr rugalmasságának fenntartásában.