Balea

Ár:   199 Ft   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Kiszerelés:   2 x 8 ml   Bőrtípus:   Száraz, Normál

A krémet feltöltötte: lovecreams, az összetevőket feltöltötte: anikof, Módosítva: 2019. január 2.

Kiszerelés:   2 x 8 ml
Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Bőrtípus:   Száraz, Normál

A Balea bőrradír barna cukorral és chiával extra rugalmasságot, tökéletesebb bőrt és sugárzóan friss arcszínt biztosít. Az olaj alapú formula a barna cukorral finoman eltávolítja a felesleges bőrsejteket. A napraforgóolajos gazdag textúra puhává és ápolttá teszi a bőrt. Vegán termék.

Lokitheprincess

2020. február 3.

Tényleg nagyon jó az illata, de a mindennapi rutinomnak nem lesz része. Óriási cukorszemcsék vannak benne, ezért kicsit nehezebb kezelni, utána selymes, puha a bőr. Alkalmanként, ha "megkívánom" veszek még.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. február 3.

csill87

2019. december 27.

Nagyon jó illata van, de aki tényleg radírozó arcradírt keres, ne ezt válassza. Néhány nagy cukorszemcse van benne, de nem radíroz egyenletesen. Sőt inkább sehogy. Pedig érzékeny a bőröm.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 27.

vajvajszabo

2019. december 7.

Finoman radíroz, nem lesz csúnyán piros az arc utána. Illata olyan akár egy wellness kezelésnek. Nagyon puha lesz utána még másnap is az arc. Imádom

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. december 7.

cattitude

2019. december 5.

kézradírnak és -maszknak szuper, olajos réteget hagy maga után és szépen radíroz. az illata nagyon jó így télen.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 5.

nagyerika28

2019. december 1.

Olyan, mint egy otthon kevert barna cukros radír. Az én bőrömet nagyon karistolták a szemcsék és nem láttam szebbnek tőle a bőröm. Az illata, mint a karamell, szívem szerint megettem volna😂😂

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 1.

yukari99

2019. november 23.

Szuper kis cucc, jó érzés használni az illata pedig isteni még a cicák is meg akarták kóstolni. :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 23.

StellaStar95

2019. november 22.

Az első Balea arcmaszkom után erre esett a választásom, mivel elhatároztam, hogy kipróbálom az összeset. Az én arcbőrömre közepesen hatásos volt, nem mondanám nagy csodaszernek, de ha épp nincs más, ez is megfelel. A cukor elég hamar olvad, annyira, mintha otthon készített radírt használnék. Elég gyorsan kell vele emiatt dolgozni. Érzékeny, könnyen kipirosodó bőrre nem ajánlom, a cukorszemek elég durvák. Radírozás után nem vettem észre semmi változást, ennél sokkal szebb szokott lenni az arcbőröm más radírok után. Az illatát viszont imádtam! Habár nem szeretem a túlparfümözött termékeket, ennek isteni karamell illata van. :) Elhasználom a második csomagolást is, de nem hinném, hogy újra veszem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 22.

narancsik

2019. október 18.

Imádnivaló. :) Isteni az illata, hatékonyan radíroz és puhít, szuper áron van. Én simán elkenem a tasakot 1-1 alkalomra. Egyetlen gondom, hogy a cukor hamar elolvad, így gyorsan kell vele dolgozni, de újravevős termék.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 18.

birobarbara85

2019. szeptember 16.

Négy alkalomra bőven elég a két tasak, de nagyobb mennyiségű kiszerelésből betáraznék, mert nagyon jól radíroz!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. szeptember 16.

Caladrin

2019. szeptember 14.

Nagyon jó illata van, és - bár első ránézésre nagyon durvának tűntek a szemcsék - valójában (számomra) pont megfelelőek. Nagyon jó puha lett tőle az arcom és nekem kifejezetten tetszett, hogy maradt utána egy olajos réteg az arcomon, olyan volt, mintha krémet is kentem volna az arcomra utána. Ez a zsíros részekről hamar eltűnt, viszont ahol eredetileg szárazabb volt a bőröm, ott sokkal jobb lett, még 1-2 nappal utána is puhának és hidratáltnak éreztem.
Az egyetlen negatívum, az a csomagolása. Nem szeretem túlzottan ezeket a kis tasakos termékeket, nehéz belőlük kiszedni a terméket, minden olyan lesz; ráadásul ebben 2-3 használatra elegendő mennyiség volt. Használat után a maradékot nehéz normálisan eltenni, engem kifejezetten zavar, hogy egy felbontott, tasakot kell őrizgetnem, amit nem tudok visszazárni. Ha lehetne valami tubusos vagy tégelyes változatban kapni vagy legalább nem kettő hanem négy részre osztanák ezt a mennyiséget, hogy ne kelljen fél tasaknyi terméket őrizgetnem, akkor számomra tökéletes lenne a termék.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. szeptember 14.

Antioxidánsok: Tocopherol
Hidratálók: Sucrose

Cukor.  A bőrön alkalmazva vízmegkötő hatása van.

Az azték zsálya (ismertebb nevén a chia) magjának a kivonata. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint  bőrpuhító (emollient) és bőrkondícionáló hatású összetevő. A chiamag az egyik leggazdagabb természetes forrása az omega-3 zsírsavaknak, ezért gyulladáscsökkentő és hidratáló hatása van, valamint segít a bőr rugalmasságának fenntartásában.