Balea

Ár:   499 Ft   Kategória:   Egyéb kozmetikumok
Lelőhely:   DM   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet és az összetevőket feltöltötte: vevibabindahaus, Módosítva: 2016. június 8.

Kategória:   Egyéb kozmetikumok
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

Limitált kiadás

Borotvagél mangó illattal, érzékeny bőrre

Egy összehasonlíthatatlanul selymes borotválásért. A benne levő értékes összetevők ápolják és megnyugtatják az érzékeny bőrt a lábon, hónaljban és bikinivonalon. A kellemes sima és puha bőrérzet, a friss-gyümölcsös mangóillattal kiegészítve, elvarázsolja az érzékeket. A gazdag ápoló-hidratáló hatású formula már a borotválás alatt kényezteti bőrét.

Fannitazia

2018. július 21.

Hamar elfogy, büdös, semmi extra, teljesen felesleges, hogy illatos legyen. A férfi Balea man ultra sensitive gél a legjobb erre a célra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. július 21.

cathie94

2016. augusztus 31.

Számomra eddig ennek a borotvagélnek volt a legkellemesebb illata! Úgy gondolom, hogy a grape-es változat rosszabb...Viszont a hatása tökéletes, ajánlom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. augusztus 31.

Lilluska

2016. június 24.

Az illatáért megéri ,nagyon kellemes. Viszont nagyon gyorsan elhasználódik. Párom más márkától, kisebb kiszerelésű borotvahabot vett meg, gyakrabban használja mint én (persze, kisebb területen), de az övé még 3/4-ig volt, amikor nekem már kikellett dobnom a flakont.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 24.

NPetraL

2016. április 27.

Én is kiárusításon vettem meg, nem egy nagy szám termék. Elhasználtam azt ennyi.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. április 27.

szilva1987

2016. április 5.

Kiárusításban vettem meg, bár ne tettem volna... az illata valami rettenetes, valami no name olcsó üdítő jutott eszembe akárhányszor használtam, úgy vettem észre hogy kipattogott a bőröm az érzékeny területeken a használata után. Alig vártam, hogy elfogyjon, maradok a nem limitált kiadású, klasszikus borotvagélek mellett.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 5.

mujerconfused

2016. március 9.

Az illata nekem tetszik, a lábamnak jót tett, könnyű volt vele a borotválás. Úgy érzem, mintha több kellene belőle, mint a habból, egy kicsit gyorsan fogy.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. március 9.

szigabika

2016. február 22.

Elég hamar elfogyott, de nekem bevált. Az illata szubjektív, de egész jó volt. Könnyed ment a borotválkozás vele, nem szárítótta, irritálta abőrömet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. február 22.

Zsofii88

2015. november 8.

Finom nyárias illata van...és kb ennyi :D nekem nem vált be. Lábaimon elhasználgatom de valamiért furcsa tapintású lesz utána a lábam .

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. november 8.

Samybubu

2015. október 28.

Borzalmas szaga van, korábban valami málnás verzióm volt, annak jó volt az illata, most az olcsóbb zselék közül csak ez a mangós volt, gondoltam a mangóval nem lehet mellényúlni, hát de. Amúgy nincs vele más problémám, de ez a szag nagyon nem talált. De a célnak megfelel, pont annyira jó, mint bármilyen borotvahab, csak szeretem a zseléket. :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. október 28.

Encsys

2015. október 25.

Nekem bejött, nem pattogzott ki a bőröm, nem szárított az illata finom,nyárias. Az állaga a terméknek megfelelő, gél, majd szétkenve "habosabb". Nem kell sok belőle!!!!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. október 25.

Hidratálók: Sorbitol, Propylene Glycol

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.

Sorbitol h 1 1

Patent blau V vagy acid blue 3 néven is ismert sötét kék színű por.