Balea

Ár:   449 Ft   Kategória:   Egyéb kozmetikumok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2016. augusztus 13.

Kategória:   Egyéb kozmetikumok

Limitált kiadás

Mandarin-mandula illattal.

v.szilvia789

2016. július 27.

A csomagolás és az illatpár megint levett a lábamról. Sok víz kell ahhoz, hogy rendesen felhabosodjon, inkább zuhany alatt jó használni. Az érzékeny bőrre való állítással vitatkoznék, mert túl illatos, nekem annyira nem jött be. A bőr valóban puha marad utána. Gyorsan fogy, egynek jó volt, azóta másikat vettem.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. július 27.

Linda0222

2016. június 16.

Illata nem tetszik. Teszi a dolgát,nem irritàl, de nem veszem újra. Áfonyàs vàltozata jobb.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 16.

szigabika

2016. május 22.

Teljesen jól müködik. Habzik, nem irritál.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 22.

Teljesen jól müködik. Habzik, nem irritál.

asztromélia

2016. április 23.

Csak az illataba tudok belekotni, wc illatosito. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. április 23.

Csak az illataba tudok belekotni, wc illatosito. :)

tekla111

2016. április 23.

Nekem bevalt ez a borotvagel, nagyon szuperul habzik, sokaig eleg.
Az ilatta nagyon jo!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. április 23.

Nekem bevalt ez a borotvagel, nagyon szuperul habzik, sokaig eleg.
Az ilatta nagyon jo!

Loona

2016. április 22.

Nekem abszolút bevált ez a borotvagél: jól felhabzik, ezért nagyon kevés elég belőle (és én csak hónaljra használom, így bele sem akarok gondolni, mikor fog elfogyni :D ), nem irritál; a borotva kényelmesen siklik rajta, nem húz, nem sérti fel a bőrt, a szőrt mégis könnyen és jól le tudja szedni.

Az illatának tényleg nem sok köze van a mandarinhoz, inkább könnyed, friss virágillat, de ezért nem vonok le csillagot, mert bár mást vártam és örültem volna a mandarinnak, ez is tetszik. Nekem külön tetszik, hogy enyhe, nem tömény, nem émelyítő (és a nevével ellentétben szerencsére nem is igazán édes), és használat után rögtön elillan - én pont így szeretem :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. április 22.

zsazsa

2016. április 3.

Ennek is nagyon szép a flakonja, ezt is szeretem használni, gazdaságos, jó az állaga, illatra erősebbre számítottam, de ez nem von le az értékéből.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 3.

babyface

2016. február 24.

nekem az illata elég nagy csalódás, édes, lédús mandarinra vágytam ehelyett kaptam egy elég gyengécske mandarinra hajazó illatocskát közel sem olyan amire számítottam, persze a parfümellenesek örülhetnek én kevésbé... :) minőségre azonban hozza a szokásos balea-s borotvahaboktól elvártat úgyhogy összességében elégedett vagyok, csak az illatorgia marad el, ha ezt tudom inkább a lila áfonyás verziót veszem mert az illatban is isteni! :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. február 24.

Dorina951

2015. november 9.

Borotválás után puha lesz a bőr tőle, nem pirosodik ki. Finom mandarin illata van.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. november 9.

Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis Leaf Juice
Hidratálók: Sorbitol

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.

Oleth-20 ti I eu 1 0

Sorbitol h 1 1

Laureth-23 ti I eu 3 0

Lauryl alkoholból előállított tisztítószer, emulgeálószer, felületaktív anyag.