Balea

Ár:   349 Ft   Kategória:   Testápolók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2017. július 19.

Kategória:   Testápolók

Limitált kiadás.

Kényeztető testápoló testnek és léleknek vanília-rózsa illattal.Könnyen kenhető,gyorsan beszívódik.Vegán termék.

SzSofi

2017. július 11.

Az illata könnyed kellemes, hosszan érezhető is a bőrömön, inkább híg állaga van, hamar beszívódik, az árához képest nem számítottam rá, hogy ilyen jó lesz. Imádom többször is újravettem.
Mondjuk ha valami erős hidratálót kerestek egy durván száraz bőrre akkor ez nem az a termék, de egy általános hidratálónak tökéletes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 11.

Linuxo

2017. július 3.

Fantasztikus az illata!!! Persze limitált, nem is értem.... :(((( Hogyan fogok élni nélküle, ez a legnagyobb problémám jelenleg. Híg termék, de számomra elegendő volt a hidratálása. Szerettem nagyon.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 3.

mekhrba

2017. június 29.

Nyárra kiváló testápoló, télre nekem is kicsit kevés volt. Ára iskiváló valamint én az illatát is nagyon szeretem. Aki jól hidratáló testápolót keres, annak ezt nem ajánlom.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 29.

Kingucii

2017. június 22.

Január: Finom az illata és a tusfürdőjét is nagyon imádom, DE hiába kenegettem a kezemet,karomat(testápolónak keveselltem) nagyon kiszárította, feszülős-száraz tapintású tőle a bőröm, szóval kevés. Ára valóban nem sok, de aki több hidratálásra vágyik, annak kevés.
Nem akarom lepontozni,mert nem utálom.

UPDATE: Most nyáron használom, így elég.
Az illata sokáig érződik a bőrömön, bár kicsit ragacsos érzetet hagy.4*

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 22.

Nem akarom lepontozni,mert nem utálom.

UPDATE: Most nyáron használom, így elég.
Az illata sokáig érződik a bőrömön, bár kicsit ragacsos érzetet hagy.4*

Aletta

2017. június 5.

Maga a krém állaga elég híg, de ennek ellenére jól hidratál. Gyorsan beszívja a bőröm, mondjuk nekem alapból elég száraz. Az illata valami mesés, ugyanennek használom a tusfürdőjét is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 5.

kornzsofi

2017. június 4.

Az első Balea testápolóm, ami irritálja a bőrömet. Az illata nagyon megtetszett az üzletben, de használat közben már émelyítő volt. A lábfejemen fogom elhasználni..

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. június 4.

Zaynab

2017. május 16.

Nem hidratált eléggé, sőt. Csak a dekoltázsomon éreztem, hogy ott mintha nyoma maradt volna (már ami a tapintást illeti), de amúgy olyan érzésem van, mintha értelmetlenül kenegetném magam.
Az illata szerintem NEM fiatalos, hanem inkább idősebbeknek áll jobban, mert a vanília illat erősebb benne, de nem a szokásos vanília, hanem régi parfümös illatú vanília, de ez megint csak az én véleményem.
Maga a vanília illat szerintem mély benne, ugyanakkor a termék illata viszont már nem tartós.
Az összes ilyen kupakra állítható szezonális testápoló ilyen összetételű, csak más az illatuk - ennyi.

5-ből:

Hidratálása: jóindulattal 3,
Csomagolás: nagyon erős négyes,
Illata: 2 és 3 között, mert rövid idő után én már alig érzem magamon, a termék illata erős hármas.
Tartósság: maga a tubus nálam kb. 2 hétig elég, ha folyamatosan használom, így ez is csak 2, esetleg nagyon gyenge 3.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. május 16.

5-ből:

Hidratálása: jóindulattal 3,
Csomagolás: nagyon erős négyes,

ditka

2017. május 9.

Télen elhasználtam belőle egy tubussal, a tusfürdőjével együtt vettem.
Jó volt az illata, de nekem nem hidratált eléggé.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. május 9.

Télen elhasználtam belőle egy tubussal, a tusfürdőjével együtt vettem.
Jó volt az illata, de nekem nem hidratált eléggé.

Tesa

2017. május 8.

Nagyon tetszett a boltban az illata. Tudom, hogy az ilyen illatos testápoló lotion-ok nekem nem működnek, de ez az illat mesés volt! A rózsa és a vanília is érződik rajta, de mégsem émelyítő, sőt nagyon kellemes! Amolyan kényeztetést igénylő napokon használom, persze tisztában vagyok vele, hogy másnap ugyanúgy testápolóznom kell, és ennek már megvásárlás előtt is tudatában voltam. Mindezek ellenére oda vagyok érte. Szerintem egy kevésbé száraz és érzékeny bőrű lány nagyon szeretné.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 8.

Csirip74

2017. április 28.

Kettőt is vettem belőle, mert egy tusfürdőhöz nekem két tubus testápoló kell..:)) Nagyon tetszik az illata, nem tipikus rózsás és nem is kifejezetten vaníliás. Kellemes virágillat, amit nagyon jó érezni. Pár csepp olajjal turbózni szoktam a hatását, mert száraz bőrű vagyok. Passzol a parfümökhöz, deo stiftekhez, klassz nőies illatú. Kedves dm! Ebből miért nincs testpermet? Lenne rá kereslet....

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. április 28.

Tisztító, emulgeáló, bőr- és hajkondícionáló szer.

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak